Şimdi Ara

Aldıktan sonra pişman olduğunuz arabanız oldu mu? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
4
Favori
19.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aranızda pejo 206dan pek şikayet eden yok galiba 206 hakkında bilgisi olan var mı?
  • Sn. Fuji.

Büyük geçmiş olsun. ama sizi çok takdir ettim. olayı yılmadan sonuçlandırmışsınız. umarım bundan sonra herşey gönlünüzce olur. iyi haftalar dilerim...
  • Sn. Cell-im;
    cok tesekkurler ilgilendiginiz ve iyi dilekleriniz icin.umarim bundan sonra kimse boyle birsey yasamaz.bende size iyi haftalar dilerim...
  • Skoda forman 135 miydi neydi her ay conta yaptırirdik ocağımiza incir ağacı dikmişti 5 e almıştık 6 ya kadına sattık yoksa elimizde kalirdi kdkdjdjd : Kadın çok pis sövmüstür :d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu okudum, bu konuda Peugeot memnun olunmayan markalarda açık ara önde, özellikle 307 'yi sıfır alanların aracı hemen bikaç hafta içerisinde tekrar satmaları şaşırttı beni... 2-3 haftalık sıfır araç ne kadar kötü olabilir ki insan hemen satmaya kalksın...

• Renault Laguna 2-3

• Qenzi Q kullanıcısına yanıt

hangi şehire sattınız :)

• Peugeot 206

düşman başına

• quote:

Orijinalden alıntı: Bethesta

Konuyu okudum, bu konuda Peugeot memnun olunmayan markalarda açık ara önde, özellikle 307 'yi sıfır alanların aracı hemen bikaç hafta içerisinde tekrar satmaları şaşırttı beni... 2-3 haftalık sıfır araç ne kadar kötü olabilir ki insan hemen satmaya kalksın...

o modelde üretim hatası bi şeyler vardı sanırım, yeni araç bile yağmurda su alıyordu ilk çıktığı zamanlarda.

- konuyu hortlatmış bi arkadaş ancak benim naçizane tavsiyem mevcut modelin makyajlanmış kasasını almaya bakın çünkü makyaj ile beraber diğer sorunlarıda çözülmüş oluyor makyajlı kasalarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 9 Kasım 2020; 16:5:58 >
  • lpg li ford aracları mondeo ve focus mk3 kasalar bezdım resmen satıp kurtldum

• Qq

• Seat cordoba 1.6 stella 2000 model. Clio 1.4 rna 2001 model.

• Laguna ne gibi rahatsızlık verdi bilgi verir misiniz ?

laguna 2 kaç modeldi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

Laguna ne gibi rahatsızlık verdi bilgi verir misiniz ?

laguna 2 kaç modeldi ?

Saymakla bitmez hocam laguna 2 privilege 2005 modeldi elektronik olarak bozulmaya çok meyilli araçlar 4 cam elektirigi bozuldu gaz potasyometresi bozuldu , direksiyon beyni değişti digital klima ünitesi değişti bagaj yayı değişti kapı fitilleri ilginç şekilde eriyordu sağ ayna çalışmadı gittim yaptırdım sol ayna bozuldu yani bakımlı araba idi say say bitmez

• Anladım hocam peki Laguna 3 için de geçerli miydi bu saydıklarınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

Anladım hocam peki Laguna 3 için de geçerli miydi bu saydıklarınız ?

%70 geçerli Laguna 3 sıfır aldım hocam ondan da çok çektim .

3 nesildir Passat b7-b8- şuanda b8.5 elegance var 1.5 bakım dışında sıkıntı yaşamadım KENDİ tecrübelerime göre bir daha Fransız almam alana saygı duyarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrankGallagherx -- 11 Kasım 2020; 11:42:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrankGallagherx

Saymakla bitmez hocam laguna 2 privilege 2005 modeldi elektronik olarak bozulmaya çok meyilli araçlar 4 cam elektirigi bozuldu gaz potasyometresi bozuldu , direksiyon beyni değişti digital klima ünitesi değişti bagaj yayı değişti kapı fitilleri ilginç şekilde eriyordu sağ ayna çalışmadı gittim yaptırdım sol ayna bozuldu yani bakımlı araba idi say say bitmez

Alıntıları Göster

bütün bu bakımları nerede yaptırdınız? biz 11 sene laguna I kullandık, 2012 yılından beri de latitude var evde rutin bakım dışında (bir de latitude da iki defa sigorta atması dışında) hiç problem yaşamadık. 89-2001 arasında 3 renault 9 bir flash s kullandık onları sanayide baktırmamıza rağmen sıkıntı yaşamadık.

• quote:

Orijinalden alıntı: texjrwillerjr

bütün bu bakımları nerede yaptırdınız? biz 11 sene laguna I kullandık, 2012 yılından beri de latitude var evde rutin bakım dışında (bir de latitude da iki defa sigorta atması dışında) hiç problem yaşamadık. 89-2001 arasında 3 renault 9 bir flash s kullandık onları sanayide baktırmamıza rağmen sıkıntı yaşamadık.

Alıntıları Göster

Laguna 2 full sanayi fahri usta Laguna 3 full servis bakımlı idi zaten 40 binde sattım , forumda Laguna 3 konusunu açan abimizde sıfır almış satmış :)

Oda baya sorun yasamis diye okumuştum yanlış hatırlamıyorsam .

Bu arada siz mennun olabilirsiniz hocam doğrudur inkar etmiyorum ama ben çok çektim o yüzden uzağım .

https://forum.donanimhaber.com/yeni-laguna-iii-ana-konu-0-bir-laguna-aldim-resim-ekledim-modifiye-edildi--27231350-12

• quote:

Orijinalden alıntı: FrankGallagherx

Laguna 2 full sanayi fahri usta Laguna 3 full servis bakımlı idi zaten 40 binde sattım , forumda Laguna 3 konusunu açan abimizde sıfır almış satmış :)

Oda baya sorun yasamis diye okumuştum yanlış hatırlamıyorsam .

Bu arada siz mennun olabilirsiniz hocam doğrudur inkar etmiyorum ama ben çok çektim o yüzden uzağım .

https://forum.donanimhaber.com/yeni-laguna-iii-ana-konu-0-bir-laguna-aldim-resim-ekledim-modifiye-edildi--27231350-12

Alıntıları Göster

kul yapısı mamul kabul ederim ama bir laguna/latitude/talismana yapılacak en büyük yanlış sanayiye götürmek, bizim araçlarımız hiç sanayi görmedi. laguna izmirdeyken bornovadaki renault servisine gitti hep antalyada da hep zamanlar. ben ustaların laguna/latitude den anladıklarını sanmıyorum.

• texjrwillerjr T kullanıcısına yanıt

Hocam vallaha bu bulunan bölgeye göre değişiyor galiba şuan ki yaşadığım yerde vw kimse anlamıyor :) Laguna 2 sıfır olsaydı belki götürürdüm .

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.