Şimdi Ara

Almanya'ya Çin'den telefon sipariş edip TR'ye getirtmek (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
3
Favori
17.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon 180$, fatura gelmiyor mu ki istemeden? Ben herhangi birşey demedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimi satıcı koymuyor daha onceki alışverişim dealextereme'den oldu Türkiye de gümrüğe takılma sorunları olduğunu bildikleri için koymamışlar
  • hulusi kullanıcısına yanıt
    nasıl telefonlar kullandınmı deneme şansın oldumu bi kaç gün. yazılım desteği falan nasıl .. bi kaç gün dedim çünkü pil performansı açısından .. özellikle kingzone ve x8 izlenimlerini merak ediyorum
  • Almanya ya sipariş yollayanlar yardımcı olabilir mi benim kargo Almanya ya varmış burada yapılması gereken var mı yani orada ki yakınıma haber ucurayım mı direk gidebilir mi vs ben siparişi verirken bi hata yaptım telefon numarası Almanya yazacağıma TR numarası yazdım bu sorun olurmu kargo Almanyanın Nürnberg şehrine yollandı

2014-11-03 14:38
    IPZ-Ffm, The shipment has arrived in the destination country
  • Benim telefon Almanya'daki adrese sorunsuz ılaştı. Aliexpressten almıştım. Şimdi pandawillde kampanya var ama bir türlü sipariş veremedim. Paypal hata veriyor. Kredi kartıyla yaptım 3 tane bir şeyler istemişler; yok kredi kartı kopyası yok kimlik fotokopisi. Ben de iptal edin dedim bakalım ne olacak.
  • Arkadaşlar ben Almanya üzerinden 2 adet zopo zp1000 tel getirttim. birisi DHL ile geldi ondan vergi aldılar. Diğeri singapur post ile geldi ondan vergi almadılar. Zannımca şöyle ki DHL devletin bir kurumu olduğu için orda kaçak göçek iş olmuyor. Adamlar kutu içeriği ile fiyatı karşılaştırıyor. Kutu üzerine sen ne kadar da gift yazdırsan ne kadar da fiyatını düşük göstersen adamlar yemiyor. Ama sanırım ki bu dediğim şeyler diğer china post singapur post gibi kargo firmaları için geçerli değil. Aynı şekilde 2 adet vu+ solo adlı uydu cihazı satın aldık almanya daki abime, onlarda DHL ile geldiği için 2 cihaz a birden 60 dolar fiyat yazdırdım yine de yaklaşık 25 euro vergi ödemiş. Şurası da varki DHL ile çinden alınan ürün 3 - 4 günde geliyor almanya ya. Şimdi yine 150 - 200 dolar arası bi tel alıcam, yaklaşık 1 ay sonra oradan gelecek olan arkadaş getirecek. Fakat ne alacağıma karar veremedim :)
  • Aşağıda konuyla alakalı faydalı bilgiler mevcut

http://nextincele.com/telefon/yurdisindan-cinden-almanyadan-telefon-getirme/
  • pandawillden nasıl alışveriş yapacağım konusunda yardım
    edebilecek var mı? Cep telefonu alıp almanya'ya göndermek
    istiyorum. Oradaki adrese kayıtlı paypal açtım, kredi kartımı(sanal
    kart) tanımladım ama illa banka hesabı istiyor. Ben alışverişi kredi
    kartıyla yapmak itiyorum sadece onun için banka hesabı girmedim.
    Banka hesabı girsem o banka hesabından mı çekilir bilen var mı
    arkadaşlar? ödeme ekranında kredi kartını eçemiyorum bile kapalı
    gösteriyor.

• Geek buying den aldiğim 2 adet telefon Almanyada Feucht diye bir yere varmış burası benim Almanyadaki verdiğim adres olan Nürnberg e yakın bir yer bu durumda bu ürün Alman gümrüğünden geçmiş ve adrese teslim yolundamıdır ?

2014-11-11 02:05
    Feucht, The shipment has been processed in the destination parcel center

Son hareket bu görünüyor bundan önce Soulheim diye bir yerden geçmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirtualFrog -- 11 Kasım 2014; 10:28:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARBE

pandawillden nasıl alışveriş yapacağım konusunda yardım
    gösteriyor.

Paypala adres ekleme isini, paypal ile ödeme yaparken özet sayfasında adres değiştirme kısmında hediye adresi olarak herhangi bir ülke adresi secebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneyeceğim. Teşekkür ederim.

• Arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan yokmu almanyada bu kargo işler nasıl oluyor bu gun kargo takibe baktığımda 'Attemped to delivery ' diyor yani teslimata hazırlık gibi bi anlam çıkıyor.

Almanyaya ürün getirtmiş arkadaşlardan yardım rica ediyorum yanliş bir adım atmamak için..Neticede orada teslim edilecek kişi 1,dereceden akrabam değil :) yanlış yönlendirme yapmıyayım..Kendilei soruştursa sıkıntı çıkarmı bizim UKIM gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

quote:

gösteriyor.

Paypala adres ekleme isini, paypal ile ödeme yaparken özet sayfasında adres değiştirme kısmında hediye adresi olarak herhangi bir ülke adresi secebilirsin.

O bahsettiğin menü çıkmıyor, adres değiştirme var ama sadece yurtiçi kabul ediyor. Kendi TR paypalımda. O menünün bir SS'sini ekleyebilir misiniz?

• ss
     Almanya'ya Çin'den telefon sipariş edip TR'ye getirtmek

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

quote:

gösteriyor.

O bahsettiğin menü çıkmıyor, adres değiştirme var ama sadece yurtiçi kabul ediyor. Kendi TR paypalımda. O menünün bir SS'sini ekleyebilir misiniz?

Arkadaşım aynen arkadaşın resimde gösterdiği gibi oluyor bende TR den girip Almanyada adres gösterdim

• Eline koluna ssağlık kardeşim. Allah razı olsun.
  • Benim telefonlar Almanya ya geldi fakat oranın gümrüğü fatura ibrazı istemiş Pztesi yakınım gidecek ama fatura olmadan vermezlermi ?
  • VirtualFrog kullanıcısına yanıt
    Faturanin asli olmasa da olur diye dusunuyorum. Ben Almanya'ya bir seyler satmistim urunler gumrukte kalinca fatura istediler mail ile gonderdim. Adam mali teslim aldi. Orijinal faturayi istemediler. Aldigin yere soylersen onlar da sana mail ile gonderir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zkurt86 -- 14 Kasım 2014; 8:23:42 >
  • Geek buying den almiştim özellikle de içine fatura koymalarını söylemiştim ama muhtemelen değer düşük gösterildigi için Alman memur asıl fiyatı bilmek istedi..Geekbuying den o anda indirimli olduğu için 2 adet leagoo lead 2 telefon aldim ödediğim rakam 209 dolar.Bunu belirten elektronik bir faturayı satıcıdan istedim..Ordaki yakınıma mail olarak atacağım oda çıktısını ibraz edecek..Umarım bir aksilik çıkmaz..

Daha önce aldiğim bir telefon Tr gümrükten geri döndü 3 ay olmasına rağmen geride varmadı İsveç Postasında kayboldu gibi yani paramız gitti
  • VirtualFrog kullanıcısına yanıt
    Biraz oyaliyorlar Alman gumrugunde. Belki bilerek yapiyorlar. Basima geldiginden seni uyarayim uzerinde CE etiketi yoksa ulkeye giremez. Benim mallar gumrukte kalmisti. Bazi Cin telefonlarinda CE yazmiyor. Bu konuda cok katilar. Mail ile gelen faturayla Turk gumrugu gibi kagit sevdalisi bir yerde bile islem yapiliyor. Sorun olmaz ama Almana vergi odemek zor geliyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.