Şimdi Ara

Almanya'ya Çin'den telefon sipariş edip TR'ye getirtmek (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
3
Favori
17.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Direk çinden aldigim lenovo s920 suan istanbul gumrukte gozukuyor insallah gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualFrog

Ayın 6 sında teslim görünüyor belki alman postasına kaydı olmamıştır hafta tatilini hesaba katmak gerek..

Şurdan takip ediniz..

http://www.dhl.com.tr/tr/express/tracking/monitor_shipments.html

Yardim için teşekkürler, telefonu teslim aldıklarını henüz öğrendim.

• Arkadaşlar gelecek ayın ortasında abim Avusturya'dan gelecek. Öncelikle Avusturya ile Almanya'nın gümrük şartları aynı mı? Yani vergiler falan. İkinci olarak One Plus One almayı düşünüyorum ve bildiğim kadarıyla One Plus One Avusturya'dan gönderim yapıyor. Telefon Avusturya'ya geldiğinde adrese teslim olur mu yoksa gümrüğe mi gitmek gerekir? Vergi oranı Almanya gibi %19 mu? One Plus One aldığımda gümrüğe takılır mı DHL Tnt ile gönderildiğinde?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dengema

Arkadaşlar ebay.de de birçok telefon var alınabilecek. THL, zopo, xiaomi vb. Çin den getireceğinize almanya dan alın. Idealo.de ye bakın uygun bir şey bulabilirsiniz. Uğraşmayın yok çin, yok vergi, stres.

Hocam ne alalım fiyatlar aynı sanırsam burdakiyle
    1.500 TL bütçem var.
  • merhaba, bu siteyi bilen var mı? ürün fiyatlarına "Vergi ve ücretler dahil" diye note düşmüşler. almanyadaki bir adrese sipariş verilecek.

http://www.xiaomiforsale.com
  • Cinden degilde ingiltereden veya italyadan almanyaya gonderim yapsak telefon vergi cikarmi acaba icerik gizli vs yapmak lazimmi ne yapmamiz gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

merhaba, bu siteyi bilen var mı? ürün fiyatlarına "Vergi ve ücretler dahil" diye note düşmüşler. almanyadaki bir adrese sipariş verilecek.

http://www.xiaomiforsale.com

Hocam satin aldinizmi ordan cihaz acaba bende mi5 alacam

• Konuya gelip almanya ya gönderim yapanlar bir daha uğramamış konuya

Anladığım kadarıyla dhl devlet postası olduğu için işler sıkı ve modele bakıp ona göre vergi kesiyorlar.

singapur post nasıl almanya da teslim yapıyor anlamadım sp gümrüğe teslim eder sonrası dhl in işi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • black_67 kullanıcısına yanıt
    Konuyu okudum hocam da
    Simdi almanya ya telefon gonderebiliyor muyuz
    Almanyanin devlet postasi dhl mi?
    Burayada sg post geliyor ptt telsim ediyor
    Geliyorsa telefon alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: balomer

Konuyu okudum hocam da
    Simdi almanya ya telefon gonderebiliyor muyuz
    Almanyanin devlet postasi dhl mi?
    Burayada sg post geliyor ptt telsim ediyor
    Geliyorsa telefon alacağım

aliexpres gibi her siteden alıcı adresini yzarak istediğin ülkeye gönderim yapabilirsin

eğer 1-2 hafta beklerseniz sizi süreçten haberdar ederim şuanda se ile biten kargom çıkmak üzere çinden almanya ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    beklerim hocam mayıs sonunda gelecekler buraya ona göre zamanım var
  • Çin'den - İtalya'ya gümrük olaylarını bilen var mı arkadaşlar. Bir süreliğine akrabam İtalya'da. Çin'den Umi Touch sipariş vermek istiyorum İtalyanlar yamuk yapar mı bize?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcakmak28

Çin'den - İtalya'ya gümrük olaylarını bilen var mı arkadaşlar. Bir süreliğine akrabam İtalya'da. Çin'den Umi Touch sipariş vermek istiyorum İtalyanlar yamuk yapar mı bize?

Tahminimce hepsi vergi çıkarır. Avrupa sitelerinin birinden alırsanız vergisi ödenmiş olduğu için sıkıntı çıkmaz diye tahmin ediyorum.
  • Cevabınız için teşekkür ederim. Avrupa derken, çin firmasının Avrupa'daki (ispanya) deposundan italya'ya göndermek gibi. Doğru mu anladım?

• bcakmak28 B kullanıcısına yanıt
    O şekilde ya da direkt olarak Avrupada satılanlardan. Başka satıcılarda olabilir. Onlar en azından mevzuata uygundur diye tahmin ediyorum.
    Hocam ne alemde kargonuz? Ben de AliExpressten xiaomi redmi note 3 pro aldım 8 nisanda ve 19 nisandan beri alman gümrüğünde bekliyor ürün. Postnord(sg post gibi bir şirket) almanyaya kadar getirdi ama durum böyle şimdilik.

• ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    30 gün oldu toplam benim ve local mail tracking diyor son hareket aliexpres takipte ise awaiting customs clearenece and delivrry to post yazıyor

Sizin son hareketlerde ne yazıyor

• The item has arrived at the international terminal in the destination country for sorting bu kargo takibi programında yazan, AliExpresste de sizinle aynı şey yazıyor. Son güncelleme de 19 nisanda oldu dediğim gibi.

• Gearbest avrupa deposundan aldığım telefon gearbest in ödeme onayını yaklaşık olarak 2 haftada yapmaması ve kargolamaması sebebiyle expres kargo seçmeme rağmen

25.04.2016 sipariş tarihim 18.05.2016 da ulaştı 24 gün sürdü

almanya gümrük de sorun çıkmadı ama zaten normal fiyatından daha fazlaydı gearbest avrupa depo fiyatları

diğer sweden post ise tam bir facia 48. gün ortada hiçbirşey yok
  • Ben de Almanya'ya sipariş verip telefon getirmeyi düsünuyorum. Gearbest avrupa deposunu seçersek vergi olmuyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.