Şimdi Ara

Altınelbiseli adam vefat etmiş :( (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
5.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

quote:

Orijinalden alıntı: Arif

quote:

allah rahmet eylesin. Otoparkın instagram sitesinde gördüm, tanımam etmem videolarınıda görmedim..

160kmh gibi hızlardan bahsediliyor. Yayanın köprüde ne işi var, ve köprüde 160kmh yapmak nedir

Yanlışlar doğruyu götürmüş. Sevenlerine sabır versin, mekanı cennet olsun

yadıklarınızı okudum... sonra da imzanızı okudum...

Merhaba Arif hocam
    ben o hıza 4 şeritli gerede otobanında ulaştım.

Devrim kardeşim peki 4 şerit otobanda 200 km hız serbest mi ?

• Gorod kullanıcısına yanıt
    Hayatını kaybetmiş- ki başkasının hatası yüzünden- bir insan hakkında terbiyesiz dilde konuşan "yavercanturk" adlı kullanıcıyı da not ettik. Karşımıza çıktıkça aşağılık laflarını hatırlatacağız.
    Altın Elbiseli Adam, hatıraları ve bilinçlendirdiği onbinler, yüzbinlerce sevenine veda etti. Cennette tekeri düz bassın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rahmet eylesin,sayesinde motora ilgim artmıştı.Mekanı cennet olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selami Şahin 1.6 ie

quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

bu kadar motor ile içli dışlı olan birisi nasıl böyle bir kaza yapar esas sorulması gereken soru bu. ki defalarca kazası var.

örnek biri değil bence. yanlış kişiyi ünlü yapmışlar. yeşilaycı olup sigara alkol içmek gibi.

Allah geride kalanlara sabır versin.

Yanlış düşünüyorsunuz. MotoGP'de Valentino Rossi'nin üst üste şampiyonluk serisini bozan Nicky Hayden bile bisiklet kazasında hayatını kaybetti. Bazı kazaların önüne tecrübe dahi geçemiyor. İstediğin kadar tecrübeli ol, istediğin kadar en güvenli araçları kullan ama öyle bir kaza oluyor ki tecrübe de güvenlik de bir anda yalan oluyor.

ancak arada fark var. aea güvenlik ön planda yorumlar videolar yapan hep güvenlikten bahseden birisi, niki hayden sofuoğlu bunlar kaza yapsa anlarım bunların derdi hızlı gitmek zaten. yani biri güvenlik diyor sürekli kaza yapıyor diğeri hızlı gitmeyi hedeflemiş kaza yapıyor. çok farklı.

çok fazla negatif şeyde yazmak istemiyorum daha yeni ölmüş, negatif şey yazmanın zamanı değil.

• quote:

allah rahmet eylesin. Otoparkın instagram sitesinde gördüm, tanımam etmem videolarınıda görmedim..

160kmh gibi hızlardan bahsediliyor(otopark.com instagram yorumları). Yayanın köprüde ne işi var, ve köprüde 160kmh yapmak nedir

160 kmyi kim uydurmussa gram beyni yok.Ktm rc 200 ve duke 200 de elektronik sinir var 130 u gecmiyor.

• Nike Tyson kullanıcısına yanıt
    Ben motordan zerre anlamam, instagramdan yapilan yoruma göre yorum yaptım dostlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • senged kullanıcısına yanıt
    yavercanturk Y kullanıcısına yanıt
    Hiç tanımadığın ve vefat etmiş bir insanın arkasından konuşabilecek kadar cibilliyetsiz boş beleş oksijen israfısın yavercanturk lalesi!

Huzur içinde uyu Barkın Bayoğlu.. Bugüne kadar bize öğrettiklerin için de sana sonsuz teşekkürler. Mekanın cennet olsun inşallah.
  • @yavercanturk

Lan bilip bilmeden konuşma, çeneni kapat gereksiz insan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara_eylül -- 25 Temmuz 2017; 14:24:1 >
  • Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun...
  • Allah Rahmet Eylesin.

• Allah rahmet eylesin severdim barkın abiyi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Selami Şahin 1.6 ie

quote:

bu kadar motor ile içli dışlı olan birisi nasıl böyle bir kaza yapar esas sorulması gereken soru bu. ki defalarca kazası var.

örnek biri değil bence. yanlış kişiyi ünlü yapmışlar. yeşilaycı olup sigara alkol içmek gibi.

Allah geride kalanlara sabır versin.

Yanlış düşünüyorsunuz. MotoGP'de Valentino Rossi'nin üst üste şampiyonluk serisini bozan Nicky Hayden bile bisiklet kazasında hayatını kaybetti. Bazı kazaların önüne tecrübe dahi geçemiyor. İstediğin kadar tecrübeli ol, istediğin kadar en güvenli araçları kullan ama öyle bir kaza oluyor ki tecrübe de güvenlik de bir anda yalan oluyor.

ancak arada fark var. aea güvenlik ön planda yorumlar videolar yapan hep güvenlikten bahseden birisi, niki hayden sofuoğlu bunlar kaza yapsa anlarım bunların derdi hızlı gitmek zaten. yani biri güvenlik diyor sürekli kaza yapıyor diğeri hızlı gitmeyi hedeflemiş kaza yapıyor. çok farklı.

çok fazla negatif şeyde yazmak istemiyorum daha yeni ölmüş, negatif şey yazmanın zamanı değil.

Her şeyden önce ne demek istediğimi anlamamışsınız. Motosiklet yarışçısı tecrübesine sahip birisi "bisikletle" ölebiliyor. Hız falan yok ortada.

İkincisi de, sofuoğlu dediğiniz adamın alt küme yarışçısı olduğunu da biliyorsunuzdur umarım. Fındık kadar motosiklete binip yarışıyor, hız tecrübesi olduğunu zaten zannetmiyorum.

• quote:

160kmh gibi hızlardan bahsediliyor(otopark.com instagram yorumları). Yayanın köprüde ne işi var, ve köprüde 160kmh yapmak nedir

Yalan yanlış yazıyorlar.

Kazadan öldürücü derecede yara kırık bile oluşmuyor.

Travmadan sonra oluşan epilepsi ve kalp krizi nedeniyle vefat ediyor.

Epilepsiyi başını yere çarpmasına bağlıyorum, kalp krizide sanırım olay anındaki stresten veya ölüm korkusundan.. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Emir -- 25 Temmuz 2017; 15:53:13 >

• cabriyo kullanıcısına yanıt
    Kardeşim, adam gençlere her zaman iyi örnek olmuş biri. Özellikle " apaçi" lakaplılara.

Motor kazası genelde götürür ve bu insan bir sürü genç motorcuya İYİ örnek olmaya çalışan, doğru tavsiyeler veren biri.

Videolarını izlersen, motorculara bir seviye getirmeye çalıştığını görürsün.

Ve özellikle çarptığı adamın eşiyle tartıştıktan sonra karşı yola hava almak için mi geçti yoksa başka bir niyeti mi vardı diye insan sorguluyor.

Allah rahmet etsin. Vatana millete iyi manada değerler katmış biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanas22 -- 25 Temmuz 2017; 15:53:21 >
  • İki teker her zaman sağlıksızdır. Eğer biniyorsanız , diğer araçlara nazaran daha dikkatli olmanız gerekiyor. Haberi duyunca çok üzüldüm , Allah rahmet eğlesin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selami Şahin 1.6 ie kullanıcısına yanıt
    siz tecrübe ile bazı kazaların alakası yok diyorsunuz doğrudur ama eğer topluma karşı bazı iddialarda bulunuyorsanız önce siz o iddiaları gerçekleştirmek zorundasınız. bu aea nın ilk kazası değil. 1 tane olsa olabilir tecrübe ile alakası yok dersiniz. çok basit kazaları var rahmetlinin daha iyi takip edin. burada tek bu yorumu okuyanlara diyorum tekrar söylüyorum emeklerine laf söylemiyorum.

shoei 2 dir adına kask üretiyor fındık motorlu kenan için bilmem farkına vardınız mı? fındık, alt küme, hız tecrübesi yok?? hiç motosiklete binip pistte hiç yarışa katılmamışsınız yada şu 34 plakalı koenigsegg sizin olmalı böyle küçümseyici konuştuğunuza göre...
  • Moralim ne zaman bozuk olsa art arda videolarını izlerdim haberi okuyunca yine bok oldu,ama videolarını izleyemeyeceğim..Allah rahmet eylesin 😔

• Allah Rahmet eylesin böyle insanlar kolay yetişmiyor daha izleyecek pragram bekliyorduk olmadı işde

• Allah rahmet eylesin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.