Şimdi Ara

AKK yeni düzenleme yarar değil zarar getiriyor. Canlı Yayın! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
3
Favori
17.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umudum yok. Yapılan anlaşmalarla devlet ve iss ler çoktan paylarını bölüşmüştür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taahhüt bitsin ki bir seneye bitiyor, bir daha nah bağlatırım internet falan. Kuruş alamazlar benden, vatandaş olarak benim talebimi daha da içine edip önüme sunarsanız, kuruş alamazsınız kuruş.
    Adamlara bak gram düşünmüyorlar memnuniyetimizi, nasıl olsa kullanacaklar internet diyorlar.
    İnternetsiz de bir hayatın mümkün olduğunu göstermek lazım bu kan emicilere.
  • Ben sadece bir şeyi merak ediyorum. Bir tane delikanlı çıksın da bunun bana makul ve mantıklı izahatini yapsın lütfen.

Romanya'da 23 TL ye vatandaşa sunulabilen 100/100mbps (Download/upload) sınırsız internet, ne oluyor, nasıl bir maliyet biniyor da bizim ülkemizde 5.500 TL ye geliyor?

- Bizim kablolarda bakır yerine altın mı kullanılıyor?
    - Devlet akaryakıttaki gibi çılgınlar gibi vergi mi istiyor?
    - Telekom ISS lerden haraç mı kesiyor?

Ne oluyor da bu hizmet Romanya gibi bir ülkede 23 TL ye verilebiliyorken bizim ülkemizde 5.610 TL ye veriliyor?

Allah rızası için birisi çıksın ve bana/bize makul ve mantıklı bir açıklama yapsın. Ben/biz de bunların vampir olmadığına inanalım.

• Bunlar kurnaz kardeşim
    Milyar dolarlık firmalar
    Ahmeti Mehmeti başına niye getirsinler ceo danışman yönetici pazarlamacı olarak
    Her biri xxx xxxx mezunu anasının gözü..
    PARA AVCISI The Wolf of Wall Street
    Bu işin kitabını okumuşlar..
    ------------------------------------
    Size önce en kötü seçenegi sunarlar..
    Bir önceki kendi istedikleri seçeneğe geri dönmesizi sağlayıp
    Kendi düşündüklerini size kabul ettirip zorunlu hale getirirler
  • Taahhüdüm 2018 Kasımda bitiyor. Daha da internet bağlatmam. Taahhüdü yeni biten veya yeni internet bağlatanlar icin resmen soygun ve karaktersizlik.

• Arkadaşlar yok öyle birşey. Biri yine uydurmuş birşeyler. Az önce baktım 25Mbps Turkcell Fiber kullanıyorum AKK'yi geçmiştim. Oyunu 350Kb ile indiriyordum sabah kalktım indirme hızı 1.9Mb olmuş.

• Deveyi diken hesabı bizim halk çok memnun.

• Taşerona kadro olayında da aynısını yaptılar. Herkez kadro verileceğini düşünürken geçmiş yıllardan biriken Kıdem tazminatlarını silecek ve Taşeronun adını Özel Sözleşmeli Personel olarak değiştirecekler. Kandırılıyoruz !

• Yine turkcell'in çakallığı. Yememis icmemis bunu dusunmusler.

• java kullanıcısına yanıt
    tamam dediğin çıkmışta gelip hEr konuda bunu yazmanın olaya NE FAYDASI VAR! 2+2=4 demesini herkes bilirde bize lazım olan üst sorudaki integralin çözümü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 30 Nisan 2017; 12:56:0 >
  • Erasmus78 kullanıcısına yanıt
    aynı açıklamayı bende bekliyorum gelsin aha şu şu şu nedenelrden türkiyede interent pahalıdır diye? yahu bu inetrnet TOPRAĞIN ALTINDA ÇIKAN BİRŞEYDE BİZİM ÜLKEDE ÇIKMIYOR MU ANLAMADIM Kİ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemrut17

Devletin müdahale etmesi gerekir diyenler olmuş.
    Hükümet içinde iş adamları olursa bize değil kendi çıkarlarına iş yaparlar.
    Bu olayın çıkmasının tek nedeni bence netflix gibi firmaların baskısı.
    Onlar ip üzerinden yayını rahat satsınlar diye.
    3mb 4 K olmaz hatta 1080 P bile olmaz.
    Bizim gibi 40. Dünya ülkelerinde halk için hiçbir şey yapılmaz, herşey zenginler içindir.
    Gerçi bizde ses çıkarmayarak herşeyi hak ediyoruz.

zaten devlet müdahale etti.. devlet gümrük işlemlerini de müdahele etti.. devlet trt ye de müdahale etti.. devlet müdahele edince öyle oldu..
  • allah belanızı versin gelişim ve bilişim düşmanları , ülkeyi ileri degil geri taşamaya meraklı yaratıklar , ne abonelik bırakırım ne adsl , benim modemin wifi anteni ile mutlu olsunlar

• Sizdirilan listedeki fiyatlar sitedeki fiyatlar ile guncellenmis durumda, ve gecmis kotalarimin ciktisini aldim. 25mbit limitsiz 100Gb kotam var.

bu yeni duzenlemeye gore suan 64TL para oduyorum ve ortalama kota hesabima baktigim zaman yeni odemem gereken fiyat 110-130TL arasinda degisicek, kisacasi AKN kalkti ya da iyilestirildi derken aslinda hersey ayni ama internet fiyatlarina sadece %90-%100 arasi zam yapildigini goruyorum matematiksel olarak.
  • Dustywaffe kullanıcısına yanıt
    Kimse yapmaz dediğin şeyi. Hatta senin yapacağına da ihtimal vermiyorum.

• Halk yararına hiçbir şey yapılmadı yine.

Yozlaşma var bu ülkede her alanda görmeyenler, göremeyenler utansın.

Bu ülkede önemli mevkilere sahip insanların çoğu beyinlerinin ilkel zayıflıklarından kurtulamamış insanlardır bunu göremeyecek bir şey yok.

• WaylandIZMIR kullanıcısına yanıt
    Beni tanıyormuşsun gibi konuşmuşsun.
    Benim gibi inatı hiçbir yerde görmemişsindir.
  • Gece o saatte video cekip koymaniz cok guzel helal olsn.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu uygulamayı beğenip destekleyip, en azından verdiğimiz parayla sınırsız takılabilicez diyen elit tipler de var :)
  • Dustywaffe kullanıcısına yanıt
    Dostum bu neye benziyor biliyor musun; hani bir zamanlar diyorlardı, xx benzin istasyonundan hiç yakıt almayalım görsünler gününü. Sonra bakıyorum xx istasyonda yakıt kuyruğu var. Demem o ki Türk milleti kazığın en büyüğünü bile yese hiç sesini çıkartamadan sindirip geçiyor. Bu bizim zaafımız.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.