Şimdi Ara

Almanya'ya Çin'den telefon sipariş edip TR'ye getirtmek (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
128
Cevap
3
Favori
17.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Almanya'ya geekbuying üzerinden oneplus 3t siparişi vereceğim.

Hangi posta daha iyi olur? Gümrüğe takılmayan ve güvenli olan.

EMS (7-15 Business Days) USD 0.00 YES
    DHL (3-5 Business Days) USD 0.00 YES
    Registered Airmail (15-30 Business Days) USD 0.00 YES
    Australia Direct Line (5-8 Business Days) USD 0.00 YES
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

Ben tinydeal.com san Hollanda postası ile almıştım 3 sene önce. Avrupa'ya girişi Hollanda üzerinden olduğu için vergi olayı zaten eleniyor direk. Yine alacak olsam tinydeal üzerinden alırım.

Hocam bu site güvenilir mi ? almanyadan bu site üzerinden alışveriş yapacağım, gümrük vergisi vs. çıkar mı ? kargo seçeneğinde kayıtlı hava posta yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Ben tinydeal.com san Hollanda postası ile almıştım 3 sene önce. Avrupa'ya girişi Hollanda üzerinden olduğu için vergi olayı zaten eleniyor direk. Yine alacak olsam tinydeal üzerinden alırım.

Hocam bu site güvenilir mi ? almanyadan bu site üzerinden alışveriş yapacağım, gümrük vergisi vs. çıkar mı ? kargo seçeneğinde kayıtlı hava posta yazıyor

Ben sorun yaşamadım. Hollanda postası ile çıkmama şansı daha yüksek. Ama garanti veremem tabi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Ben sorun yaşamadım. Hollanda postası ile çıkmama şansı daha yüksek. Ama garanti veremem tabi.

Teşekkür ederim hocam.

• varmıdır son bir gelişme siparisi veriyorum yerel postyı tercih edicem
  •  Almanya'ya Çin'den telefon sipariş edip TR'ye getirtmek

Romanya ya gondericem sorun olurmu vergi vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uruk hia U kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sipariş verdiniz mi?
  • arkadaşllar almanyadan bı arkadas gelıcek ayın 20sınd e9 gün var.çinden almanyaya gelır mı bu sure zafında ..acil bilgi lutfen ????
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.