Yüzbaşı
10 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 58 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba çok garip bir sorundan bahsedeceğim bu zamana kadar kimsenin başına geldiğini sanmıyorum ama.

Telefon geldiği sırada açtığımda karşıdaki sesimi duymuyor, o esnada hoparlörü açınca karşıdaki sesimi duymaya başlıyor ve tekrardan aynı görüşme esnasında hoparlörü kapattığımda yine karşıdaki sesimi duyuyor. Yani bunların hepsi aynı arama esnasında oluyor. Mikrofon bozuk desem hoparlörü açtığımda ve tekrar sesi ahizeye aldığımda yine karşıdaki sesimi duyamaz.

Telefon iPhone 7 128 GB ve garantisi yok.

Arkadaşlar merhaba,

Unc0ver ya da Chimera jb aracı yüklemeye çalıştığımda böyle bir hatayla karşılaşıyorum. Ne yaptımsa çözüm bulamadım. Cihaz zaten jb idi ancak şarj bitip kapanınca geri açtım ve tekrar jb etmek istedim ve böyle kalıyor
< Resime gitmek için tıklayın >

Not: iPhone 7 128 ios 12.4 kullanıyorum.
Arkadaşlar merhabalar Iphone 7 kullanıyorum ve 2g/3g aktif etme seçeneği bulamadım jailbreak yaparak böyle bir şey yapmamız mümkün müdür? Kimi zaman sadece bildirim almak ve bataryadan tasarruf etmek gerekiyor.

Ben TT kullanıyorum ve mobil işlem uygulamasında 4g ve 3g servisini kapattığımda 2g olarak kullanabiliyorum. Bu yaptığımla yine aynı batarya tasarrufunu sağlayabilir miyim?
Dün iptal için aradığımda 10gb akn ve 24mbps interneti 40 liraya teklif ettiler ve ben de akn sonrası 8 mbps de işimi göreceği için kabul ettim arkadaşlar. Öyle aman aman internet kullanan biri değilim sosyal medya takibi, gazete okuma, müzik dinleme ve video-film izleme gibi ihtiyaçlarım için yeter diye düşünerek kabul ettim teklifi.

daha öncesinde 25mbps 75gb aknli internetim vardı 55 lira ödediğim. Son 2 aydır sürekli 55 liraya 24 mbps 35gb aknli paket öneriyorlardı ve ben de o kadar para vereceksem türknete geçerim düşüncesindeydim ama yaptıkları teklif makul gelince kabul ettim 2 senelik taahhüt altına girerek.

Yine yararlansın çevremdekiler diye adı ne bu tarifenin tavsiye edeyim çevremdeki arkadaşlarıma dediğimde iptal birimi olarak insiyatif kullanarak size sunduk bu tarifeyi herhangi bir kullanıcı rastgele arayarak geçemez ancak iptal biriminin teklif etmesi halinde geçiş yapılabilir dedi.

Ancak ben yine de size yardımcı olması açısından superonline üye işlemlerindeki tarife adı kısmını sizlere fotoğraf olarak paylaşıyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >
Elimde yedek olarak bulundurduğum ve babama vermek için hazırladığım galaxy ace 4 telefonu rootladım ve içinde bildiğim tüm gereksiz uygulamaları sildim. Ancak bilmediğim ve gözümden kaçırmış olduğum olabilir diye buraya silmediklerimin listesini yazacağım. Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

Badge Provider
Capabilty Manager Service
Logs Provider
Tasks Provider
Uzaktan Kumandalar
com.android.partnerbookmarks
Kurulum Sihirbazı
User Dictionary
Application Installer
Automation Test
Bluetooth Test
Camera Test
Clipboard Save Service
com.android.backupconfirm
com.android.sharedstoragebackup
com.android.walpapercropper
com.sec.android.app.msa
com.sec.android.app.mss
com.sec.android.SamsungDrmProvider
com.sec.bcservice
Device Keystring
Device Test
Dökümanlar
DSMForwarding
DSMLawmo
Enterprise Sim Pin Service
Etkileşim kontrolü
Etkin uygulamalar
Factory Mode
FixmolSA
Fused Location
Güvenlik Bilgisi
Güvenlik depolaması
Harici Depolama
Hata
Hwm Module Test
In Call UI
Indi Service Manager
Input Devices
Kabuk
Keyguard Test Activty
Local FOTA
Mobil İzleyici
Mtp uygulaması
OMACP
Pac Processor
Perso
Popup Receiver
Preconfig
Proxyhandler
Remote Controls
Ringtone backup
Sec Setup Wizard
Service Mode
Service Mode RIL
Share Shot Service
Sys Scope
Usb Ayarları
Usb Settings
Uzaktan Kumandalar
WlanTest
wssyncmlnps
Keychain
Ortam Saklama
Paket Erişim Yardımcısı
Paket Yükleyici
Sertifika Yükleyici

Silinmesi vey silinmemesi konusunda emin olduklarımı yazmadım.
Vodafone'lu, aylik 19TL'ye 3GB internet, 600 her yone dakika ve 1000 SMS iceren size ozel tarifeye gecis yapmak icin hemen Mega Yeni yazip cevaplayin, tarifenizi degistirin. Iletisim tercihlerinizi degistirmek icin IPTAL yazip 5203'e gonderin. B003

7000'e gönderin. Gelen mesaj bu arkadaşlar. Mega3gb kullandığım için geçmeye değer bulmadım ama yararlanacak çok arkadaş vardır.

Arkadaşlar gelen mesaj bu. Operatörler sonuçta çakal. İşin içinde bit yeniği varsa sorumluluk kabul etmiyorum.

1GB1TL yazıp 7000'e gönderirseniz paket süresi boyunca 1 GB internetiniz olur.

Not: MEGA3GB kullanan arkadaşlar, sizlerin zaten bu tarifenin aynısını kullanıyorsunuz. Buna sadece MEGA3GB kullanmayan mevcut vodafonelular geçsin.

Arkadaşlar mesaj ilk olarak 500 dk olarak geldi ama parlak47 arkadaşımız sağ olsun tarifenin 600dk olduğunu belirtti. Buna müteakip başlık ve konu içeriğini değiştirdim.
Arkadaşlar hepinize iyi günler. ELimde Asus N55SF model bir dizüstü bilgisayar var. Orijinal olarak Windows7 kuruluydu ve ben bunu Win10 Home sürümüne yükselttim.

Sağ alttaki ses ayar imlecinde yüklü ses çıkış aygıtı ok diye bir uyarı vermekte ve ses işaretinin yanında bir çarpı bulunmakta. Aygıt yöneticisinde ise sistem aygıtları başlığının altında ''High Definition Audio Denetleyicisi'' nin karşısında ünlem bulunmakta ve otomatik güncelleme yapmaya çalıştığımda en güncel yazılım yüklü demekte. Yine İnternet üzerinden driverını indirmeye çalıştığımda da güncelleme yapmamakta.

Bu sorunla karşılaşan internette okuduğum kadarıyla çok kişi var ancak belli bir çözüm yöntemine henüz rastlamadım. Eğer aranızda çözebilen ya da yardımcı olmak isteyen varsa çok memnun olurum.

ÇÖZÜLDÜ arkadaşlar.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim sorunumuz çözüldü sayenizde. MRT hocamın çevirisinden sonra da hemen çalışmadı ancak biraz uğraştıktan sonra bios ayarlarında başlangıç sesi diye bir bölüm vardı. Onu açtığımda bios ekranında bi müzik çaldı ve devamında ses aktif oldu. Tam olarak çözüm MRT hocamın çevirisi midir yoksa biostaki yaptığım ayarlamalar mıdır bilmiyorum ama fazla da kurcalamadım çalıştığı için :)
http://chinaquadrocopter.com/cell-phones/pp_290175.html

bu ürününü yorumlarında special edition yani kate olan versiyona uyduğu yazılıyor elinde olanlar irtibata geçebilir

ekleme:http://www.gearbest.com/other-cases-covers/pp_321560.html

bu ürün için de aynı şeyler geçerlidir.
Arkadaşlar forumda millet 59/8 çek kullandım diyor yeni üyeliğe. Ben de 200 usd üstü alışveriş yapacağım şartları nedir ve nasıl kullanılır var mıdır? Şimdiden teşekkürler
Titanium Backup ile sistem programlarını temizlerken yanlış bir şey sildim galiba, o yüzden açılış animasyonu görünüyor sürekli, ne yapabilirim arkadaşlar?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.296
İkinci El Bölümü Mesajları: 34
Konularının görüntülenme sayısı: 40.822 (Bu ay: 408)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 343 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.