Şimdi Ara

Amazon Prime Türkiye [ANA KONU] (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.172
Cevap
382
Favori
172.477
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arayıp napcan ki hocam?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    Kampanya arayayım bende yani... Enpara bitmişse eğer... :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kobarsterm kullanıcısına yanıt
    Eyv😂

• Yanlışlıkla fırsat konusuna yazmışım daha önce. Orda gözden kaçabilir burayada hatta biraz daha eklemeye yaparak aynı şekilde sitemimi yazmış olayım..

Agt kurye (Aynı gün teslim miş adları ) amazona hiç yakışmıyor.. Prime olarak ertesi gün alacakken hiç getirdiğine şahit olmuyorum..Üstüne üstlük hadi arada gecikir olabilir illa gelsininde değilim (ama sürekli olmaz..) Birde üstüne üstlük kargo firması sistemlerinde ilk gün geldik gözüksün diye geldik ama evde yoksunuz diye dalga geçer gibi işlem yapıyor. Kanıt olarak bazen siyah fotoğraf, bazen sadece kutuyu koyup geçiştiriyorlar. Getiremedik üzgünüz yazın diyorum şirketten cevap zaten yok.. Kurye ise öyle seçeneğimiz yok sadece geldik ama yoktunuz diyebiliyoruz diyor :) Yani tamamen istatistikte biz işimizi çok iyi yapıyoruz ayarlaması.. Telefonla müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansıza yakın. 2 kere bağlandım 40 dk civarı bekledikten sonra onda da ya hat bağlandığı gibi kapandı yada konuşulanlar anlaşılmıyordu. Gelen kutu perişan olmuş.. İçinde daha farklı birşeyler olsa kesin ya ıslanmadan bozulacak hada hasar alacaktı. Bu kadar özensiz ve yanlış beyan yapan bir firmayla amazon niye devam eder akıl alır gibi değil..

Bir kaç sefer sıkıntıdan sonra ilk kez geçende amazonada şikayet oluşturdum. Nasıl böyle bi firmayla çalışırsınız, artık kargolarımın güvenliğiyle ilgilide endişem var gözüm kapalı alışveriş yaparken 2 kere düşünücem diye. İlgili gözüktüler ama uzun zamandır sorun olduğunu ve bir değişiklik olmadığınıda görüyorum netten bakarken.. Bakalım amazon kendine yakışanı yapacakmı yoksa bu firmayla birlikte adını ve güvenirliğini zedelemeye devam mı edecek..

• ****GhOsT**** kullanıcısına yanıt
    Bu gibi şeyler direkt olarak kargo firmasına mal edilmemeli bence. Bulunduğunuz yer, su son zamanlardaki hava koşulları, bolgenizdeki taşıyıcının iş ahlakı vs vs.. bir sürü değişken var.

Bunu şundan dolayı söylüyorum, Antalya Konyaaltı'da ikamet ediyorum ve siparişlerimi agt de, kolay gelsin de getiriyor ve ikisinden de inanılmaz memnunum. Kolay gelsin'deki arkadaş yakın zamanda değişti, inşallah gelen bozmaz dedim, o da bozmadı. Agt de değişmişti, yine aynı standart. Şu ana kadar prime süreleri dışına taşan hiç siparişim olmadı.

Benim sipariş sayım fazlacadir, o yüzden kargocularla sık görüşürüz, ne bileyim yazın getirdiklerinde, o sıcakta, sudur, koladir, bir şey ikram ederim, düzenli aralıklarla agt'ye ve kolay gelsin'e memnuniyetimi yazarım. Adamlar artık tanıdı beni, evde olmadığımda direkt kendi ceplerinden arıyorum, şu saatte geleceğim, ya da şuraya birakiver diye. Onlar da direkt arıyor sağolsunlar. Ki bu diğer kargo firmalarıyla da böyle, hepsinin bölgemde çalışanlarının cebi vardır bende neredeyse. Demem o ki, bizim ülkemizde işler biraz da ahbap çavuş ilişkisiyle yürür, hep aynı kişi teslim ediyorsa, biraz samimiyet kurmaya bakın, daha özverili davranabilirler.

• celtic pride kullanıcısına yanıt

Burda direkt kargo firmasına mal edebilirim çünkü müşteri ilişkilerinden, çalışanların yeterliliğine kadar çok değişken var. Sonuçta belli standarta göre çalışanlarını seçiyorlar, seçmeliler.. Ben burda geç getirmelerinden değil hadi onu geçiyorum yalan söylenmesinden rahatsızım. Çok basit bugün size ulaştıramadık yazacaklar bitecek.Sisteme öyle not düşecekler ama yok inatla geliyoruz diye mesaj atıp ''son işlemde akşam 9 da'', alakasız resim yükleyip kanıt olarak geldik ama yoktunuz yazıyor ''5 dk sonra''. Çalışan firmaya ben işimi yaptım izlenimi yapıyor, firmaysa Amazona taahhüt yerine getirilmiş diye her seferinde yalan söylüyorlar. Şikayetleride dikkate almıyorlar. Firmaya ualşamak mesele zatende sistemden yazsan onada geri dönüş yapma zahmetinde bile bulunmuyor. Haberimiz yok diyemez firma. Çanak tutuyolar. O yüzden çalışanları ayrı firmayı ayrı suçlayabilirim :) En kötüsü bu kısım yani. Ortada bir kandırmaca ve müşteriyle dalga geçme işi var ısrarlı şekilde. Amazon sisteme bakıyor hiç bi sorun yok tabi..

Yoksa yani hava koşulları vs vs dikkate alırım. Benide burdaki tüm kargocular tanır bilir yardımcı olurum severler. Milletin kargosu da bana gelir bulamadıklarında iletirim yada sorarlar :) Adresim yanlış olur yine bana getirirler. Takipsiz kargo gelir çinden bi yerde atılmış bulurlar alakasız getirir verirler vs vs. Evde olmam söylerim yada bilirler bırakabilecekelri yer bırakırlar. O konuda da sıkıntım yok. Normal şartlarda kişilerle bir sıkıntım olmaz anlayışlada karşılarım. Ama dediğim gibi burda farklı bir durum var ve bu bölgede firmada ilgisiz umursamıyor. Özetle bölgemde Agt hiç bir kalitesi müşteri memnuniyeti yada ilişkileri olmayan bir firma, çalışanları ise yetersiz diyim.. Umarım düzeltirler ama bu ilgilerine göre hiç sanmıyorum.

Keşke tüm kargoları Kolay gelsin getirse.. 

• AGT kadar rezalet, ulaşılması imkansız ir firma yok.

Kâr falan hikaye 1 ay önce kâr mı vardı ?

Gelmedikleri halde siyah resim yükleyip geldik derler veya Kurye o kocaman burnunun resmini yükler.

• Valla ben agt'den de, kolay gelsin'den de çok memnunum, ikisi de daha hiç gecikme yaşatmadı benimkine nazar değmesin, sizlerinki de en kısa zamanda düzelsin inşallah :)

• Holy Templar kullanıcısına yanıt

VPN açınca vpn kapatmamı istiyor. Vpn bende çözüm olmadı başka bir yöntem var mı

• Mi box TV de İçeriği oynat deyince TV nizle bağlantı kurulurken bir sorun oluştu , farklı bir hdmı kablosuyla deneyin hatası veriyor, kabloda sıkıntı yok , sorun ne olabilir... teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar.

Amazon Prime a katılalı 2 ay kadar oldu. Sadece Gaming için abone olmuştum ama alışveriş yapmaya bile başladım ve gerçekten hak ediyorlar.

Dizi, filmlere bakmak için Prime Video yu açtım fakat Godfather gibi bir başyapıt neden Prime de yok bilemedim. Veya Shutter Island ve The Others gibi sağlam yapımlar neden "bölgemizde izlenmiyor " uyarısı veriyor.

İstediğimiz dizi/filmleri izlemek için Vpn mi kullanmalıyız? Yoksa ben mi bulamadım istediğim filmleri..😃

• Yeraltı demiryolu dizisine başladım ilk deda dolby atmos aktif oldu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Amazonda bir ürünü sepete ekleyip, sonra alırım, diye düşündüm ama 72 tlden eklediğim ürün iki gün sonra 90, birkaç gün sonra da 122ye çıktı. Bahsettiğim üründen stokta 2 adet var;şayet ürünler satılmazsa fiyatlar otomatik olarak tekrar düşüyor mu, bilgisi olan var mı bu konuda?

• serhatace kullanıcısına yanıt

eski yapımlarda çok fazla dolby atmos desyekleyen destekleyen içerik yoktu. bu dizi yeni sanırım . eskilerden Tom Clancy's Jack Ryan ve Carnival Row da dolby atmos destekliyor

• Dostlar evdeki superonline internette bu sorunu yasiyorum cok ama cok sık sekilde. Mobilde yada baska wifilerde sorun yok. Bunun cozumu nedir. Basina gelen oldu mu

• cagataybas kullanıcısına yanıt

Bende de aynı problem mevcut.

• diciotto kullanıcısına yanıt

Ya soyle bir durum var ben telefonu degistirdim yine ayni. Demek ki telefondan degil sorun internet saglayicisindan. Sizde mi superonline kullaniyorsunuz ve modem zte wifi 6 modem mi hocam

• cagataybas kullanıcısına yanıt

Aynen durum birebir aynı sürekli olarak köpek görseli çıkıyor ve hata veriyor ama mobil ağda bir sorun olmuyor

• diciotto kullanıcısına yanıt

O zaman modem ayarlari ile alakali bir durum var. Ben is yerinde de kullaniyorum superonline ama wifi5 modem var orda. Hic sorun yasamiyorum. Modem degisimi talep edeyim ben en iyisi superonline dan.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.