Yüzbaşı
20 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 62 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba, Türknetin verdiği vmg3625-t50b modemi hiç hoşuma gitmedi. Uzun zamandır keenetic kullanıcısıyım. Keenetic gigabit destekli cihazlarının fiyatları çok fazla olduğundan alternatif bakıyorum. Bu cihazı aradan çıkararak wifi 6 destekli ve gerektiğinde 1 tane daha alıp mesh çalıştıracağım bir ürün bakıyorum. İnternetim gigafiberdir.

Arkadaşlar 38 gündür internetim yerlerde günde kullandığım süre maximum 10 dk problemin kablodan olduğunu çözmeleri 38 günlerini aldı. Kablo ıslah çalışmasının 1 2 ay süreceğini istersem çözüm olarak internetimi dondurabileceklerini söylediler. Bu muhteşem öneri için kendilerine teşekkür ediyorum taktir sizin.

Turknet tam bir pişmanlık, 38 gündür internetimi kesintiden kullanamıyorum. Bina içi tesisat dediler tüm tesisatı yenilettim çözüm yok. Modem dediler gittim sıfır modem aldım gene çözüm yok. Alt yapıda problem olmadığını idda ediyorlar kendi ekipleri eve kadar gelip tesisatı inceledi ve problem olmadığını türktelefom ile görüşeceklerini sorunun onlardan kaynaklandığını belittiler ama gene çözüm yok. İnterneti maximum kullanma sürem 10 dk sonra kesiliyor 15 dk gelmesini bekliyorum. Hergün bir bahane yok dosya açtım yok kayıt oluşturdum tek bir muhattap yok. Paket bilgileri bundan bir tık iyi olan bir iss geçeceğim tavsiyelerinizi bekliyorum.

Destek kaydı 37334644

Merhaba arkadaşlar,

Mevcut sistemimdeki güç kaynağı bozulduğundan yenisi ile değiştiricem. 500 tl civarında mümkünse modüler bir güç kaynağı arıyorum. Tavsiyeniz olursa sevinirim.

Sistemim :

Ryzen 1700x
Asus X370 Anakart
Asus 1070 TI ekran kartı.
Merhaba arkadaşlar,

04/10/2016 LG Perpa servisine LG G5 cep telefonumu kronik ghost screen hatası yüzünden götürdüm. Yarın itibari ile 20 iş günü süre dolmakta, müşteri hizmetlerini aradığımda hala değişim onay bekliyor diyorlar. Değişim onayından geçse bile stok ve tedarik süreçleri olacak onun için bugün onay verilse bile 10 gün beklersiniz diyorlar. Yarın itibarı ile ptt taahhütlü posta ile ihbarname çekeceğim. İl hakem heyetine başvurumu yapacağım bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. :)
Merhaba eve tivubu iptv bağlattım ama modem ile bilgisayar arasında fark var acaba linkteki cihazı alsam sıkıntısız bağlayabilirmiyim veya ekonomik bir tavsiye verebilir misiniz? şimdiden teşekkür ederim.

http://www.vatanbilgisayar.com/airties-air-200-200mbps-1-port-powerline-adaptor-kiti.html
Merhaba arkadaşlar xiaomi piston 3 aldım içinden çıkan silikon başlıkların boyutu küçük kulağımda durmuyor 11mm'lik silikon başlıklardan almak istiyorum ama türkiyede nerde bulacağımı bilmiyorum aliexpresste satılıyor ama gelmesi uzun sürüyor varsa bir bilginiz paylaşırsanız sevinirim.
Merhaba arkadaşlar elimdeki harici harddiskin giriş kısmı bozuldu. İçinden çıkan harddisk standart bir notebook 2hdd gibi değil 12mm buna uygun usb3.0 harddisk kabı arıyorum var mı tavsiyeniz? ucuz yollu 50 tl geçmeyecek.
Merhaba arkadaşlar elimdeki harici harddiskin giriş kısmı bozuldu. İçinden çıkan harddisk standart bir notebook 2.5 hdd gibi değil 12mm buna uygun usb3.0 harddisk kabı arıyorum var mı tavsiyeniz? ucuz yollu 50 tl geçmeyecek.
Öncelikle merhaba arkadaşlar 1 ay önce yeni topladığım bilgisayarımdaki bir sorunu uzun süredir çözüme ulaştıramadım. Oyun oynarken veya video izlerken siyah sahnelerde ekran kendini iyice kısıp daha siyah yapiyor veya kendini kapatiyor bir nevi güç tasarrufu moduna geçer gibi ama sahne ilerlediğinde oyunda videoda hemen düzeliyor. Ekran kartının özelliklerine monitörün özelliklerine baktım ama çözemedim sizin bir fikriniz varsa sevinirim.

Amd Fx8150

M5A97 R2.0 LE Mainborad

4x2 DDR3 Ripjawsx

Powercolor HD7870

600W Thermaltake PSU

120GB SSD

Monitör Samsung S19B150N 18.5
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
desktop
Takım
Galatasaray
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Motosiklet
Ducati
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 20 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 404
İkinci El Bölümü Mesajları: 55
Konularının görüntülenme sayısı: 11.402 (Bu ay: 562)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 59 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.