Şimdi Ara

Aileme Nasıl Bilgisayar Aldırabilirim..??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
36
Favori
148.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Aileme Nasıl Yeni Bir Bilgisayar Aldırabilirim,Allaha Şükür Maddi Durumumuzda Bir Sorun Yok Ama Bana Yeni Bir Bilgisayar AlmıyorLar...Ne Diyebilirim Onlara Bilgisayar Aldırmam İçin..Şuanki Bilgisayarım Çok Eski Yani Pentium 4 Bir Bilgisayarım Var Yardımlarınızı Bekliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: droll

Bilgisayar başında çok ve boş vakit geçiriyorsan almazlar bu 1.

Aldırmak istiyorsan sen kendince bir hazırlık içindesin Sistem tavsiyesi filan istiyordun..

Bence fazla kafaya takma şuanki sistemine 1gb ram al bide 250 gb hdd.

bitanede Sata ide dönüştürücü al biraz daha idare eder ayrıca ileride sistem aldımı bundaki hddyi ona taktırırsın.

Ama bununda şöyle bir yanı var ailen daha yeni parça almadıkmı diyebilirler.

Alıntıları Göster
    Dolar 1.7 olmuş bilgisayar alınmaz bu zamanda...
    Blackankas kullanıcısına yanıt
    Blackankas demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Blackankas

Alıntıları Göster
    Dolar 7 oldu başğan...2008'de kalmaya devam et sen. Tünelin ucu b*k gibi bi yere çıkıyor çünkü. Üstelik bunlar daha iyi günlerimiz muhtemelen.
  • ühüühü alın işte alın. ahmette var bende niye yok bende aynısından istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreUlan

ühüühü alın işte alın. ahmette var bende niye yok bende aynısından istiyorum
    ağla dövün olay çıkart
  • İlköğretim'e gidiyorsan bir takdir'e anlaşabilirsin. Tabîî her sene takdir almıyorsan.
  • Sistemin imzandaki sistemse aslında o kadarda eski değil,biraz ram takviyesi birde yeni bir hdd ile baya iş yaparsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

İlköğretim'e gidiyorsan bir takdir'e anlaşabilirsin. Tabîî her sene takdir almıyorsan.
    quote:

Orjinalden alıntı: Furkan Yağız

İlköğretim'e gidiyorsan bir takdir'e anlaşabilirsin. Tabîî her sene takdir almıyorsan.

Yok Lise 1 e Gidiyorum,Bilgisayarım Var Ama Eski..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx52

quote:

Orjinalden alıntı: Furkan Yağız

Yok Lise 1 e Gidiyorum,Bilgisayarım Var Ama Eski..

Alıntıları Göster
    dersler nasıl iyiyse çalışmamazlık yap almazsanız böyle yaparım de kötüysen alırsanız çok çalışırım de
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4994

ağla dövün olay çıkart

Alıntıları Göster
    En mükemmel yol özel günleri kullanmaktır.Doğum günü, karne günü ("takdir alırsam bunu alın" gibi( (hatta iki karneyide kullan hem sömestr hem yaz tatili karnelerini), dershanedeki süper başarılar (örneğin bir denemeden diğerine geçişte 30 puanlık artış) gibi.Bunlar çoağltılabilir.Mütemadiyen 5 senedir karne ve doğum gnülerinde çok şey aldırmışımdır.Bilgisayardan tut, kol saatine kadar çok şey.Önreğin bu son senem benim.ÖSS'yi kazanırsam feci bir bilgisayar alıcam.Şimdiden dedim hatta "ÖSS'yi kazanırsam 4000usd nakit para elimde olucak" dedim.Tamam dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_catcher

En mükemmel yol özel günleri kullanmaktır.Doğum günü, karne günü ("takdir alırsam bunu alın" gibi( (hatta iki karneyide kullan hem sömestr hem yaz tatili karnelerini), dershanedeki süper başarılar (örneğin bir denemeden diğerine geçişte 30 puanlık artış) gibi.Bunlar çoağltılabilir.Mütemadiyen 5 senedir karne ve doğum gnülerinde çok şey aldırmışımdır.Bilgisayardan tut, kol saatine kadar çok şey.Önreğin bu son senem benim.ÖSS'yi kazanırsam feci bir bilgisayar alıcam.Şimdiden dedim hatta "ÖSS'yi kazanırsam 4000usd nakit para elimde olucak" dedim.Tamam dediler

Alıntıları Göster
    bende lise 2 ye gidiyorm benimde aldırmam gerek :/
    takdir geldiği için de koz bulamıyorum öss desek çok öss ye
    derslerin düşük gelmesinide kabullenemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Bankamatik

Alıntıları Göster
    git köprü altında marifetlerini göster para kazan kendin all

ÇALIŞ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Bankamatik

Alıntıları Göster
    Bilgisayarın gayet iyi.. Almazlar..

Ama,,
    Ağla,zırla belki bi faydası olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unknownartist -- 26 Ekim 2008; 12:36:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_catcher

Alıntıları Göster
    Bilgisayarı pencereden aşağı at
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Bilgisayarı pencereden aşağı at

Alıntıları Göster
    Onlara bende çok ucuz bir bilgisayar olduğunu söyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: THESİMPSON

Alıntıları Göster
    kriz var de dolar iki katına çıktı de belki bu açık sözlülüğünden dolayı yeni bi bilgisayar alırlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: THESİMPSON

Alıntıları Göster
    Derslerde senden kötü durumda olan arkadaşlarını örnek göster. Mesela Alinin dersleri çok kötü ama ben her sene takdir alıyorum, derslerim şöyle güzel böyle güzel kıymetimi bilmiyorsunuz, bi bilgisayar bile almıyorsunuz gibilerinden çemkir. Mİlletin annesi babası çocuklarına neler alıyor falan de işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: k a m i l

Derslerde senden kötü durumda olan arkadaşlarını örnek göster. Mesela Alinin dersleri çok kötü ama ben her sene takdir alıyorum, derslerim şöyle güzel böyle güzel kıymetimi bilmiyorsunuz, bi bilgisayar bile almıyorsunuz gibilerinden çemkir. Mİlletin annesi babası çocuklarına neler alıyor falan de işte

Alıntıları Göster

Aldırmak istiyorsan sen kendince bir hazırlık içindesin Sistem tavsiyesi filan istiyordun..

bitanede Sata ide dönüştürücü al biraz daha idare eder ayrıca ileride sistem aldımı bundaki hddyi ona taktırırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: droll

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackankas

Alıntıları Göster
    alma bekle...

hem dolar düşsün hemde 110 çekirdekli yeni laptoplar cıkacak core110tuo o zman alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekodz

alma bekle...

hem dolar düşsün hemde 110 çekirdekli yeni laptoplar cıkacak core110tuo o zman alırsın.

Alıntıları Göster
    sen biraz daha beklet 15 tatil e kadar alacaksan yanına 1 gb takviye ram al
    2.4 işlemcin tam overclock işlemcisi bunu 3.0 çalışacak şekilde ayarlayabilrsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekodz

alma bekle...

Alıntıları Göster
    Benim bilgisayarım 7 senelik ben napayım ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.