Şimdi Ara

Altınelbiseli adam vefat etmiş :(

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
5.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her nekadar otomobil fanı olsamda arada motor videolarını zevkle izlediğim , barkın abinin vefat ettiğini öğrendim
    Mekanı cennet olsun ,Allah rahmet eylesin.

Altınelbiseli adam vefat etmiş :(

15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde arabadan inip köprü üzerinde yürüyen bir kişiye çarpan Bayoğlu ağır yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Çarptığı kişi, olay yerinde, Bayoğlu ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
    http://www.ensonhaber.com/altin-elbiseli-adam-hayatini-kaybetti.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_zula -- 25 Temmuz 2017; 9:11:53 >

• Arabadan inip yuruyen birine nasil carpmis ya ? Nasil bi olay anlatimi gic bisey anlamadim

Allah rahmet eylesin bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan falan dimi? Yalan olmali cunku

• Uyku sersemi bende gördüm haberi. En son bi kaç kaza geçirmişti zaten acaba şaka mı yapıyorlar ben mi uyanamadım diye düşündüm ama gerçek gibi. Hala inanamıyorum aea'ın bu şekilde gideceğine. Allah rahmet eylesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senged -- 25 Temmuz 2017; 9:23:48 >
  • Allah rahmet eylesin :(

• köprü üzerinde yürümek nedir ya.son yıllarda köprülerde ilginçlikler,piknik yapanmı selfi çeken guruplarmı hepsi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hard_hacker

Arabadan inip yuruyen birine nasil carpmis ya ? Nasil bi olay anlatimi gic bisey anlamadim

Allah rahmet eylesin bu arada

Bende anlamadım olay nasıl olmuş, çok severek izlediğim birisiydi, çok üzüldüm gerçekten.

Sanırım kendisi motorla ilerleken arabadan aniden inip yola fırlayan birine çarpmış.
  • Motoru pek sevmem ama birkaç defa youtube'da videolarını izlemiştim AEA'nın. Çok beyefendi birine benziyordu. Güvenli sürüşler için bilgilendirecek videoları vardı yanılmıyorsam. Kaderin cilvesi.

Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin.

• mekanı cennet olsun...
  • Motorculara mevcut basbakan kim diye sor bilemeyen cikar.rahmetliyi sor bilmeyen cikmaz.motor dunyasi icin oyle bi adamdi

Mekani cennet olsun

• Şok içindeyim. Motorla alakası olmayan bana bile motor heyecanını aşılayan altın elbiseli abimiz.
    huzur içinde uyur umarım.

çok kötü bir haber çok.
  • Allah rahmet eylesin. Ülkemizde motorsiklet hakkında güvenli sürüş vb bir sürü katkısı vardı
  • Motorsiklet merakım yoktur ama youtube da birkaç videosunu izlemişliğim var. Allah rahmet eylesin.

• Allah Allah, Sasirdim acikcasi, videolarini zevkle izlerdim, Allah rahmet eylesin, Motorsiklet kullaniminda Cok iyi bir egitmendi kendisi...

Eminim ki cogu Abonesine Işık tutmuştur...Mekani Cennet olsun Insallah...

• Allah mekanını cennet etsin . Çok iyi bir adamdı
  • Allah rahmet eylesin.

Motora binen adam fazla yaşamaz lafı yine kendini hatırlattı. hem de böylesine eğitimli tecrübeli bir insanın bu şekilde vefat etmesi çok acı.
  • Sabah sabah günümün icine eden haber. Köprüde arabadan inmek nedir ? Ne kadar dikkatli de olsan vaden buraya kadarmıs demek ki. Kim der köprüde kavga edip ineceklerini.

Allah mekanını cennet etsin. İnsanları egitmeye calısan,birseyler icin cabalayan nadide insanlardandı.

• Allah rahmet eylesin...

• Bana motoru sevdiren adam şimdi gitti Allah rahmet eylesin ah be abim daha seninle tanışacaktık ya o kadar üzüldüm ki

• yavercanturk Y kullanıcısına yanıt
    Ne diyorsun kardeş hayırdır

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.