Şimdi Ara

Aliexpress dürbün sipariş ettim gümrük teslim etmedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba. dürbün şuan ptt şubesinde gümrük memuru teslim etmemiş. av belgesi getirsin demişler ancak ben bu tüfeği hobi amaçlı kullanıyorum ki av tüfeği değil Hatsan Strike edge 5.5

daha öncesi başına gelen var mı? bu belgeyi nasıl alabilirim emniyetten sonuçta havalı tüfek için kullanılacak. avlanma belgesi söz konusu bile değil. yardımcı olabilecek var mı acabA? teşekkürler.

• hocam havalı tüfeğin faturasını kullanaraka almayı deneyin vermezlerse atıcılık federasyonundan havalı tüfek atıcılığı için kart çıkarttırıp onunla alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: armstrong26

hocam havalı tüfeğin faturasını kullanaraka almayı deneyin vermezlerse atıcılık federasyonundan havalı tüfek atıcılığı için kart çıkarttırıp onunla alın.

hocam pazertesi günü ürünün faturası, özellikleri, havalı tüfek faturası ile emniyete gidicem. durumu anlatıcam bakalım inşallah olur. olmazsa dediğiniz gibi havalı tüfek atıcılığı nerden alınıyor bilmiyorum ama gidip alıcam :D çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: porche64

merhaba. dürbün şuan ptt şubesinde gümrük memuru teslim etmemiş. av belgesi getirsin demişler ancak ben bu tüfeği hobi amaçlı kullanıyorum ki av tüfeği değil Hatsan Strike edge 5.5

daha öncesi başına gelen var mı? bu belgeyi nasıl alabilirim emniyetten sonuçta havalı tüfek için kullanılacak. avlanma belgesi söz konusu bile değil. yardımcı olabilecek var mı acabA? teşekkürler.

Öncelikle geçmiş olsun, sipariş verdiğiniz dürbünün fiyatı nedir acaba? Eğer 75 euro dan pahalıysa gümrük vergisi de çıkıyor diye biliyorum. Mümkünse sipariş verdiğiniz dürbünün linkini paylaşabilirmisiniz.
  • Nasıl dürbün ya. Silah için sniper dürbün mü? Yani silaha monte edilen. Yoksa elde kullanılan çift mercekli el dürbünümü bende getirtecemde sorun olmasın. Kuş seyredecem dürbünede el koymazlar herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.