Şimdi Ara

Amazon.de PS4 Ön Siparişi... PS4 + Killzone: S.F. + 2. DS4 + Kamera 1579 TL!!! (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.950
Cevap
46
Favori
96.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler hocam, umarım bir aksilik çıkmaz . Kamera hakkında çekimserim biraz. Kinect kadar iyi olmayacağını düşünüyorum. Kamera ile oynanacak oyun tanıtımı görmedim hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpheratz -- 28 Ekim 2013; 2:39:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar gumruk ıslemlerını amazonçde den aldıgımızda hangi ekranda odeme yapıyoruz?
  • Artık şu parayı çekselerde rahatlasam..
  • Son ekranda toplam ücreti gösteriyor. Orada yazıyor: "Vorauszahlung der Importgebühr"

Amazon.de PS4 Ön Siparişi... PS4 + Killzone: S.F. + 2. DS4 + Kamera 1579 TL!!!
  • peki arkadaşlar takside böldürebiliyor muyuz ?amazondan bolduremıyoruz da olmaz ise odemelerı banka uzerınden bolebılıyor muyuz?
  • enpara yüzde 20 iadesi ile mi yoksa(ebay-amazon ..vb geçerli ise tabi) yoksa finansbank..vb 5 taksit ile mi alıyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 28 Ekim 2013; 12:11:32 >
  • Ben garanti bonus ile alıyorum,5 taksit seçeneği var.Bildiğim kadarıyla birde axess kartta taksit seçeneği mevcutmuş.Diğerleri hakkında bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

quote:

Orijinalden alıntı: pabl0esc0bar

arkadaşlar amazonda visa karta 30 euro ek indirim var galiba. almancası olan bir göz atabilir mi?

Şu olaydan bahsediyorsunuz değil mi?

Yanlış anlamadıysam bu Amazon.de'nin kendi visa kartı sanırım.
    Tabii Almancası daha iyi olan biri açıklarsa iyi olur.
    http://www.amazon.de/gp/cobrandcard/marketing.html/ref=cobrand_us_plcc_huc_vc_exc_fin_dynamic_m?pr=con&inc=10stmt&ts=bru8yt478iuswebgvxubnfwrxpjn8rj&plattr=REVVCmath&ad=DEC031T1&place=vc&imp=ADWMK92UCINNZ

Amazon un kendi kredi kartı var visa cinsli.

Kart normal kredi kartı gibi Galatasaray nasıl gs bonus yapmışsa amazonda amazon visa yapmış :)

İlk açıldığında amazonda kullanabileceğiniz 30 euro var sanırım burası biraz muallak.

Kartla amazondan yapacağız her 1 euroluk alışverişe 2 puan başka her hangi bir kredi kartı geçerli noktadan yapacağınız 2 euroluk alışverişe 1 puan veriyor.

Bu puanlar sadece amazonda geçerli.

100 puan 1 euro ya tekabül ediyor.

İlk sene kart aidatı yok ikinci ve daha sonraki senelerde yıllık 20 euro falan filan.

• 3D Secure varsa en paradan iade alabiliyoruz. 3D Secure sistemi vardır umarım amazon.de'de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

Ben Amazon.de den verdiğim bundle siparişi iptal edip, Amazon kanada dan kanada da yaşayan arkadaşın adresine yönlendirerek satın alacağım. 399 kanada dolarına satılıyor konsol orada. Tl karşılığı 750 tl yapıyor. Müthiş fiyat. Yanına ekstra kol, KZ, BF ve Fifa siparişi verip hepsi toplam 1150 tl ye almış olacağım konsolu.

Kanada da 15 Aralık da çıkıyormuş, arkadaş 22 Aralıkta Tr ye dönüyor. Umarım 1 haftada ona ulaşır konsolda bende erken kavuşmuş olurum oyuncağıma

Dostum bedavaya geliyor zaten

Kesinlikle kamera al hatta sorun olmazsa 3.kumandayı da al.
  • Amazon'dan kapıya adam geliyor taksit işi için.

Şaka bir yana arkadaşın dediği gibi banka ile alakalı bir durum.

Banka ismi vermeyeyim ama bugün iyi sövdürdüler telde. Kredi kartımın son kullanma tarihi bu ay bitiyor. Banka farklı adrese yollamış kurye ile kartı. Utanmadan diyor telde bayan; Kartınız dediğiniz adrese haftaya pazartesi gelecek diye.

Zaten bir iş düzgün gitsin şu ülkede yemin ederim herşey berbat. Rezillik üstüne rezillik. Bıktırdılar yemin ederim. Elin adamı gümrüğü karşılar. Biz de olsa alırsın ürünü extra para çıkar üzerinden. Bu nedir deyince almasaydın o zaman derler. Yuh be kardeşim bu mudur yani müşteri memnuniyeti. Üzerine sopa atmadıkları kalıyor.

Amazon.com ile yazııştıım baya bu sabaha karşı. Yanlış yaptıkları bir iş için hesabıma 10 dolar yüklediler. Helal olsun demeyelim de ne diyelim yani. Adamlar müşteriye koyun gözüyle değil insan gözüyle bakıyorlar. Bizimkiler örnek alsın. Nerdeeeee....

• Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    kamera konusunda kararsyzym hocam.PS3'ün eye cam'i bariz bir sekilde kinect'e göre sönük kaldi.Ayni durum yeni kamerada da olur diye çekiniyorum.Arkadas zaten 2-3 ayda bir kanadaya gidip geliyor,olmadi birdahaki gelisinde siparis veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpheratz -- 28 Ekim 2013; 13:14:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

kamera konusunda kararsyzym hocam.PS3'ün eye cam'i bariz bir sekilde kinect'e göre sönük kaldi.Ayni durum yeni kamerada da olur diye çekiniyorum.Arkadas zaten 2-3 ayda bir kanadaya gidip geliyor,olmadi birdahaki gelisinde siparis veririm.
    quote:

Orijinalden alinti: Alpheratz

kamera konusunda kararsyzym hocam.PS3'ün eye cam'y bariz bir ?ekilde kinect'e göre sönük kaldy.Ayny durum yeni kamerada da olur diye çekiniyorum.Arkada? zaten 2-3 ayda bir kanadaya gidip geliyor,olmady birdahaki geli?inde sipari? veririm.

Peki hocam her ne kadar katylmasam da di?er gidi?lerde getirtirirsiniz.
  • Gecen ay amazon.de'den aldığım müzik calar'in ithalatını ve dağıtımını ups yapmıştı. Üstelik normal kargoyu seçmiştim. Uyarması benden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

quote:

Orijinalden alıntı: vRetribution

Ankara da oturuyorum gümrük işlemlerini buradan rahatça halledebilecek miyim?

express kargo ile alırsan gümrük ile uğraşmıyosun. sana maille form yollayacaklar onu doldurup, kimlik fotokopisi ve kredi kartı ektresi ile faxlıyosun. ürün gümrükten çıkıyo. sonra adresine teslim ediliyo.

Kredi kartı extresini nerden bulucaz.İnternet üzerinden yarattığımız sanal kart ile alımı yaptık.
  • Arkadaşlar amazon.de sipariş hakkında mail geldi,google translate kullandım fakat biraz karmaşık geldi başka mail alan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_38

quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

quote:

Orijinalden alıntı: vRetribution

Ankara da oturuyorum gümrük işlemlerini buradan rahatça halledebilecek miyim?

express kargo ile alırsan gümrük ile uğraşmıyosun. sana maille form yollayacaklar onu doldurup, kimlik fotokopisi ve kredi kartı ektresi ile faxlıyosun. ürün gümrükten çıkıyo. sonra adresine teslim ediliyo.

Kredi kartı extresini nerden bulucaz.İnternet üzerinden yarattığımız sanal kart ile alımı yaptık.

dostum sanal kart hangi bankaya ait ise o bankanın sitesinde vardır illa ki senin amazondan alışveriş yaptığını gösteren bir döküm

• quote:

Orijinalden alıntı: xrico

Arkadaşlar amazon.de sipariş hakkında mail geldi,google translate kullandım fakat biraz karmaşık geldi başka mail alan varmı ?

dostum bana da arada mail geliyo 2 yıl garanti uzatma veya diğer ps4 aksesuarları ile ilgili. ama sipariş ile ilgili mail gelmedi ne yazmışlar yazabilir misin buraya?
  • valla aksiyon arayanlar alsın 200 lira daha fazla veririm kafam rahat eder bozulsa birşey olsa bide yurtdışına göndermek mesele kaç para kargo parası allah bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 28 Ekim 2013; 17:19:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hardlinelegolas

valla aksiyon arayanlar alsın 200 lira daha fazla veririm kafam rahat eder bozulsa birşey olsa bide yurtdışına göndermek mesele kaç para kargo parası allah bilir

Katılmıyorum.Yurtdışına kargoyla göndermesi en fazla 30tl.Burada da bozulursa en az 10tl harcayacaksın.Ayrıca Normal paket için 100-200 lira normal görülebilir ancak bundle paketinde bu fark yükselecektir.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.