Çavuş
02 Aralık 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 5)
Gönderileri
Renk kat anlarını bir türlü yapamadım, siz nasıl yapıyorsunuz?
Merhaba kafein ne kadar etki edebilir ki? Spordan önce bir (1) kapsül içip başlıyorum spora, kafein almadığım zaman can sıkıntısı veya yapmak istememe gibi bir durum oluyor ama kafein alırsam robot gibi ağrı olmadan devam ediyor. Her gün almıyorum,2-3 günde bir alıyorum.
Merhaba isteği yok etme üzerine önerebileceğiniz bir şey var mı? Kitap, yazı vs de olabilir,bazı şeylere yatırım mantıklı gelirken neden isteklerinize bağlılığımızı sürdürürüz?
Merhabalar kilo vermeye çalışıyorum,yürüyüş ve (şimdilik) evde duran 5kg dambıl var onunla çalışıyorum. İşin tuhafı kilomu ne olursa olsun koruyabiliyorum ama pek verebildiği söylenemez.
Merhaba Rusça bir kitabı trde satılmadığından baskimo dan bastırmak istiyorum ama pdf, epub vs nin ölçülerini bilmiyorum. Roman boyutunda basılsa okuma da sorun olur mu?
Günlük 100-120 sayfa kitap okumak yeterli mi?

Merhaba çocukluğunuz ve okul hayatınız nasıl geçti? Benim ki çok güzel olmasa da iyi denecek biçimde geçti. Şuan okul okuyan insanlara bakıyorum,çoğu test çözen robot konumunda önüne geleni ezberlemeye çalışıyor. Köy de doğmuş olmama rağmen Ömer Seyfettin'in birkaç kitabını okudum ve akrabalarımda lisede okuyan abilerim,ablalarım vardı. Çoğundan merak ettiğim için bir önce ki yılın kitaplarını alıp okuyordum. Şuan ki okullar,çocuklar veya okuyanlar neden böyle?

Türkiye'de yaşayan aileler neden çocuklarına arap veya arapça isim koyma meraklısı olduğunu bir türlü çözemedim.İsmini değiştiremiyorsan da öyle kalıyor,bir de bunun yabancı ismi koyan aileler var onlar daha da kötü. Bazen kendi ismimi bile telaffuzfan dolayı e harfini i diye okuyorum.

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 17 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 11 sa. önce
Mesaj Sayısı: 67
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.070
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 3.316)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 400 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.