Şimdi Ara

Amazon Prime Türkiye [ANA KONU] (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.172
Cevap
382
Favori
172.453
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu aralar Prime ürünler ve Prime için geçerli teslimat bölgesinde olmama rağmen 1 hafta sonra teslimat deniliyor.... Yuh ! ...

• Bayramda kargoların çoğunluğu çalışmadığı için

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt

Geçen sokak kedileri için kedi maması aldım prime olduğum için kargo ücretsiz geldi siparişi akşam 6 gibi vermiştim sabah 12.00'da nizamiye'ye bırakmışlar askerler beni aradı kargonuz geldi diye bence sen çok şansızsın

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt

Eskidenmis o durum . Aynen aradan 4 ay gecmis ...

• 7 liraya amazon prime hizmeti sunuyor hocam. Bence kupon dağıtmamakta haklı olabilir 😅

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kolay gelsin kargo kaç günde getiriyor TV aldım 2.gun teslimat şubesinde bekliyor saat 1 oldu dağıtımda değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekim de 3000 TL ye aldığım kulaklık 3500 TL olmuştu,Kur düşünce amazon onu tekrar eski fiyatına çekmiş.

• arkadaşlar buraya sorayım dedim şu an prime a özel kampanyada olan klavye var mı ? ben giriyorum ama prime yazılı bir şey göremiyorum hiç.

• Cristo20 kullanıcısına yanıt

Öyle kötü bir siteleri var ki. Kullanmak çok zor.

2 senedir Prime üyesiydim bu ay sonlandırdım.

İndirimle birşey gelirse tekrar üye ol kapat yapacağım bundan sonra.

• Amazon Basics, Alexa... yıllardır bekliyoruz. Türkiye operasyonları pazar payının da etkisiyle yavaş ilerliyor sanırım.

• Merhaba amazon prime üyeliği başlatmak istiyorum birkaç sorum olacak.

1. Her ay uyelik ücretinin için banka kartımdan oluşturduğum sanal kart ile çekilmesi bir sıkıntı olur mu? Sizin tavsiye edeceğiniz ödeme yöntemi var mı?

2. Kart limitini güncellemeyi unutmak vs gibi üyelik ücretinin tahsil edilemediği durumlarda Amazon prime üyeliği iptal mi olur? Yoksa borçlanma durumuna mı düşeriz?

3. Üyelik ücreti kesim tarihi üye olduğumuz tarihte mi başlar yoksa sabit bir tarihi mi var?

Cevaplarsaniz çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rovaniemi kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

1. Sanal kart kullanabilirsiniz
    2. Kart limiti yetersiz olduğunda, normal siparişlerde e-mail atıp ödeme bilgilerinizi güncellemenizi bekliyorlar. 24 saat içinde kullanılabilir limit bulamazlarsa, siparişi iptal ediyorlar. Prime üyeliği için de benzer bir uygulama olabilir.

• rinots R kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam. O zaman 8₺ limitli bir sanal kart oluşturayim her ay oradan tahsil etsinler. Ben aslında prime gaming ve video için buradayım :)

Son olarak 3.sorum hakkında bilginiz var mı acaba?

Yok maalesef, onu bilerek boş bıraktım :)

Üye olduğunuz tarihte başlayıp her ay aynı gün tahsil ediliyor. Aynı gün derken arkadaşın dediği gibi alamazsa bir sonraki güne de tahsil edebilir.

• Netflix gibi üyelik ücretin yarısı kampanyası kullanan var mı? Vodafone pay kartta vardı kaldırıldı. Büyük mevzu değil ama varsa bildiğiniz bi ödeme kanalı oradan hesap ekleriz

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    Enpara Netflix yarısını karşılıyor... Belirli şartları karşılayınca... 2 otomatik ödeme... vs

• Kobarsterm kullanıcısına yanıt
    O normalde öyleydi. 2022de ise sadece öğrenciye yapmışlar.

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    Aaa tabi aralık ayının iadesi ocakta gelince ben hala devam ediyor sanıyordum... Aynen o zaman, bende arayayım... Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.