Şimdi Ara

Amazon Prime Türkiye [ANA KONU] (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.172
Cevap
381
Favori
172.497
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amazon Prime Türkiye [ANA KONU]
  • Amazon bunu yapar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • amazon prime sahibiyim

Pazartesi gelmesi gereken kargomun Perşembe günü teslim edileceği bilgisini aldım

Prime dediğimiz şeyin standart üyeliğe oranla kargo süresi daha mı uzun oluyor? soruyorum çünkü hiç deneyimlemedim, öyle ise bulaşmayayım bir daha

• josrdr kullanıcısına yanıt
    Ürün Prime dahili miydi?

• Merhaba, satıcısı Amazon olan elektronik bir ürünün Türkiye'de geçerli bir garantisi, teknik desteği, yedek parçası yok. Bu konu hakkında bir fikri olan var mı?

Konuyu Amazon'a ilettiğimde (iletme amacım beni bir teknik servise yönlendirmeleri içindi) bana ürünümü iade edebileceğimi belirttiler. Ben de aldığım bedel şimdiki fiyatına göre komik bir bedel de olsa tekliflerini kabul edip ürünü gönderdim. 10 gün sonra ürünün akıbetini sorduğumda iade talebinin reddedildiğini söyleyerek beni Lenovo Türkiye'ye yönlendirdiler. Lenovo Türkiye ise söz konusu ürünü Türkiye'de satmadıklarını, servis desteği vermediklerini belirttiler.

Ne yapabileceğimi bilen var mı?

Ürün Lenovo T1 Robot Süpürge

• Arkadaşlar bende bir sıkıntıyla karşılaştım;

Amazon.com.tr de kayıtlı olan AHMET@gmail.com mail adresimi birisi AHMET@outlock.com olarak değiştirmek istemiş.

Değişimi de yapmış. Şifremi sıfırlayıp. Kayıtlı olan kredi kartımdan 3000tl civarı alışveriş yapmış. Tabi bu olaylar gece 02:00 civarı olduğundan farkına varmadım. Sabah farkına vardığımda ise banka ve gerekli yerleri arayıp alış verişimi iptal ettirdim. Ama saf hırsız 3 malzemenin 2.sini kendi adresine birini ise benim adresime göndermiş.

AMAZON hemen alış verişi iptal etti fakat bana gelen ürünü iptal etmediği gibi alış verişim olmadığından ürünü iade edemiyorum.

Birkaç vitrin süsü müşteri temsicilerini aradım kesin çözüm bulamadılar. Bilmiyorum. Berki kullanırım. Satıcıya da acıyorum. AMAZONUN açığı nedeniyle yazık 2 kargo parası ödeyecek

• pasaoglu1 P kullanıcısına yanıt
    alışveriş yapılan adres bellidir yakalanır büyük ihtimalle

• Arkadaşlar Ios uygulamasında satıcının Amazon olduğu ürünleri filtrelemenin yolu var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pasaoglu1 P kullanıcısına yanıt

bilgisayarınızı, telefonunuzu gözden geçirin. özellikle bilgisayarınızda çocuklar falan oyun oynuyorsa yada tecrübesiz kişiler kullanıyorsa muhakkak antivirüs kullanın, kaspersky internet security öneririm. yıllık serialleri uygun fiyatlı oluyor.

tarayıcılarınızda reklam çıkıyorsa ublock kullanın

telefonunuz androidse dr web ile tarama yapın. indirin, güncelleyin, tarayın ve kaldırın. amazonda iki adımlı doğrulama yok ama farklı bilgisayardan giriş yapıldığında size mail atıyor, maili de değiştirmiş arkadaş. sizden kaynaklı bir durum yoksa eğer amazona detaylı olarak bilgilendirme yapın. geri dönüş olmuyor fakat site açığını kapatmış olursunuz.

• SİPAY diye bir ön ödemeli kart programı buldum 39 olacak üyeligin %60 cashback 23,4 tlsi iade oluyor 15,4 tlye prime üyeliğine devam ederiz ozaman :)

• Merhaba,

Prime videoda VPN var diye hata veriyor ve prime videosta dizi izleyemiyorum üyeliği yeni açtım nasıl çözümleyeceğimizde bulamadım. Bilen varsa yardımcı olabilir mi ? Teşekkür ederim.

• Tlhsbt kullanıcısına yanıt
    normalde vpn ile de izleniyor , hangi ülkeyi seçerseniz o ülkeye gittiğinizi var sayıyor ,
    bana şöyle bir karşılama ekranı geliyor , anlaşılan çok seyahat ediyorsunuz şu an Hollanda servislerinden faydalanıyorsunuz ...gibi birşey

• Prime Video'da yıllık üyelik mevcut mu?

• engineer.man E kullanıcısına yanıt
    Yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • engineer.man E kullanıcısına yanıt

abd de var hatta ogrenciler icin bile prime versiyonu var ...keske bizde de yıllık ve ogrenciler icin ayrı odeme planlari olsa

https://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=G34EUPKVMYFW8N2U

• Cevaplar için teşekkürler. @speedyjourney @streamin

• Arkadaşlar, Amazon Prime için tercih edilen ödeme yöntemim başka bir kart olmasına rağmen kayıtlı kartlardan olan Axess'ten parayı çekmiş. Başına gelen veya sebebini bilen var mı? Tercih edilen karttan çekmesi gerekirdi, neden kayıtlı kartların birinden çekti anlamadım.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    varsayılan hangisi ise ondan çeker

• deneme1 D kullanıcısına yanıt

Yedek ödeme yöntemini devre dışı bırakmak gerekiyormuş. O yüzden başka karttan çekmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.