Şimdi Ara

Altınelbiseli adam vefat etmiş :( (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
5.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • allah rahmet eylesin. Otoparkın instagram sitesinde gördüm, tanımam etmem videolarınıda görmedim..

160kmh gibi hızlardan bahsediliyor(otopark.com instagram yorumları). Yayanın köprüde ne işi var, ve köprüde 160kmh yapmak nedir

Yanlışlar doğruyu götürmüş. Sevenlerine sabır versin, mekanı cennet olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birkuşgibi -- 25 Temmuz 2017; 12:31:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

allah rahmet eylesin. Otoparkın instagram sitesinde gördüm, tanımam etmem videolarınıda görmedim..

160kmh gibi hızlardan bahsediliyor. Yayanın köprüde ne işi var, ve köprüde 160kmh yapmak nedir

yadıklarınızı okudum... sonra da imzanızı okudum...
  • Allah rahmet eylesin. Çok üzgünüm. Çok kızgınım. Yeni motor aldım. Tüm videolarını izliyordum. Artık izledikçe ağlarım..😢

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif

quote:

allah rahmet eylesin. Otoparkın instagram sitesinde gördüm, tanımam etmem videolarınıda görmedim..

160kmh gibi hızlardan bahsediliyor. Yayanın köprüde ne işi var, ve köprüde 160kmh yapmak nedir

yadıklarınızı okudum... sonra da imzanızı okudum...

Merhaba Arif hocam
    ben o hıza 4 şeritli gerede otobanında ulaştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lutufi123

quote:

Anasini avradini bellerim burda kim 160kmh diyor lan adamin altida rc200 var motor 120 son hiz onu da kac devirde can cekisirken yapiyor

otoparkın sitesindeki yorumlarda okudum, 140-160 kmh gibi süratlar ve gece 2 suları deniliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birkuşgibi -- 25 Temmuz 2017; 12:31:9 >

• Allah rahmet eylesin iyi birisiydi gençlere bilinçli motor sürmeyi öğretiyordu.

• Motosiklet camiasının değerli kıymetli bir bireyiydi. bir çok yeni başlayan arkadaşa ilham olmuş
    ve faydası dokunmuştur. ülkenin genelinde motosiklet kültürünü üst seviyelere çıkartan gerçek bir motosiklet tutukunuydu. bende kendisini izleyerek çok şey öğrendim. yeri doldurulamayıcak insan.
    Barkın bayoğlu. tüm sevenlerinin başta ailesi olmak üzere başı sağolsun.
  • Okudum tum yorumlari silmisler sanirim. Bu arada sana sarf etmedim o laflari yanlis anlama

• Videolarını izlerdim, çok faydalı bir adamdı.

Allah rahmet eylesin.

• Motorsiklet alma sürecinde birisi olarak bu olaydan cok etkilendim ve cok uzuldum. Benim icin bu sayfa kapanmistir.

Allah rahmet eylesin,mekani cennet olsun. Geride kalanlarina sabırlar versin rabbim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hard_hacker

Arabadan inip yuruyen birine nasil carpmis ya ? Nasil bi olay anlatimi gic bisey anlamadim

Allah rahmet eylesin bu arada

Kesin olmamakla birlikte söylenene göre araçta arkadaşıyla kavga edip aşağı inip yürümeye başlayan birisi var, Barkın Bayoğlu da bu kişiye çarpmış.

Tahminimce Barkın Bayoğlu en sağdan gidiyorken, araçtan inen kişi arabaların arasından aniden sağa, yani Barkın Bayoğlu'nun önüne çıkmıştır. Bu şekilde olmuştur diye düşünüyorum.

• Motosikletlilerin hakkını savunan tek insandı Allah rahmet eylesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

bu kadar motor ile içli dışlı olan birisi nasıl böyle bir kaza yapar esas sorulması gereken soru bu. ki defalarca kazası var.

örnek biri değil bence. yanlış kişiyi ünlü yapmışlar. yeşilaycı olup sigara alkol içmek gibi.

Allah geride kalanlara sabır versin.

Yanlış düşünüyorsunuz. MotoGP'de Valentino Rossi'nin üst üste şampiyonluk serisini bozan Nicky Hayden bile bisiklet kazasında hayatını kaybetti. Bazı kazaların önüne tecrübe dahi geçemiyor. İstediğin kadar tecrübeli ol, istediğin kadar en güvenli araçları kullan ama öyle bir kaza oluyor ki tecrübe de güvenlik de bir anda yalan oluyor.

• Allah rahmet eylesin. Çoğu motorcuya örnek olmuştur bu güzel insan.
  • Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
  • Mekanı cennet olsun çok üzüldüm 😔

• Koca ulkeye kask kullanmayi,guvenli surusu,motosiklet bilincini tek basina anlatmaya calisiyordu,cok cabaladi,epey de yol katetti,fakat yine gerizekali birinin aptalca davranisi yuzunden nispeten dusuk cc li bir motosiklet uzerinde can verdi.

O kadar kotu,gereksiz,zararli sonuna kadar yasamina devam ederken boyle guzel insanlar erken ayriliyor..
  • Allah rahmet eylesin, motor kullandığım zamanların dışında da takip ettiğim biriydi.
  • Yazık yav, üzüldüm ben de. Allah rahmet eylesin. Motordan nefret etmiyorsan böyle insanların yüzündendir. Mekanı cennet olsun.

• Allah rahmet eylesin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.