Yarbay
22 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 523 (Bu ay: 0)
Gönderileri

2700x islemci

Rtx 3080 ile 1440p de gpu yuzde 60 kullaniyor bunun sebebi 2700x islemci midir? Resolution i yuzde 135 yapinca gpu kullanimi 90 lara cikiyor

Multiplayerda ise resolution yuzde 100 de iken gpu 95 kullaniyor. Sorun sadece warzone da

Sebep islemci midir?

Kasa ve ic kisma ait t6 ve t8 vidalarini nereden bulurum arkadaslar

Selamlar arkadaslar

Chevrolet cruze 2010 model aracima lastik alacagim

Mevcutta kormoran ultra performance 2 var fakat tamirli lastikler ve yakit ve yol tutusu c segment.

Continental premium contact 6 modeline baktim yakit B segment yol tutuz A segment gozukuyor.

Kormoran 1200 tl 2022 uretim sifir

Continental 2060tl 2022 uretim sifir.

Bu kadar farka deger mi acaba yorumlariniz nelerdir. Mesela c segment yakit ile b segment yakit farki cok mu yuksektir? Yoksa pazarlama ifadeleri midir bu etiketler?

Cx300s icin yedek silikon tıpaçları nereden temin edebilirim?

Selam arkadaslar aracimizda

İnfinity ref-704a amfi ve 4 adet jbl marka gto629 hoparlor mevcut. Yanina subwoofer eklemek istiyoruz. Subwoofer icin ayri bir amfi mi gerekiyor yoksa elimizdeki infinity amfide subwoofer cikisi mevcut mudur ? Koltuk alti subwoofer ile normal kabinli subwooferlar arasinda cok fark var midir?

selamlar arkadaslar

4k 144hz monitor almayı dusunuyorum.

kafamdaki model SAMSUNG LS28AG700NUXUF yönünde. Tavsiye eder misiniz? yada onu alma bunu al dediğiniz farklı modeller var mıdır? bu modelin sanırım 32" versiyonu bulunmuyor değil mi?

bunun yanında gigabyte ' ın mu32 modeli var sanırım fakat onda da hdmi 2.1 üzerinden 24gbps veri aktarımı yaptıgından yetersiz kalıp bazı sinyalleri gondermıyormus. Biz farkedebilir miyiz bilemem ama samsung' da bu 40gbps olduğundan boyle bir sorun olmuyormus.

32" monıtorum var 2k 144hz. 28" inc cok mu kucuk gelir?

şimdiden tesekkurler

Ryzen 2700x

Msi b450 tomahawk

Gskill 3000mhz 4x8gb cl14 ddr4

Butun donanimlari ayni fakat endurance olarak corsair 1600tbw diyor seagate ise 2450tbw diyor.

Sizce hangisi tercih edilmeli?

50-60$ farka deger mi segate almaya? Bu degerlere ulasmak zaten zor da donanim ayni olup fiyat farkli olunca sizlere danismak istedim

Arkadaslar rivals icin rakip cok gec buluyor yada hic bulmuyor. Co-op oynamak istedigimizde abartmiyorum bir rakip bulabilmek icin 20dk falan bekliyoruz bazen yarim saati de geciyor. Sizlerde durum nedir? Cozum var midir? Nat type open vs herseyi yaptik ama oyundan tiksindik resmen ya

Selam arkadaslar, horizon 5 de dirwkaiyon ayarlarinda road effects yani yol hissiyati ayarim evcut fakat off road disinda asfaltta giderken yola dair hicbir hissiyat yok. Amcak yol kenarinda asfaltin bitimine araci denk getordiginizde bir apex efekti geliyor o kadar. Sorun bende mi yoksa oyunun desteginde midir? Bir de mesela en basotinden assetto corsa yada forza 7 gibi oyunlarda aldihim ABS efekti horizon 5 de yine yok. Bu da normal midir?

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 17 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.620
İkinci El Bölümü Mesajları: 266
Konularının görüntülenme sayısı: 424.725 (Bu ay: 409)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 477 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.