Şimdi Ara

Almanya'dan Türkiye'ye Sınır Dışı Edilen Akyüz Ailesinin Mutluluğu Yüzlerine Yansıdı (Video Geldi) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
5
Favori
52.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Yüce Alman Adaleti...

Üstün Alman teknolojisi ile birleşince...

• Durduk yere yaşanmaz böyle bir şey ve Twitter'da paylaşılan görsellere göre yasal olmayan işler yapıyorlarmış . Ailenin reisi tam bir şark kurnazı gibi zaten .
  • adamlar et yemekten iri yarı olmuşlar. neyse burada 20kg verirler 1 aya kalmaz =)

• Noldu la üzüldünüz gibi ha bak ne güzel cennete geldiniz yaz aylarında değil bütün yıl Türkiye'de siniz ana vatanındasınız daha ne istiyorsun nankörler ?
  • olayı birisi özet geçebilir mi? çocuklar alman vatandaşı değil mi? nasıl sınırdışı ediliyor?

• Darısı diğer iki yüzlülerin başına. Son günlerde aldığım en sevindirici haber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hardday kullanıcısına yanıt

Kaçak yaşadıklarına inanmıyorum kimse Almanya'da 30 sene kaçak yaşayamaz bu imkansız... kaldı ki 30 sene boyunca vatandaşlık alamayan bir insan olması bence imkansız.. Ben normalde her sene gider 1 Ay kalırım iş için öyle bir dünya olmasına imkan olanak yok bence .. ben bile üç.dört defa vize belgelerimi pasaportumu göstermek zorunda kalıyorum...

30.sene imkansız bence birde üstüne orda çocuk yapıcaksın kaçak halde o.çocuk nasıl kimlik çıkıcak nasıl hastanede doğum.olucak nasıl okula gidicek hadi onu geçtim hiç.mi eczaneye işin düşmez hastaneye postaneye bir devlet kurumuna bir polis çevirmez sorgulama.yapmaz..

Bana bu olanıksız geliyor o işin içinde başka bir.şey olması yüksek kuvvet ihtimal..

• Alman Werra-Rundschau’nun haberine göre, baba Mahmut Akyüz yaptığı açıklamada, yıllar önce vicdani retçi olduğu için askerliğini yapmadığını, o yüzden Türkiye’de kötü muamele görmekten korktuğunu söyleyerek Almanya'ya geldiği aktarıldı.

Almanya'dan Türkiye'ye Sınır Dışı Edilen Akyüz Ailesinin Mutluluğu Yüzlerine Yansıdı (Video Geldi) 

• Almanya Milli Eğitim Bakanlığı'na sesleniyor eleman (temsili)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkmoon34 kullanıcısına yanıt
    Almanya'dan Türkiye'ye Sınır Dışı Edilen Akyüz Ailesinin Mutluluğu Yüzlerine Yansıdı (Video Geldi)

Alman yetkililer öyle diyor hocam.. Böyle ise neden bu kadar gaddarlık uslup davranış bozukluğu... Sınır dışı et bitti gitti. Var bir durum ama belki zaman ile ortaya çıkacaktır.
  • Bunları neden sınır dışı etmişler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurFB1453

Adamlar tükürdü diye vatandaşlıktan atıyorlar,bizim burda polisi şehit edeni serbest bırakıyorlar.

Polis şehit etmekten ayrı tutarak söylemek isterim ki Tükürmeyi küfür etmek gibi aşağılayıcı bir şey sanıyorsan yanılıyorsun; yurtdışında tükürmek nitelikli saldırı olarak geçer ve hapse girersin. Mahkemede tercümanlık yapan birinin bunu bilmemesi imkansız. Reis sevgisinden gözleri kararmış bir an demekki. Sevginin karın doyurup doyurmadığını zamanla öğrenecek. Welcome to Survivor 😀

• Şimdi yurt dışından gelen aileler gezmek isteyecektir. O meşur yol ve köprülerden geçeceklerdir.
    Almanyada yol ücretsiz diye 2 araba 3 köprü 4 otoyol kullansa, ha birde geri dönüşü var.
    4 katı ceza ile evlerine haciz ihbar namesi gelecektir. Avukat aramaya şimdiden başlasınlar.

• Çocuklara bak ya, evde bir kelime Türkçe öğrenmemişler. Vatanını milletini bu kadar seven bir adamın evinde çocuklarıyla Türkçe konuşmaması ve onlara benliklerini unutturması gerçekten enteresan. Olayın doğrulu araştırılsın; yalan söylüyorsa Türkiye'den de sınır dışı edilsin!

• hardday kullanıcısına yanıt
    Sessiz sedasız götürüyorlarmış, sanırsa öldürülecekmiş, ilk defa ölüme o kadar yaklaşmışmış, neyse ki komşusu görmüşmüş, alaman gavuru polisinin planları bozulmuşmuş.. Sonra dışarıda bir sürü polis arabası ve minibüsü görmüş, dış kapının kırıldığını da görmüş, bunları hep sessiz sedasız yapmışlar...
    Aqtroller de buna inanmış, inanmayanlara kızmış...
    Zekâ seviyesine göre tepkiler değişiyor işte...
  • Almanya'dan Türkiye'ye Sınır Dışı Edilen Akyüz Ailesinin Mutluluğu Yüzlerine Yansıdı (Video Geldi)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocuklarının kiliseleri dolandırdığı falan söyleniyor. Birine aleviyiz demişler, ötekine ermeniyiz demişler, bu sayede bağış toplamışlar... Eleman sağa sola referans olup el altından ülkeye kaçak sokmaya çalışmış diyen de var. Ayrıca Türkiye'de engelli çocukları nüfuslarına geçirip, Almanya da bedava ilaç alıp yine el altından satmaya çalışmışlar.

Adam tercümanlık yapıyor, mahkemede taşkınlık yapıyor, birde vidan-i retçi olarak zamanında gitmiş deniyor. Askerlik yapmamak için.

Yok sayın cumhurbaşkanımız, yok reizimiz dediği anda bir bit yeniği olduğunu anladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshmind -- 20 Aralık 2020; 18:6:14 >
  • şokoladeeeee undebahhhhh yah yah yah

asdfasfasfzsdasasadsf

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.