Şimdi Ara

Akp nin dış politikada süper olması

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
29
Cevap
0
Favori
1.082
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Akp nin dış politikada süper olması
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Teğmen
  118 Mesaj
  Yani bakıyorsun çok cesur bir dış politika yürütüyorlar. Mesela Çavuşoğlu gidiyor Fransa da Fransızları azarlıyor. Fransızlara soykırımci diyor geliyor hem de Fransa da Cb gidiyor herhangi bir yerde durustce anlatıyor, bir de azarlıyor geliyor. Davos olayını zaten bilmeyen yok. Bunu kk yapabilir miydi? Yani bunu chp iktidarı yapabilir miydi? Fransız gemisine Akdeniz'de atar yapıyoruz kaçıyor gidiyorlar

  Kk olsa hemen gemiyi sağa çeker diplomasi yapardı her şeyi çözüyormus ya

  Ekonomi de ekonomi, tamam da dış çıkarlarını dusunmezsen uzun vadede ekonomin de kötüleşir. İşte chp nin de doktrini bu. Bir kaşık bal çalalım milletin ağzına sussunlar. Günü birlik politika yapıyor chp. Başkanı değişsin oy verelim belki. Her şey çok güzel olacak diyene oy verilmez, acı yoksa güzellik de yok diyene oy verilir. Çünkü öbürünü herkes der. Herkes her şeyi satarak mutlu yaşayabilir.  İnce gelseydi başka olurdu ama şimdi. İnce adamdır o başka.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Some guy -- 29 Haziran 2020; 14:13:50 >  |
  |
 • Son yıllarda duyduğum en komik sey akp nin dış politikada başarılı olması. Türkiye tarihinin en kötü dış politika hataları arka arkaya yapilirken. Bunu söylemek bilgisizlik mıdır yoksa gaz mıdır?  Bu nasıl bir kafa? Kepaze olduk ne dış politikası? Rahip olayından mı tutayım? Rus uçağını size seçim öncesi gaz vermek için düşürüp gizli gizli özür dilemelerinden mi? Putinin Türkiye tarafından desteklenen tugaylarin tamamını ertesi gün yok edip bizi tamamen ABD kucağına bırakıp hiç savaş çıkarmadan 10 misli verdiği karşılıktan mı? Bunları bile öngörmekten aciz akp politikacilarindan mı? Trump ın resmi cumhurbaşkanlığı makamını akıllı ol diye tehtit edip, hiçbir karşılık verilmehip onurumuzun yerde kalmasından mı?

  Şam da namaz kilacaklarken türbeyi apar topar sirtlanip kacirmalarindan mı? Elimizde patlayan s400 lerden mi? Mavi marmara gemisini uluslararası hukuk kurallarını bile bile ölüme yollayıp ailelerin dava açma hakkını İsrail'e para karşılığı satmalarından mı? Suriyeyi ABD emriyle IŞİD ı besleyip parçalayıp konu komşu heryere suriyelilere doldurmalarindan mı?

  Ne dış politikası? Hangi politika? Türkiye'nin bir dış politikası mı var? Kafayı mı yediniz? Heryanı kepazelik, neresinden tutarsan tut rezalet, hava desteği olmadan askerleri karada yerde yemlenen tavuk gibi terkettik, koca bir Alay neredeyse yok oldu ! Ne dış politikası?  Hangi rezaletten başlayayım anlatmaya hangi birini konuşsam? Buraya yazılanlar daha hiç! Akşama kadar anlatsam ben anlatmaya utanırım. Başarılı demeye utanmamak ayrıca ilginç. Yahu herşeyi geçtim. Terkettigin adalarda Yunan şov yapıyor ondan da mı utanmiyirsun. Yerlilikten millilikten bahsetmeye nasıl yüzünüz var? En sevmediğimiz Tansu çiller bile 30 metrekare kaya parçası için Yunanistan'a tokadı vurdu. O bayrak inecek o asker gidecek dedi. Asker gitti bayrak indi, Yunanistan genel kurmay başkanı istifa etti.  Senin başarılı dediğin adamlar sayesinde kendilerinin olmayan adalarda Yunan askeri yüzümüze baka baka sirtaki yapıyor. Başarı dedi ya saka gibi.  Siz iyice uçtunuz artık. O one minute şowlarını kime yutturuyorlar acaba diyordum. Hakikaten bu ucuz numaralara tav olanlar varmış görüyorum ki...  Başarı diyorlar ya kafayı yememek içten değil.
  Kaç tane adamızı Yunan işgal etti, gık diyemediler. Rahibi güzelce özel uçakla gönderdiler. Rus uçağını birkaç saniyelik ihlal icin düşürdüler, milyarlarca dolar zarar ettik. S400 ler de depoda çürüyor. Gerçekten başarılı.
 • Yarbay
  3371 Mesaj

  O kadar süperiz ki bütün mülteciler bize girdi.

  _____________________________
 • Yarbay
  2230 Mesaj

  Bir Eşek adasına bile sahip çıkamadılar.
  yeşil toplar anca hayal aleminde yaşasın...

  _____________________________
 • Çavuş
  58 Mesaj
  F35?  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  847 Mesaj
  Aynen uçuyoruz yakında güneşi fethedicez recep komutanımızla inşallah  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  504 Mesaj
  Son yıllarda duyduğum en komik sey akp nin dış politikada başarılı olması. Türkiye tarihinin en kötü dış politika hataları arka arkaya yapilirken. Bunu söylemek bilgisizlik mıdır yoksa gaz mıdır?  Bu nasıl bir kafa? Kepaze olduk ne dış politikası? Rahip olayından mı tutayım? Rus uçağını size seçim öncesi gaz vermek için düşürüp gizli gizli özür dilemelerinden mi? Putinin Türkiye tarafından desteklenen tugaylarin tamamını ertesi gün yok edip bizi tamamen ABD kucağına bırakıp hiç savaş çıkarmadan 10 misli verdiği karşılıktan mı? Bunları bile öngörmekten aciz akp politikacilarindan mı? Trump ın resmi cumhurbaşkanlığı makamını akıllı ol diye tehtit edip, hiçbir karşılık verilmehip onurumuzun yerde kalmasından mı?

  Şam da namaz kilacaklarken türbeyi apar topar sirtlanip kacirmalarindan mı? Elimizde patlayan s400 lerden mi? Mavi marmara gemisini uluslararası hukuk kurallarını bile bile ölüme yollayıp ailelerin dava açma hakkını İsrail'e para karşılığı satmalarından mı? Suriyeyi ABD emriyle IŞİD ı besleyip parçalayıp konu komşu heryere suriyelilere doldurmalarindan mı?

  Ne dış politikası? Hangi politika? Türkiye'nin bir dış politikası mı var? Kafayı mı yediniz? Heryanı kepazelik, neresinden tutarsan tut rezalet, hava desteği olmadan askerleri karada yerde yemlenen tavuk gibi terkettik, koca bir Alay neredeyse yok oldu ! Ne dış politikası?  Hangi rezaletten başlayayım anlatmaya hangi birini konuşsam? Buraya yazılanlar daha hiç! Akşama kadar anlatsam ben anlatmaya utanırım. Başarılı demeye utanmamak ayrıca ilginç. Yahu herşeyi geçtim. Terkettigin adalarda Yunan şov yapıyor ondan da mı utanmiyirsun. Yerlilikten millilikten bahsetmeye nasıl yüzünüz var? En sevmediğimiz Tansu çiller bile 30 metrekare kaya parçası için Yunanistan'a tokadı vurdu. O bayrak inecek o asker gidecek dedi. Asker gitti bayrak indi, Yunanistan genel kurmay başkanı istifa etti.  Senin başarılı dediğin adamlar sayesinde kendilerinin olmayan adalarda Yunan askeri yüzümüze baka baka sirtaki yapıyor. Başarı dedi ya saka gibi.  Siz iyice uçtunuz artık. O one minute şowlarını kime yutturuyorlar acaba diyordum. Hakikaten bu ucuz numaralara tav olanlar varmış görüyorum ki...  Başarı diyorlar ya kafayı yememek içten değil.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Binbaşı
  1528 Mesaj

  Dis politika Oscar'lari olsa her sene en az 12 dalda Oscar alirdik 
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leipold -- 29 Haziran 2020; 18:17:12 >
  _____________________________
  MADDE 1: Türkiye devleti bir cumhuriyettir.

  MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.

  MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır.

  MADDE 4: Anayasa’nın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2’nci maddesindeki Cumhuriyet’in nitelikleri ve 3’üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
 • Yarbay
  6715 Mesaj

  Yaw adamlar içeride esip gürlüyor, öyle sanıldığı gibi dışarıda atar gider anca havada kalır. En ufak şeyde taviz vermeye başlıyoruz. Bu iş ekonomik ve askeri güç işi, varsa gücün çıkar trump gibi konuşursun. Akp dış politikada hemde ekonomi anlamında cidden beceriksiz. Bir çok falso verdiler doları dizginleyeceğiz diye. Piyasada ciddi bir güvenilmezlik var. Yabancı gelmek istemiyor, içeride olanlar gitmek istiyor. En son unicredit topladı pılını pırtını gitti.

  |
  |
  _____________________________
  Chi of love
 • Çavuş
  87 Mesaj

  Bize milletimizin Oscar'ı yeter!!!!  < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  |
  |
  Leipold kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
 • Çavuş
  59 Mesaj
  Avrupaya karşı başarılı bir politika yürütülüyor bence de.  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Yarbay
  9979 Mesaj
  Höt söt höt söt gidiyorlar karşıdan höt dedikleri anda al sana döt diyorlar.

  Muazzam bir dış politikamız var. Gılıştar bile bu kadarını beçeremez  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  • ryzen 5 3600 1,2375v 4,4 ghz Asus gtx 1060 6gb Crucial 2x 8GB Ballistix 3000MHz ==> cl16 3733mhz

  • samsung evo 970 plusMSI B450 GAMING PLUS AM4

  • Aerocool Aero One Frost RGB USB 3.0 ATX Mid Tower KasaSharkoon SHP650 V2 650W 80 Plus ATX PSU

  • Viewsonic 23.6" VX2458-MHD 144Hz 1ms ASUS TUF K7 mekanik klavye Rampage Lunatic 7.1 Surround

  • Steelseries Rival700 SteelSeries QcK Heavy Mouse Pad

 • Yarbay
  3371 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: İAmSterdam06

  Avrupaya karşı başarılı bir politika yürütülüyor bence de.

  Avrupa'nın pısırıklığı da etkili onda biraz.
  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  2057 Mesaj
  Kaç tane adamızı Yunan işgal etti, gık diyemediler. Rahibi güzelce özel uçakla gönderdiler. Rus uçağını birkaç saniyelik ihlal icin düşürdüler, milyarlarca dolar zarar ettik. S400 ler de depoda çürüyor. Gerçekten başarılı.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Onbaşı
  33 Mesaj
  Züpper 👍  < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  |
  |
 • Yüzbaşı
  725 Mesaj
  Onun için mi AB her yere vatandaşını tatile gönderirken Türkiye’ye NAYIN dedi. Ve demeye devam ediyor.

  Diplomasi yapacak bir tek adamın yok.

  Höt möt.

  Gerisi zort.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratsx -- 30 Haziran 2020; 22:34:59 >
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  337 Mesaj

  diplomasiyi atar yapmak sanan ileri zeka konusu  

  |
  |
  _____________________________
  HER ŞEY MÜSTEHAK
 • Yüzbaşı
  907 Mesaj
  Dış politikası berbat ama ne yalan söyleyeyim iç politikası mükemmel. Var olan bütün hile ve manipülasyonları kullanıyorlar. Ülkenin tüm kurumlarını zabtetmek ve insanları tepkisiz birer zombi yapmak o kadar kolay değil.

  Ama bakalım genç kuşaktan umutluyum.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  2042 Mesaj


  Valla söylediğiniz şeylerde de mantıklı taraflar var konu sahibinin söylediği bazı şeylerde de doğru görünen taraflar var. Yani sadece medyadaki bilgiyle birçok olay 2 türlü de yorumlanabilir. Net yorumlamak için daha sağlam bilgi ve delil lazım. Varsa bilgileriniz paylaşın biz de faydalanalım lütfen, tabi konu sahibi de.

  |
  |
  GoSSgO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  504 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: serafon


  Valla söylediğiniz şeylerde de mantıklı taraflar var konu sahibinin söylediği bazı şeylerde de doğru görünen taraflar var. Yani sadece medyadaki bilgiyle birçok olay 2 türlü de yorumlanabilir. Net yorumlamak için daha sağlam bilgi ve delil lazım. Varsa bilgileriniz paylaşın biz de faydalanalım lütfen, tabi konu sahibi de.

  Hocam anlattıklarının hepsi hepimizin gözlerinin önünde oldu. En basitinden mavi marmara gemisine binenlere 80 milyonun önünde verdi gazı. Hiçbiri gizli kapaklı olaylar degil. Geçmiş yıllarda hepsi gözlerimizin önünde gerçekleşti. Trumpın resmi cumhurbaşkanlığı makamı tüm dünyadanın gözü önüne serildi. O tehtidi er geç gereken cevabı verecez deyip havada bıraktılar. O mektubun hesabı sorulmadı. Onurumuz halk olarak hiçe sayıldı.

  Neden? Senin için neleri hallettim diyordu Trump.
  Hangi kirli çamaşırlar için Türk halkının onuru yerde bırakıldı? Bu dış politikadan çok farklı birşeye benziyordu. Söylemeye ahlakım yetmez.
  Mavi Marmaraya hepimizin önünde gazı vermedi mı?
  Daha yeni "giderken bana mı sordunuz" demedi mi?
  Halbuki Evet. Sana sordular, senin desteğini aldılar.
  Sen de koskoca Cumhurbaşkanı olarak karasuyu ihlali karşısında İsrailin o gemiye saldiracagini biliyordun. Hatta operasyon çekmeyi bırak komple gemiyi vurup batirma ihtimali olduğunu da biliyordun. Simdi giderken bana mi sordunuz ne demek?

  Biz aptal miyiz? İzlemedik mı tv de konuşmalarını?

  Recep e mi inanalım Tayyip ı mı dinleyelim Erdoğan'a mı güvenelim ?
  Yok hocam diş politika falan yok. Dis politika olsaydı Irak parçalanmasın Suriye parçalanmasın diye uğraşırdık. Gidip ABD emriyle ısidin itlerini besleyip salmak bir dış politika. Ama ABD politikası. Bizim herhangi bir politikamizi yok. Boynunda Yahudi Üstün Hizmet madalyası bulunan biri ne derse o.
  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.