Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2287. sayfa)

16 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 67 Misafir (8 Mobil) - 69 Masaüstü14 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
331.465
Cevap
8.113
Favori
72.832.548
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22852286228722882289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EmuRu

Aynısını yaşadım, mahalledeki bütün wifi ağlarını görüyor 10 santim yanındaki modemimin varlığını reddediyor 

Benim modemde de genel bir sorun vardı google home bağlantısı kesiliyordu ara ara falan. O yüzden bi tane router alıp ona bağladım sistemi problem kalmadı. Çok sinir bozucu bir sorun.

Aynen hocam kaldırıp kıracam sonunda bir mibox aldık kafayı çizecez
    ben onu da geçtim artık..telefonun internetine bağlayım yada telefon ekranı miboxa aktarayım o da yeter
    ama nerdee yok ille de deli edecek..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar ürünleri satın alırken son aşamada alta inmez bakmassanız standart teslim seçeneği çıkıyor, kimse nasıl olsa prime üyeyiz diye dikkat etmiyor fakat alta indiğiniz zaman yarın teslim seçeneği yerine diğer seçenek hep aktif gözüküyor,artık ben dikkat edip manıel olarak ertesi gün seçimi tıklayıp siparişi oluşturuyorum.böylece ertesi gün siparişim elime ulaşmış oluyor.
  • righteous@ kullanıcısına yanıt

guncellemeyi yukledin mi guncellemeyle wifi sorunlari giderilmisti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lider.25

Arkadaşlar ürünleri satın alırken son aşamada alta inmez bakmassanız standart teslim seçeneği çıkıyor, kimse nasıl olsa prime üyeyiz diye dikkat etmiyor fakat alta indiğiniz zaman yarın teslim seçeneği yerine diğer seçenek hep aktif gözüküyor,artık ben dikkat edip manıel olarak ertesi gün seçimi tıklayıp siparişi oluşturuyorum.böylece ertesi gün siparişim elime ulaşmış oluyor.

hocam ekpress benim iki siparişte.

pazartesi gecesi verdim.

tahmini teslimat cumartesi diyordu zaten de ben önceden yollarlar diye düşünüyordum. olmadı ama bu sefer bekliyoruz bakalım Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

bende 2 tane var birini wifi ile birini kablo ile kullaniyorum bu zamana kadar hic sorun yasamadim eskiden bluetooth kulaklik bagliyken wifi baglantida sorun olusuyordu onu da guncelleme ile cozduler

• İlk defa express teslimat iki gün geçmesine rağmen teslim edilmedi. Amazon bu sefer güldürmedi.
  • az önce sipariş detaylarıma bakarken farkettim.

ben hiç sipariş oluştururken sevkiyat tercihi diye bir şey seçmemiştim ama burada yazana göre siparişlerim "ürünleri mümkün olduğunca az teslimat olacak şekilde gruplandır" olarak işlenmiş. bu sanırım tek tek yollanma değil de toplu yollanma sisteminin ayak sesleri olabilir mi?

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 24 Aralık 2020; 17:20:29 >
  • saubjk06 kullanıcısına yanıt
    Evet güncellemeyi miboxu telefona bağlayıp yaptım hemen.ancak değişmedi durum..
    acaba sunucuyu elle girebilir miyiz miboxa..yani vpn bağlantısı yapabilir miyiz bilen var mı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Bende mibox da sorun yaşıyorum,sağda solda 20 tane ağı görüyor,kendi wifimi görmüyor,modem seçiyor cihaz..neyse telefonu yansıtayım dedim,Netflix koruması varmış..o da olmadı,mibox benim için yalan oldu gibi..

Dostum modemden kanal ayarını değiştireceksin, 11 ise Auto yap, Auto ise 11 yap dene.

Sorun yaşarsan ulaş, yardımcı olayım.

Arkadaşlar yeri burası değil ama sorunun çözülmesi için yazmak istedim, benzer sorun yaşayan arkadaşların okuyabilmesi için pm atmadım.. Aynı sorunu firestickle yaşadım. Modemin uyumluluk modunu sadece n moduna geçirip wifi frekansını 1-11 arası bir sayıya alınca sorunum çözülmiştü.

• quote:

Orijinalden alıntı: radiohead_yorke

Ulan İş Bankası Kültür Yayınları %70 indirimle satılmış.. Kampanyanın hası olmuş bu.. Tüm kitaplar mıydı? Şu kitap var mıydı indirimde olanlar arasında dikkat eden var mı:

https://www.amazon.com.tr/dp/6052959533/ref=ord_cart_shr?_encoding=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM&ie=UTF8&th=1&tag=spydrop-20

Ben hepsine baktım sanırım yoktu. Tarih seviyorsanız

Emrah Safa Gürkan Sultanın korsanları 12 idi yalnız ki 600 sayfa civarı.

Dickens iki şehrin hikayesi 6.75 idi. Hala var mı bilmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

az önce sipariş detaylarıma bakarken farkettim.

ben hiç sipariş oluştururken sevkiyat tercihi diye bir şey seçmemiştim ama burada yazana göre siparişlerim "ürünleri mümkün olduğunca az teslimat olacak şekilde gruplandır" olarak işlenmiş. bu sanırım tek tek yollanma değil de toplu yollanma sisteminin ayak sesleri olabilir mi?

Lan hele şükür yahu. Tamam bu hak bana tanınmış belki k.gelsin de paket başına para alıyor ama benim zoruma gidiyordu arkadaş. Vicdanım rahat değildi. 5 parça ürün alıyorsun adam 3-4 defa kapıya geliyor. 90 kuruşluk ürün için geldi bir keresinde. Benim acelem yok isterse 3 gün sonra gelsin ama toplu gelsin. İnş. o sistem en yakında hizmete girer.

• Dediğiniz gibi değil bende durum herzaman siparişimi kontrol ederim sistem zaten benim adıma express en yakın teslimat seçeneğini seçti seçiyor prime üyelerinin bir işlem yapmasına gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Uygun fiyatlı bir fırın gören oldu mu Amazon'da? Ürün tavsiyesine de açığım, acil ihtiyaç var.

evet fırın arıyoruz gören duyan kaçmaz diyen haberdar etsin bizi. Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Spigen S540W Tripod Kumandalı Kablosuz Bluetooth Selfie Çubuğu (Tüm Cihazlara Uyumlu) Black - 000SS24111https://www.amazon.com.tr/dp/B07M942QVB/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_dlC_nFk5FbTQPTX6H

Diğer sitelerde 200 civarı. 145 lira yanına 5 liralık bir kalem ekledim 120 ye aldım kodla.
  • SarıGafa S kullanıcısına yanıt
    Sl10y yi kaca aldiniz acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacmAdam

Subwoofer olan model bu değil hocam görsellerde subwoofer göremedim yanılıyor muyum

Dahili subwoofer var hocam bu modelde ayrı bir aygıt şeklinde değil. Zaten ürünün sonundaki S ifadesi onu kastediyor sizin bahsettiğiniz 40 Watt olan 300 TL bandındaki düz model.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

En son kitabı 10 sene önce okumuştum. Marifet değil ama okumuyorum.
    Ben bile kendimi tutmakta zorlanıyorum bir kaç tane alsam bu vesileyle okur muyum acaba :)

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antique -- 5 Ocak 2021; 20:4:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akenatons

Modemi/routerı aç kapa yapmayı denediniz mi acaba?

Bana da dün mi stick geldi. Stick stabil 80 mbit internet alabiliyor. Ama amazon prime ve tv+ uygulamalarında, aynı hızı alan lg tv’im nedense stickten daha kötü çözünürlükte görüntü veriyordu.

Modemi tekrar başlatınca sorun çözüldü bende.

Hocam stick'in uygulamalarda aldığı hızı nereden görebiliyoruz?

• Atlantic kullanıcısına yanıt
    Android marketten speed test uygulaması İndirip test edebilirsin
  • 
Sayfa: önceki 22852286228722882289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.