Teğmen
02 Aralık 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 156 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Merhaba 12'ye giden arkadaşlarım var, (ben 1 yıl kaldım ondan 11im.) Ve beraber 12'de tanıdıkları arkadaşının babası intihar etmiş. Kaldığımdan beri benimle pek konuşmuyorlar. Bende yeni arkadaş edindim de orta okulun ilk 2.sınıfından beri tanıdığım insanları her ne kadar onlar kadar olmasa da ötekileştirmiyorum. Okul çıkışı nasıl gidiyor anlamında ne yapıyorsunuz? Diye sordum etmediği laf kalmadı. Diğeri ise çıkışta birlikte gidecektik ama bulamadım bugünde kız arkadaşı yanındaydı. Hepsiyle arkadaşlığımı bitirmek istiyorum.
Merhaba liseye giden ve 1 sene kalmış olmam ve de fiziğimin pek iyi olmamasından dolayı ea seçtim. Ayt-Tyt vs çalışırken biyo,kimya vs sayısal derslere de çalışsam çok az da olsa diğerlerine fark açabilir miyim?
Kendini banlama linkini atabilir mi?
Sanatçıyı geçtim müzisyen bile diyemeyeceğim kişilerin konser fiyatları niye 100-120₺ arası gidip geliyor? Geçen yıl konser biletine 50₺ verdim bu artan fiyatlar ne?
Merhaba geceleri de dahil olmak üzere 8+gece sizce üni sınavı için yeterli mi?
Tranvayda iken kızdan tel no isteyecektim,yanımdaki adam yüzünden isteyemedim. Kaçırdım güzeller güzeli kızı.
?
Merhaba öncelikli gruptayım. Aile hekiminden randevu alıp aşı olmalı mıyım? Veya 16-17-18 yaşında covid aşısı olan var mı?
Kayseri'de yaşıyorum,bir banka oturduğum anda mülteci gelip dilenmeye başlıyor. Artık çok rahatsız etmeye başladılar. En sonunda öfkeme yenik düşüp kafa atıcam.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.727
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 589)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 599 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.