Şimdi Ara

Amazon Prime Türkiye [ANA KONU] (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.172
Cevap
382
Favori
172.301
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam belki sen bilirsin. Amazon hesabımı askıya almış sebebini bilmiyorum. Bu ne biçim şirket ne müşteri hizmetleri var ne bir konuşan eden muhatap. Prime Video için abone olmuştum. Daha sabah giriyordum yoktu sorun kod gönderiyor giriyorum tekrar bu mesaj gözüküyor ''Hesabınızda alışılmadık bir etkinlik tespit ettik ve hesabınızı geçici olarak kilitledik. Lütfen yardım için Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz. '' E-mailime gelen kodu tekrar tekrar giriyorum yok hesap açılmıyor.!! Hayır dese ki 1 gün bekleyeceksin kural bu beklerim sorun değil. Deli oldum yardımcı olabilecek biri varsa çok iyi olur. Sanal kartla da açmadım hesabımdan izleyemediğim şey için her ay para çekilmesini istemiyorum. Bugün 8 lira 3 ay sonra olur 30 lira. yazdım sinirlendim. Bu sorunu halledersem iptal edeceğim bir daha da bulaşmam bunlara..Ben hesabıma erişemiyorum adamların müşteri hizmetlerine erişmem için hasabıma giriş yapmam lazım olaya bak.

• ugurr999 kullanıcısına yanıt

bu numarayı bir arayın hocam isterseniz

0 850 390 21 53

• cagataybas kullanıcısına yanıt

hocam aramıştım burayı hikaye müşteri hizmetleri falan değil. Telefonla görüşmek istiyorsan 1i tuşla diyor. Tuşluyorsun sana mesaj olarak amazon'un bağlantısını gönderiyor. Yine giriş yap bölümü. Ben zaten giremiyorum sorun bu. En başta dese ki senin hesabını şu sebepten şu kadar süre kitledik eyvallah. Hatta en güzelli satın almayı kitle bir iki günlüğüne. amazon prime video açık kalsın..

• diciotto kullanıcısına yanıt
    Benim telefonum Mi A1. Android 8'den 9'a güncelledikten sonra olmuştu. Netflix, Twitter, Amazon, Twitch gibi yerlerde sorun oluyordu. Dediğiniz gibi mobil veride sorun olmuyordu. VDSL için modem değiştirince düzeldi fakat herkeste farklı bir çözüm yolu var. Forumda konusu vardı, burayı editleyip onu da paylaşırım.

Edit:https://forum.donanimhaber.com/mobil-veriden-giriyor-ama-wifiden-girmiyor-yardim--131871583

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denile -- 20 Haziran 2022; 13:19:45 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ugurr999 kullanıcısına yanıt

Belki Hesabinizi Ele gecirmeye calismis olabilirler, buna istinaden Guvenlik amaciyla durdurmus olabilir Amazon Prime..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon Prime üyesiyim, bilgisayarda verilen ücretsiz oyunları oynamak için nasıl bir yol izleniyor ?

• reef1905 kullanıcısına yanıt

Hangi platform için veriyorsa o platformlarda oynayacaksınız. Mesela talep et dediğiniz zaman key veriyor bazı oyunlarda. Verdikleri key hangi platforma ait ise ona ekleyeceksiniz ve o platform üzerinden indirip oynayacaksınız. Key vermediklerini ise amazon prime game uygulaması üzerinden oynayacaksınız. Genelde böyle. Kendi uygulaması üzerinden oynayacağınız oyunları oynayabilmek ve oynamaya devam edebilmek içinde Prime üyeliğiniz devam etmek zorunda. Örneğin bir oyunu amazon prime game uygulamasına eklediniz bu ay oyunu oynamadınız. Gelecek ay oynamak istediğiniz ama üyeliği devam ettirmedin oynayamazsın. Oynamak için ödeme yapıp tekrar üyeliği devam ettirmen lazım. Bu dediğim sadece Amazon üzerinden oynanacak oyunlar için geçerli. Amazonun diğer platformlar için verdiği oyunlarda böyle bir mecburiyet yok.

• Amazon 50 TL hediye kartı göndermiş, başka böyle hesabına bakiye yüklenen var mı?

• PieCeSs kullanıcısına yanıt

Bana da geldi ve hemen harcama yapıp kullandım.

• Birkaç yıldır kullandığım hesap ve kartla prime üyelik alayım dedim, ödeme reddedildi diye alamadım. Sonra hesabı sildim yeni hesap açtım, aynı kartla prime üyelik aldım ve alışverişler yaptım. Bugün hesaba girmek istediğimde hizmeti kötüye kullandınız deyip hesabı kilitlemişler ve mail gönderdik demişler. Mail falan gelmedi.

Müşteri hizmetlerine sadece hesaba girip ulaşılabiliyor. Hesap kitli olunca o da olmuyor.

Bugün yeni bir hesap açtım ve müşteri hizmetleri sohbete girdim. Durumu anlattım, bazı bilgiler istedi. Sonra size zaten mail gönderilmemiş, hesabın açılması için ilgili yere bildirimde bulundum, 72 saat içinde hesabınızı kontrol edin, dedi.

Uğraş dur yani...

• Merhaba 200 TL üzeri 50 TL lik indirim kampanyası siparis verdikten bir sonraki alışveriş için mi geçerli oluyor?

• Rovaniemi kullanıcısına yanıt
    Evet.bakiye olarak yükleniyor

• Anladım. Alt limitsiz kupon vs değil de direk bakiye veriyorlar.

• PieCeSs kullanıcısına yanıt

200 TL üstü harcama yapanlara gönderiyor. Sanırım sizde öyle yapmıştınız. Size harcama yapmadan verdiyse ilk defa veriyor olabilir. Ben 2 yıldır prime üyesiyim bana hiç vermedi.

Şuan 200 TL üstü harcamaya 50 TL hediye kartı kampanyası var bende o harcamayı yaptım onun üzerine bana 50 TL verdi.

• reef1905 kullanıcısına yanıt

Ben iki tane eklemiştim ikisinide direkt olarak origin kütüphanesine ekledi hiç uğraşmadım.

• Müşteri hizmetlerine hala ulaşamıyprum ulaşabilen oldu mu acaba?

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    İki yıl sonra da olsa birisi yaptı sonunda :)

• Merhabalar temmuz ayındaki primeday alışveriş festivali çekilişinden hediye çeki kazandım, gerekli evrakları promosyon şirketine gönderdim fakat hala hediye çekim gelmedi aynı süreci yaşayan oldu mu acaba, promosyon şirketi biz adınızı amazona bildirdik onlar gönderecek diyorlar ama gelen giden bir şey olmadı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ya bu kargo olayı değişti mi önceden 1 günde teslimat oluyordu şimdi 3, 5 gün 1 hafta sonra yazıyor hep.

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.