Şimdi Ara

Akıllı telefonlara gelmesi beklenen zam iptal edildi! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
4
Favori
8.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Reislerine asgari ücret zammını sormuşlar bi de... O da bombaydı...

• Seçim sonrasına ertelenmiştir sadece.

• Ya böyle iş mi olur dün haberi geliyor bugün resmi gazetede iptal deniyor. Siz iş yapan biri olsanız para gömer misiniz buraya?

• mczaga kullanıcısına yanıt

haberin başlığını okur okumaz aklıma o geldi Akıllı telefonlara gelmesi beklenen zam iptal edildi! 

• Hayalci kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarınıza tüm kalbimle katılıyorum yalnız bir yanlışı da düzeltmem lazım; bunların yaptığı yönetmek değil, bildiğin kemiğine kadar Sıyırmak/SOYMAK, bilinçli(17-25 Aralık, yap işlet devret, hazine garantili ödemeler vs.) yapılan birşey olduğu için yönetememeye girmez!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • canskru kullanıcısına yanıt
    Elinize dilinize sağlık, özellikle de son sözünüz için; 24 saat çalışma esaslı özel yetkili mahkemeler kurulmalı!

Elinize sağlık. İmzamı atıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bunlar gitsin gitsin ama gelecekler liyakatli mi? Değil. Sonuç degismeyecek.

Kıymanın fiyatı ile uğraşan c.b. var ama onun yerine aday olanda 2 kilo et 1 gram altın etmeyecek diyor.

Ülke b.ka batmış bu saatten sonra nasıl hakedersen öyle yonetilirsin modeli. Bu halk bunları hak ediyor maalesef.

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Yukarıda ısrarla A73 çok pahalandı demiş arkadaş, cevap vermek gerekti.

Rakibi 15bin liralık Vivo V25.

Find X6 Pro güzel bir telefon ama Vivo X90 çok daha başarılı şahsi düşüncem. Marisilicon X ve Y teknolojileri ilgimi çekiyor ama. Amiral gemileri arasında en beğendiğim vivo X90.

• lunique L kullanıcısına yanıt
    A54 gayet iyi. Exynos 1380 başarılı. Tel eksiği 8100 Max gibi Mali G610 GPU'yu kullanması daha iyi olurdu.

Snapdragon 7 Gen 1 istenen performansı sunamadı. 778'den bile geride sonuçları yapılan bazı test sonuçlarında. 7+ Gen 2 çıktı sırf bu yüzden.

• Ben bu işlerin seçime yansıyacak bir faydası olacağını sanmıyorum.
    Fakat ne olur? Yarın CHP gelirse sofraya oturup yemeye başlamadan önce enkaz devraldık vakit kemer sıkma vaktidir derken gerçek çok ama çok zorlanacak. Çünkü halk sanıyor ki Kılıçdaroğlu gerekirse IMF'ten borç alır yine cep telefonunu ucuza getirir. Bakalım neler olacak yada AKP ile devam ederiz belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SeçimAkıllı telefonlara gelmesi beklenen zam iptal edildi! 

• Yasa çıkar ertesi gün iptal et. Telefon fiyatını bile yönetemeyenlere memleket emanet ediyoruz. Sonuca çok şaşırmamak lazım ekonomi, içişleri, dışişleri hepsi çocuk oyuncağına döndü sayelerinde...

• High Sierra kullanıcısına yanıt
    Bir çok inceleme videosu falan izledim bu cihazı pek begenen göremedim. İşlemcisinin iyi olduğunu senden başka iyi diyenide görmedim 😀 a73 de çok matah değil de işte güncel desteği olması piyasada daha çok tutulması telefonu biraz öne çıkardı. Yoksa 128 ve 256 GB hafıza seçeneklerinin fiyatlanması falan berbat. Poco x5 ile arasında kaldım. Karar veremedim.

• lunique L kullanıcısına yanıt
    X5 değil de X4 GT derseniz kesinlikle X4 GT alınır.

Zaten kamera harici X5 Pro ile A73 hatta Honor 70 benzer cihazlar.

A73'ün parlak noktaları OIS kamera stereo hoparlör ve IP67 sertifikası üçlüsünü bir arada sunan tek cihaz olması.

Honor 70 güzel bir cihaz ama üç özellik de eksik yukarıdaki.

Poco X5 Pro stereo hoparlöre sahip geri kalan ikili yok.

• Daha ne yapacaklar 100 bin mi olacak telefonlarAkıllı telefonlara gelmesi beklenen zam iptal edildi! 

• Reisim yaa, nasıl da GSM lobisinin oyununu bozdu?

Akıllı telefonlara gelmesi beklenen zam iptal edildi!
  • Zammı seçimden sonra görün siz

• 28 Mart'a kadar zaten millet zam gelecek diye ihtiyacı olanda olmayanda telefon aldı. Talep artınca fiyatlarda otomatik arttı. :) Şimdi düşer mi zannetmiyorum. Türkiye'de neyin fiyatı düşmüş ki oda düşsün.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.