Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Allah üst komşunun belasını versin!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
107
Cevap
1
Favori
17.741
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Allah üst komşunun belasını versin!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2180 Mesaj
    İnsan demeye dilim varmıyor, 6 yıldır bu beyinsizlerin gecenin bir yarısında seslerini canının her istediğinde halı silkelemelerinin kahrını çekiyorum. 3 kere belediye şikayet ettim. Bir kerede büyükşehir belediyesine ama onlarda ilçe belediye sınırları içerisinde diye oraya attı. Bir yerlerde tanıdığınız olması gerekiyor. Çünkü her seferinde gerekli uyarılar yapılmıştır diye mesaj atmaktan başka bir işe yaramayan bir belediye ile karşı karşıyayım. En sonunda çıkıp evde kim varsa dümdüz edeceğim genç yaşta içeri düşeceğim. Babam da boşver hayvan ile hayvan olma diyip duruyor. Lanet olsun böyle sisteme de böyle insanlara da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 9 Eylül 2019; 2:45:39 >

• Benim üst komşum hergün gece evdeki eşyalarının yerini değiştirir. Hiç abartmıyorum. Yapacak bir ugraşları da yok. Ailecek kafayı yemişler. Böyle öküzler için apartmanda ve toplum içinde yaşayabilir veya yaşayamaz gibi bir ruhsat olmalı. Ev alırken de kiralık ev tutarken de bu ruhsata bakılıp tapu veya kira sözleşmesi yapılmalı. Çok şikayetin geldigi topluma adapte olamamış bu öküzlerin bu ruhsatı iptal edilmeli. Anca şehir dışında yaşayabilecekleri noktara yönlendirilmeli. Ben bu fikri cimere yazacağım. Bence tek çözüm bu

Merhaba; 634 numaralı Kat Mülkiyeti Kanunu'na bir göz geçirmenizde fayda var. Dinlenme saatlerinde yani saat 22:00 dan sonra sayılan saatlerde, rahatsız edecek biçimde ses çıkarmak yasaktır.

Dolayısıyla ile İlinizde bulunan Cumhuriyet Başsavcılığı -> Genel Soruşturma Bürosu'na giderek şikayet dilekçesi ya da en yakın Emniyet Amirliği birimine giderek şikayet edebilirsiniz.

Gerekli tahkikat evrakı düzenlendikten sonra ifadesi alınmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına çağrılır.

Kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yoktur. Bu konuda herkes saygılı olmak zorunda...

Evin isterse altin kaplama olsun komsun soysuz olduktan sonra. Apartmanda 10dan sonra cocuk gurultusu yuksek sesle muzik adinin onemi kalmasada edepsizlik. Bu kadikoy kiziltoprak insani icinde gecerli kirsal bolgedeki insan icinde gecerli. Okumayla inancla parayla alakasi yok.

Insanda vicdan olacak.

evlerin zemini laminat parke kaplama veletlerine bisiklet incik boncuklu zilli toplar sert oyuncaklar alıp oynasın diye veriyorlar sonra düşünmüyorlar gece gündüz saatlerce gürültüsünü kim çekiyor bir iki saat olsa lafını etmem diğer yandan kendi yaptıkları gürültü ve öküzlüklerine değinmiyorum bile, bunun gibilerin ebeveynliğine .! kendilerinde ciğer olsa pörtlettikleri veletlerini köpek yavrusu değil insan evladı gibi yetiştirirler ama nerde. ben gece 11 den sonra bilgisayarın hopörlörünü kapatıp kulaklık takıyorum, gece tuvalete gittiğimde banyo kapısını hafif kapatıyorum hem evdekiler rahatsız olmasın hem alt kata üst kata yankı yapmasın diye, 12 den sonra tv izlersem sesini arka daireye gitmesin diye ayarlıyorum ama yok millet öküzün domuzun önde gideni, her türlü gürültüyü yapar, camdan sofra bezi silkeler cam kenarı mermer üzeri yağlı poğaça kahvaltı yemek artığı olur, cam balkonu yıkarlar senin balkonun batar.. ! allah bildiği gibi yapsın böyle karaktersiz insan müsveddelerini ama kendilerine sorsan on numara insan süper anne baba beş yıldızlı müslümanlar, öküz oğlu öküz nerede yaşadığını hatırla müstakil bahçeli evde dağın başında oturmuyorsun şehirdesin bilmem kaç katlı kaç daireli apartmanda yaşıyorsun ona göre yaşayacak ve dikkat edeceksin etmeyeceksen kural tanımıyorsan gelmişine geçmişine sövdürmeyi saydırmayı göze alacak kadar çomar gavatın teki olduğunu baştan kabul ediyorsundur.

kaç yaşında bilmiyom ortalama 30 dersek
    30 senedir anaları öğretememiş sen mi öğreteceksin boşver hayvan ile hayvan olma

Benim önceden oturduğum yerde arsa sahipleri denen varlıklar vardı.Bakın insan sınıfına koymuyorum.Bunların site görünümlü iki binası vardı(doğan görünümlü şahin hesabı) bizim blokta halası, karşı blokta da yeğeni oturuyordu.Blokların arası 3m.Buradan osursan karşıdan duyuluyor.Saat gece 1-2 farketmez "halaaaaa halaaaaaa" diye bağırıyorlardı.Halası da "fatmaaaa fatmaaaaa" diye bağırıyordu.Burada tam 4 sene oturduk.İlçedeki bütün orman çocukları buralarda toplanmıştı sanki.

Bu bloklarda arsa sahiplerinin kızları, yeğenleri fln karışık oturuyordu.Bunlardan birisine bir söz söyleyen karşısında it sürünü buluyordu.Eniğinden büyüğüne kadar.Kavga, dövüş eksik olmuyordu burada.Bir gün gene kavga çıktı.Bizim bloktan bir komşu bisikletlere isyan ediyordu.Ne bunlar burada fln diye sonra arsa sahibi olan varlık çıktı.Bağırışlar, çağırışlar derken diğer bloktan eniklerinden biri çıktı "siz kimsiniz bizim burada 10 tane dairemiz var" diyerek bağırdı çağırdı fln.En sonunda taşındık da kurtulduk orman çocuklarından.

Şu an oturduğum yerde de üst katta mı alt katta mı bilemiyorum her gece 1-2 gibi eşyanın yerlerini değiştiriyorlar.Yani adam akıllı bir yer bulmak imkansız.En güzeli müstakil evin olacak keyfine bakacaksın.

Valla ayni dertten ben de muzdaribim. Ust komsum tam bir sigara tiryakisi. Ictigi sigaranin tum izmaritlerini balkonuma ve asagi balkonlara firlatiyor. Kac kere kapisina dayandim , biliyorum arkada ama kapiyi acmiyor. Alt kat komsularimizla mektup yazdik. Sonuc degismezse polise bildirecegiz. (Hali hazirda yonetime ilettik)

Bu olaylar Amsterdam'da yasanmaktadir!

Bu hayvanatlar koy hayatindaki serbest yasamini sehir hayatina uydurmaya calisiyor,sehir yasamina adapte olamiyorlar. Sehir yasami bunu kaldirmaz. Bizde de var bir suru bir tane degil ki.

• Yüzbaşı
    264 Mesaj
    Baban hakli, mal gelip mal gider o tur insanlar hep, birsey yapsaniz bile degiseceklerini sanmam ama yukari cikip uyarmanizi denemekte fayda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kaç kere uyardım hocam olmuyor. Kadın gidiyor mutfağa inadına bişeyleri, düşürüyor bişeyler koyuyor 6 yılın sonunda belediye şikayet ettim. İşe yaramadı ceza keseceğiz dediler yok. Gerekli uyarılar yapılmıştır diyip duruyorlar papağan gibi kimsenin gelip uyarıda bulunduğunu sanmıyorum. En iyisi tehdit vari konuşmak belki işe yarar

|
    |
    Naega- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Evin isterse altin kaplama olsun komsun soysuz olduktan sonra. Apartmanda 10dan sonra cocuk gurultusu yuksek sesle muzik adinin onemi kalmasada edepsizlik. Bu kadikoy kiziltoprak insani icinde gecerli kirsal bolgedeki insan icinde gecerli. Okumayla inancla parayla alakasi yok.

Insanda vicdan olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

" - Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur. "

• Yarbay
    2180 Mesaj

Hocam belediye zabıtaya yönlendiriyor zaten ama hikaye yani birileri gelseydi bu kendini bilmezler biraz olsa dururlardı ceza keseceğiz falan dediler zabıtayı yollayıp ceza falan kesilmedi. Polis ilgilenmiyor böyle şeyle

|
    |
    Winter Is Coming kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    30 senedir anaları öğretememiş sen mi öğreteceksin boşver hayvan ile hayvan olma
    |
    |
    Aynı sorunu 7 yıldır çekiyoruz ailede, alt katımda oturan öküzler gece 3-4 fark etmez her dakika ses yapıyorlar.Odaların kapısını bilerek sesli kapatıyorlar. Bir de köpek aldılar gece her dakika o havlıyor sıfır uyku çekiyoruz açıkçası. Sizin gibiyim bende Hocam

Amin hocam bende eski evde şikayetçiydim sinir krizi geciriyordum taşındık oradan rahatladık. Sizi de taşınmaya davet ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    evlerin zemini laminat parke kaplama veletlerine bisiklet incik boncuklu zilli toplar sert oyuncaklar alıp oynasın diye veriyorlar sonra düşünmüyorlar gece gündüz saatlerce gürültüsünü kim çekiyor bir iki saat olsa lafını etmem diğer yandan kendi yaptıkları gürültü ve öküzlüklerine değinmiyorum bile, bunun gibilerin ebeveynliğine .! kendilerinde ciğer olsa pörtlettikleri veletlerini köpek yavrusu değil insan evladı gibi yetiştirirler ama nerde. ben gece 11 den sonra bilgisayarın hopörlörünü kapatıp kulaklık takıyorum, gece tuvalete gittiğimde banyo kapısını hafif kapatıyorum hem evdekiler rahatsız olmasın hem alt kata üst kata yankı yapmasın diye, 12 den sonra tv izlersem sesini arka daireye gitmesin diye ayarlıyorum ama yok millet öküzün domuzun önde gideni, her türlü gürültüyü yapar, camdan sofra bezi silkeler cam kenarı mermer üzeri yağlı poğaça kahvaltı yemek artığı olur, cam balkonu yıkarlar senin balkonun batar.. ! allah bildiği gibi yapsın böyle karaktersiz insan müsveddelerini ama kendilerine sorsan on numara insan süper anne baba beş yıldızlı müslümanlar, öküz oğlu öküz nerede yaşadığını hatırla müstakil bahçeli evde dağın başında oturmuyorsun şehirdesin bilmem kaç katlı kaç daireli apartmanda yaşıyorsun ona göre yaşayacak ve dikkat edeceksin etmeyeceksen kural tanımıyorsan gelmişine geçmişine sövdürmeyi saydırmayı göze alacak kadar çomar gavatın teki olduğunu baştan kabul ediyorsundur.

• Yüzbaşı
    373 Mesaj
    Benim üst komşum hergün gece evdeki eşyalarının yerini değiştirir. Hiç abartmıyorum. Yapacak bir ugraşları da yok. Ailecek kafayı yemişler. Böyle öküzler için apartmanda ve toplum içinde yaşayabilir veya yaşayamaz gibi bir ruhsat olmalı. Ev alırken de kiralık ev tutarken de bu ruhsata bakılıp tapu veya kira sözleşmesi yapılmalı. Çok şikayetin geldigi topluma adapte olamamış bu öküzlerin bu ruhsatı iptal edilmeli. Anca şehir dışında yaşayabilecekleri noktara yönlendirilmeli. Ben bu fikri cimere yazacağım. Bence tek çözüm bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muxo -- 9 Eylül 2019; 12:45:55 >
  • Çavuş
    59 Mesaj
    Merhaba; 634 numaralı Kat Mülkiyeti Kanunu'na bir göz geçirmenizde fayda var. Dinlenme saatlerinde yani saat 22:00 dan sonra sayılan saatlerde, rahatsız edecek biçimde ses çıkarmak yasaktır.

Dolayısıyla ile İlinizde bulunan Cumhuriyet Başsavcılığı -> Genel Soruşturma Bürosu'na giderek şikayet dilekçesi ya da en yakın Emniyet Amirliği birimine giderek şikayet edebilirsiniz.

Gerekli tahkikat evrakı düzenlendikten sonra ifadesi alınmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına çağrılır.

Kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yoktur. Bu konuda herkes saygılı olmak zorunda...
    Benim de üst katta suriyeli var. evde topuklu ayakkabı ile geziyor. tak tuk tak tuk. Bizim çomarlar bitti birde bu suriyeli çomarlarla uğraşıyoruz.
    |
    |

Maddi olarak zorlamasa taşınacağım. Zaten bu senede oturur çıkarım diye düşünüyorum bıktım artık

|
    |
    miyavlayankirpi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Valla hocam bazen birşeyleri düşürüyor hemen bağırıyorum artık. Yavaş hayvan ohaaa diye bağırıyorum duyuyorsa ne mutlu bana artık çözümüm kalmadı.

|
    |
    Brent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    sizde psikolojik savaş açın. kapısına bacasına zarar verin, gece 4 e alarm kurup kalkıp son müzik açın 10 gün üst üste. Dış kapılarından içeri 2 litre japon yapıştırıcısı dökün kapıyı açamasından. Yerel lokantalar arayıp onların adresine yemek siparişi verin. paspaslarına zarar verin. Onlar illalah edip taşınsınlar. Ama çaktırmadan yapın:D

DH Body Builders + DH Fight Club [Boxing]

• Yarbay
    2180 Mesaj

Kendi evleri taşınmazlar

|
    |
    Frank Lapidus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iyi yapıyorsunuz hatta, sakar öküz insan yaşıyor burda diye bağırın
    |
    |
    Portraitclub kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Alt kattan gelen ses biraz daha az olur üstün çaba gösteriyorlardır. Üst kat sesi daha fazla geliyor en ufak bir şeyi hissediyorsunuz. Abim 37 katlı bir sitenin 35. Katında oturuyordu öyle sağlam bir yapıydı ne alt kattan ne üst kattan ses geliyordu.

|
    |
    teneke1236737 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
Reklamlar
son dakika
üniversite
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,489
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.