Çavuş
24 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Keçi sakalı falan vardı sokak şarkıcısıymış. ismini bilen varsa yardımcı olabilirmi.. şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar ben geçen sene açıköğretime kayıt yaptırdım. bu senede öss'ye giricem. kaydım olduğu için aşağıdaki resimdeki hangi seçeneği işaretliycem bilen birisi yardımcı olursa sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Not: ''Eğitim ve Sınavlar''' bölümünde açtım konuyu kimse yardımcı olmadı. gerçi orda takılan kimse yok :) burdan yardımlarınızı bekliyorum..
Arkadaşlar ben geçen sene açıköğretime kayıt yaptırdım. bu senede öss'ye giricem. kaydım olduğu için aşağıdaki resimdeki hangi seçeneği işaretliycem bilen birisi yardımcı olursa sevinirim. şimdiden teşekkürler.
In the summer holidays last year, as every year went to London, the only reason I can go there and the vast sea coast. Even though I spent a week in my life were the most beautiful days, holidays in return for my gift I have received a lot of my friends. They are very happy with a gift.

bunu türkçeye çevirebilicek arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum..
şimdiden teşekürler..
8 tane Zebra ciklitim var birisi yaklaşık 6cm , diğeri 4 cm , diğer 6 tanesine 2-3 cm falan.
acaba balıklarıma günde kaç defa ve ne ölçüde yem vermem gerekiyo? yardımcı olursanız sevinirim.

yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekürler..
arkadaşlar 2 gündür benim Dvd-Rw ne cd taksam boş olarak gösteriyo. çıldırıcam bozulmuşmudur acaba.. ama arada sırada okuyo cd'yi yardımlarınızı bekliyorum..
312 Tottenham - Liverpool 2 1.70
321 Nancy - Bordeaux 2 2.10
323 Toulouse - Caen 1 1.75
343 Atl. Madrid - Mallorca ü 1.60
224 Portsmouth - Wigan 1 1.65
313 Twente - Ajax 0 3.00

Bu maçlara oynadım birde sizin düşünceleriniz alayım
anlamadım gitti az önce bi konuya yorum yazdım bi baktım 2 tane avatarım olmuş
bu silah 2 kere +7 ye 1 kerede +8 oldu en son +7 denememde bu hala geldi

bi silahın düzelme ihtimali varmı ??

Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 732
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 13.761 (Bu ay: 11)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.