Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.028
Cevap
405
Favori
400.937
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • assur akülü vidalama gelmiş şoka alınırmı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba bir sorum olacak Almanya amazinda satılan Stanley fatmax ürünleri ile tr de satılan Stanley sarjzli matkaplarin aküleri birbirine uyumlu mu? Amazon germany den fatmax matkap sarjz aletsiz sarılıyor biradaki Stanley akü uyumluysa alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ofise aldım bir tane bu markadan 3 aya piller gitti. Hafta da 1 kere belki kullandık. Belki istisnai bir durumdur, bilmiyorum.

3 farklı kişiye aşağıdakinden aldık aslanlar gibi çalışıyor. Biz aldığımızda 200 civarı idi tabi.

Bunlarda marka önemli değil tabi, verilen bir çok bilgi de yalan. Yine de iş görüyorlar.

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR
    AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLARwww.n11.com
    Catfiller Pro 36 V 5 Ah Çift Li-on Akülü Şarjlı Vidalama Matkap Fiyatları ve Özellikleri
    https://www.n11.com/urun/catfiller-pro-36-v-5-ah-cift-li-on-akulu-sarjli-vidalama-matkap-1952261?magaza=satis-diyari
  • Gökhan G. kullanıcısına yanıt

Genel bir kural olarak, multifonksiyonel olmayan, birden fazla işe yönelik olmayan her şey, profesyonel kullanım içindir. Son tüketicinin her iş için ayrı ayrı cihaz alması, mantıklı olmadığından, tüm mevcut ve olası ihtiyaçlarını mümkün olduğunca tek alette toplamaya çalışır. Ev kullanıcısı için, on yılda bir kullanacağı hilti fazla gelir, ama yine de alabilir, arada duvara dubel çakamayacağı vidalama aleti de az gelir, alırsa, eninde sonunda almaktan kaçındığı darbeli matkabı almak zorunda kalır.

• elmaarmutportakal kullanıcısına yanıt

Dewalt DWD014S diyorlar, çalışması zevkliymiş, kablosu uzun.

• palki P kullanıcısına yanıt

Aaa bak bu güzelmiş, bunun 2 viteslisi varmış abisi ona göz koydum.AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR 

• https://www.amazon.com.tr/dp/B01M3SPEZF/ref=cm_sw_r_wa_apan_glt_i_dl_9XVXR3MTCN7J4Y5D99CF?_encoding=UTF8&psc=1

239 TL, ilk üyelik ile uygulamadan alınca 209 TL.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07L6Z3HQY/ref=cm_sw_r_wa_apan_glt_i_dl_P79VNKJ6ZKM0FM6H6ZE4

409 TL, ilk üyelik ile uygulamadan alınca 379 TL.

Makineyi kullanan arkadaşlardan fikir ve tavsiye alabilir miyim? Bir de bu batarya çok büyük ve ağır olur mu? Vidalama için daha ufak birşey almak daha mı avantajlıdır? Darbeli vidalama almayı düşünme sebebim, duvar delme işlerini de vidalama ile yapıp, sadece vidalamanın gücünün yetmediği yerde kırıcı delicimi(kd750kc) kullanmak. Paylaştığım einhell darbeli vidalama ile duvar delme işlerini halledebilir miyim?

• brktmr B kullanıcısına yanıt

ilk alışveriş kodunu göremedim otomatik de düşmedi yeni hesap açtım ama

Bu bataryayı başka marka matkaplarda kullanabiliyor muyuz?

Einhell TE-CI 18 Li 

Einhell PXC TE CI 18 Li

birde şu PXC ne demek onu bulamadım, 400-500 aralığında en güçlü solo vidalamayı arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 2 Eylül 2021; 3:18:31 >
  • OKUL30 kodu ile düşüyor hocam. Sitede veya uygulamada banner var. Tıklayınca görünüyor kod.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt

Muhtemelen kullanılmıyordur hocam. Pxc=power x-change batarya serisi demekmiş. Sanırım tüm einhell ürünleri aynı akü ile çalışıyor (aynı voltaj olmak şartı ile)

• qzwxec kullanıcısına yanıt

Bence hilti şart. Arada bir dahi olsa delmesi zor bir yere gelince darbeli matkap ile delmek zulüm oluyor. Sırf bu yüzden indirim yakalayınca hilti almıştım denemek için. Resmen delme yaparken konforum aşırı derecede arttı. Şimdi soranlara hilti+darbeli akülü vidalama tavsiye ediyorum. Darbeli akülü vidalama ile yapılabilecek delme ve vidalama işlemleri konforlu bir şekilde yapılır, zorlanırlan yerde hilti çıkarılır ve coşku verilir AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR 

• Günün fırsatı: Einhell HEROCCO Kit +5 (1x3,0Ah), Akülü Kırıcı Delici - Amazon'a Özelhttps://www.amazon.com.tr/dp/B08ZMZZRJH/ref=cm_sw_r_cp_apan_glt_i_dl_BX57GJTSWQTY7K8VB0NX

Aküsüz ve uçsuz şekilde en ucuz 1150 liraya satılıyor. Amazon'da akü ve uçlara 917,50 TL.

• Arkadaşlar selam,

Fırsat fiyatı 150 TL iş yapar mı alınır mı sizce? Evde duvar delme vb için.

• Resurrectionn R kullanıcısına yanıt

Bu paraya bedava. İhtiyaç varsa kaçmaz. Hem Einhell hem 650 watt, gayet iş görür.

Geçen seneden beri alayım mı almayyım mı derken aldım şu herocco’yu.

evde mobilya sabitleme işleri var bebek büyüyor. Nedense elimdeki dandik matkap bizim duvarları delmedi. Bir de bununla deneyeceğim.

bosch gsr için fiyat nasıl hep buralara düşüyor ama onu da bir türlü almıyorum:) bir hilti bir vidalama ömür boyu iş görür herhalde. Herocco ile vida sıkılmaz sanırım.

Günün fırsatı: Bosch Professional Gsr 120-Li Akülü Vidalama Makinesi https://www.amazon.com.tr/dp/B07N1T9T4S/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_dl_BC5JPR4TYBCMCB2VEBBP

• albati kullanıcısına yanıt

Valla fiyati görünce dayanamadım aldım hocam :)

Evde küçük işlerde arada bir duvar delmeye filan kullanılır, zaten 150 tl görünce ne kadar kötü olabilirki dedim ama hayırlısı bakalım :) Ben zamanında vidalamayı 400 tl almıştım :D matkapı 150 tl görünce yapıştırdım hemen :)

• Günün fırsatı: Bosch GBH 2-26 DRE Kırıcı-delicihttps://www.amazon.com.tr/dp/B0007VHJ7E/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_dl_0BVBGWG8ACNB0XSCRYT1?_encoding=UTF8&psc=1

Bosch gbh 2-26 dre 1030₺

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yigit+ Y kullanıcısına yanıt

Duvar delme işinde kırıcı delici matkabı tek geçerim. İlk aldığımda her yeri delesim gelmişti AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR  O kadar artırıyor konforu. Rahatlıkla delersiniz bence. Demire denk gelmediğinizden emin olun, yeter.

Akülü vidalama için o bütçeler ev kullanıcısı için bence fazla. O tarz bir vidalama einhellde 320 liraydı sanırım.

Yeri değil gibi ama einhell şarjlı kenar kesme alsam 500-600 metrekare araziyi biçebilir miyim acaba komple çılgın yabani otlar var, 1-1,5 metre boyunda.

bu arada Elektrikli dana gibi attlas (?) ile mobilya toplamışlığım var belki herocco da işimi görür :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 3 Eylül 2021; 0:10:17 >
  • 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.