Şimdi Ara

PASSİFLORA FİYATİ? RECETELİ Mİ RECETESİZ Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
23.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar sakinlesmek istiyorum. Herseyi kafama takiyorum en kucuk seyi dert ediyorum. Psikiyatriste gitmek istemiyorum suanlik. Belki passiflorayla biraz kendimi duzeltebilirim diye dusunuyorum.

Bu ilac icin recete lazim midir?

Fiyati ne kadardir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de alacağım. Tam bilmiyorum ama reçetesiz vermezler.

• Reçetesiz olarak eczanelerden temin edebilirsin. Fiyat bilgisi internette mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alien_30 -- 5 Kasım 2014; 9:46:15 >
  • Lustral var onu arastir recetesiz

• 2001 yılında sorumlu olduğum 16 farklı ilacın içinde bu ilaçta vardı ama aktif tanıtım kategorisinde olmadığından hatırlatıyordum sadece.
    Bir ara 50 koli ve her koli içinde 100 adet minik şişelerde numune gönderdi firma merkezi. Koyacak yer bulamadım.
    Cingöz bir eczacı "Sen hepsini getir ben ihtiyacı olanlara veririm" deyince bütün numuneleri ona emanet ettim.
    Aradan 1 hafta geçti yine aynı eczaneyi ziyaret ettim ve gördümki akıllı eczacı vatandaşa para üstü diye numumeleri veriyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

2001 yılında sorumlu olduğum 16 farklı ilacın içinde bu ilaçta vardı ama aktif tanıtım kategorisinde olmadığından hatırlatıyordum sadece.
    Bir ara 50 koli ve her koli içinde 100 adet minik şişelerde numune gönderdi firma merkezi. Koyacak yer bulamadım.
    Cingöz bir eczacı "Sen hepsini getir ben ihtiyacı olanlara veririm" deyince bütün numuneleri ona emanet ettim.
    Aradan 1 hafta geçti yine aynı eczaneyi ziyaret ettim ve gördümki akıllı eczacı vatandaşa para üstü diye numumeleri veriyormuş.

Kahkaha attim hocam :D

• Up

• Passifloralı pastil var eczaneden bulabilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.