P

Onbaşı
28 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 58 (Bu ay: 8)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin herkese :) Klima alacağım evim küçük ancak ileriye göre hareket etmek istiyorum 3.bin lira bütçem var, Baymak Elegant Plus A++ 18BTU almayı düşünüyorum sizce nasıl önerebileceğiniz bir marka var mı bu fiyatlarda?

Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürlerimi sunarım
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin herkese :) Klima alacağım evim küçük ancak ileriye göre hareket etmek istiyorum 3.bin lira bütçem var, Baymak Elegant Plus A++ 18BTU almayı düşünüyorum sizce nasıl önerebileceğiniz bir marka var mı bu fiyatlarda?

Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürlerimi sunarım
arkadaşlar merhaba. ben Antalya adliyesinde çalışıyorum ancak bu sene ygs lys hazırlanıp makine mühendisliği düşünüyorum. yaşım 26 anlayacağınız baya oldu ben bu sınavlara girmeyeli, hazırlanmayalı. dershane işleri nasıl yürüyor. ben nerede eğitim alabilirim. kendim evde çalışırım desem yalan olur çalışmam zaten iş yoğunluğu yeteri kadar üzerimde var. hafta sonu için dershaneye gitmem gerekli. sistem nasıl işliyor. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkür ederim herkese başarılar.
merhaba. dürbün şuan ptt şubesinde gümrük memuru teslim etmemiş. av belgesi getirsin demişler ancak ben bu tüfeği hobi amaçlı kullanıyorum ki av tüfeği değil Hatsan Strike edge 5.5

daha öncesi başına gelen var mı? bu belgeyi nasıl alabilirim emniyetten sonuçta havalı tüfek için kullanılacak. avlanma belgesi söz konusu bile değil. yardımcı olabilecek var mı acabA? teşekkürler.
ancak 5 gün oldu hala mail atmadılar. 24 saatte döneceğiz dediler tık yok :D daha önce iade talep eden oldu mu prosedür nasıl işliyor. cuma aldım cumartesi iade talebinde bulundum. sizce ne olur? teşekkür ederim.
merhaba sayın donanımhaber halkı :)

godady hesabımdan para çekmiş bende limit olmadığını görünce anladım. müşteri hizmetlerini aradım hafta içi Türkçe temsilci bulunuyormuş, sizce ödemeyi geri alabilir miyim başına gelen oldu mu daha öncesi? ayın 24ünde çekilmiş, yasal süre 20 iş günü iptal için. yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.
asus k56cb 6 gb geforce740m ekran kartı olanından laptop'um mevcut ancak bu hız bana yeterli değil satmayı düşündüm 1300 civarında pekte alıcısı çıkmadı daha altına da vermem açıkcası. Dedim bi ssd alayım uygun ama performansı iyi olsun bunu da laptop'u alırken baktığım gibi DH de bulabileceğime inandığım için gelip konu açtım :)

Yardımlarınızı esirgemeyin lütfen.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 37 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 121
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 1.814 (Bu ay: 292)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 49 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.