Teğmen
02 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar merhaba n11 den laptop icin ram aldim. Uyumlu olmasi icin ayni marka ve seri almak istedim. İlan resmindeki urunden farkli urun geldi. Uzerindeki etiketi ile cpuz programindaki seri farkli memtest ile test yaptim sorun hata cikmadi. Oradada ramin markasini gormuyor isimsiz olarak goruyor. Bendeki ram ve yeni aldigimin resmini atiyorum. Sizce ram sahtemi iade edeyimmi? Tesekkurler.

Macbook ta iphone daki fotoğrafları harici diske kopyalamak istiyorum. Ama beceremedim. fotoğraflar uygulamasından kopyalayamıyorum. Fotoğraflarım uygulamasında kopyalama tuşu pasif görünüyor.
Arkadaslar d7100 makinam var. yurtdisindan lens alacagim.
Tokina 11-16mm ye karar vermistim. Arastirirlen yurtdisinda yeni tokina 11-20mm çıktığını farkettim.
Türkiyeye gelmediği için 11-20 hakkında fazla bilgi bulamadım. Bu lens hakkında bilgisi olan varmı ?
Sadece mm farkımı vardır 11-16 ya göre yoksa optik kalite olarakta farkliliklar varmidir.
aralarında 200 lira fiyat farkı var.
Arkadaslar d7100 kullanıyorum. 50mm 1.8g lens kullanıyordum. sattım.

Şimdi 50mm f1.4g yada 85mm f1.8g almayı düşünüyorum. Yurtdışından alacagim fiyatları birbirine cok yakin.

85mm dxomark sitesinden çok yuksek puan almis ama dx bir makinede çok dar kalırmı.?

bokeh ve keskinlik bakımından hangisi daha iyidir. Önerileriniz için teşekkürler.
Arkadaslar araçta pioneer teyp var. hoparlorlerin hepsi patlak cizirtili ses veriyor.
arkalarda pioneer ts-g1642r 180w var. önlere bakamadim amfi falan almayi dusunmuyorum.
ön ve arkalara iyi ses alabilecegim hoparlör tavsiye edermisiniz. hoparlör büyüklüklerini bilmiyorum.
birde arkalara oval hoparlör olurmu.? tesekkurler.
Arkadaslar japonyadan d7100 alacagim ama hangi lensle alacagima karar veremedim. 18-105,18-200 ve 16-85 ile kit olarak satiliyor.

18-105 ile 18-200 arasinda 600 lira fark var. 16-85 linin fiyatida 18-200 ün fiyatina yakin. siz hangi lensi tavsiye edersiniz?

18-200 icin keskin bir lens degil deniliyor forumlarda

önerileriniz icin tesekkurler.
Arkadaslar dhcp ve active directory kurulu bir agda, bir bilgisayar uzerinden paylasima acik bir yaziciya kim tarafindan cikti gonderildigini nasil ogrenebiliriz yardimci olurmusunuz?
tesekkurler.
ben yeni creative zen x-fi2 aldim fakat icine mp3 atamadim.
music klasorune attigim mp3 leri gormuyor.playlistte falan hicbirsekilde cihazdan goremiyorum ama bilgisayarda muzik klasorunun icinde gorunuyor.
yardimci olurmusunuz tesekkurler.
arkadaslar yeni iphone 4 aldim yurtdisindan geldi.konuşurken ahize ses kalitesi net gelmiyor.ses kaydedip ahizeden dinlediginmse ses cok net ama konusurken net degil.
sorunu nasil cozebilirim yardimci olurmusunuz tesekkurler?
Arkadaşlar f klavye sapasaglam butun tuşları çalışıyor. Fakat yeni bir word belgesi açıp yazmaya türkçe karakterlerler başladığımda yazmıyor mesela ıIşŞĞğöÖ
ile başladığımda tuşlar sanki çalışmaz oluyor.ama başka bir karakterle başladıktan sonra bu harflere bastığımda normal çalışıyor.office 2003 ve 2007 de denedim aynı durum sözkonusu ikisi içinde.çok ilginç bir durum.diğer programlarda bütün harfler normal çalışıyor.Daha yeni format attım format atmadaman öncede aynı durum sözkonusuydu.
yardımcı olurmusunuz?
Hakkında
Meslek: Ogrenci
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Alısveris Yaptıklarım: MUSAZ,infinity000,Cainsonant
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
vodafone
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 401
İkinci El Bölümü Mesajları: 164
Konularının görüntülenme sayısı: 71.037 (Bu ay: 191)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.