Şimdi Ara

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Kaya: Namluya Mermi Sürme Sesini Duyduk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Hollanda'da yaşanan diplomatik krizle ilgili "Bir bakanın muhatabı polis olabilir mi? Karşımızda muhatap olarak polis vardı. Korumalarımıza 'İlerlerseniz vururuz' dediler. Namluya mermi sürme sesleri duyduk" ifadelerini kullandı.

https://tr.sputniknews.com/roportaj/201703201027709250-kaya-mermi-namlu-hollanda/

Mağdur mod: Açık.

• giderken dönemin cumhurbaşkanına mı sordunuz?
  • Korumalar deri ceketli, bandanalı ve yarı çıplak mıymış ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 21 Mart 2017; 11:25:59 >
  • kısacası ; MAĞDURUZ.

standart bir akp'li günde 10 kere mağdur olabilme özelliğine sahiptir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 21 Mart 2017; 11:26:24 >
  • Verin jason stathamı bu kadının emrine ne filmler çeker vallahi. Kendimi bildim bileli dandik 1vs20liklerden aksiyon filmi izlerim ilk defa aile ve sosyal politikalar bakanımız fatma kaya sayesinde namluya mermi sürme sesi diye bir şey olduğunu gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sommet de la montagne -- 21 Mart 2017; 11:30:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Bir bakanın muhatabı polis olabilir mi?"

Bu cümleye iki yönden cevap vermem gerekirse ülkeyi ayaklar altına aldınız düşünün bizim bakanın seviyesi Hollanda polisi. Kendi hatanız ve acınası durumu güzel izah etmiş.

Adam zaten söylüyor parti propagandası yapan kişinin diplomatik dokunulmazlığı olmaz bu kadar basit. Sen bakan olsanda bir vatandaşsın kimsin sen ya bu afralar tafralar hayrola ?

Öte yandan orası yasalarla yürütülen bir ülke. Orada bu işi polis yapıyor. dilek doğan davası aklıma geldi. Özel Harekat Polisinin İdam Celladı olduğu bir ülkede tabi tuhaf karşılanıyor bu durum.

Ne yapacaklardı Hollanda bakanı gelip sizi şöyle ülke dışına mı alalım diyecekti.

Bunları kim bakan yapıyor merak ediyorum hacivat karagözden beter bunlar belki pinokyo ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sissil -- 21 Mart 2017; 11:33:10 >
  • Hala bunlara inanan varmı ? Ülke nelerle kandırılıyor çok komik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hükümetteki tek bakan, Almanya'da dışişleri bakanı olduğu halde kendisi Hollanda'ya kara yolu ile gidiyor. Çavuşoğlu üzerinden kriz devam ederken birden bayan bakanın Hollanda'ya ziyaret edesi geliyor.

Bilmiyorumda pek inanmadım.

Hollanda'nın tavrı kesinlikle kabul edilemez.

Ancak, adamların seçimi öncesi inat edilmesi, bayan ve türbanlı bakanın gönderilmesi, kara yolu tercih edilmesi, dışişleri yerine hiç adı duyulmazken bu bakanın birden tüm başrolü alması, Başbakan bir hafta öncesi 'Hollanda'ya gitmemiz zor, seçimden sonra gideriz' dediği halde inat edilmesi, adamlara söylenecek en ağır şekilde nazi ve nazi artığı denmesi... Biraz zorlama geldi...
  • 50 tane üstü çıplak erkek olmadığı için inandırıcı bulmadım.
  • Orada ne işleri varmış.
  • Bence Fatma Hanım'a meclis kararı ile bu kadar gözüpek davrandığı , diplomatisiyi zorlayım sonunda sınırdışı edilerek ülkemizin itibarını yerin dibine soktuğu için Gazi Ünvanı ve Rambo soyadı verilsin.

Gazi Fatma Betül Sayan Kaya Rambo

Yalnız korumaların hiç bir değeri yok demek ki olmazda adamlar ölse kimsenin umrunda olmayacak oysa ilk tehlikede olanlar onlar.Abla zaten zırhlı aracın içinde.

Ak Partililere açık çağrı Eğer seçime kadar bir bakan şehit olursa oyum evet hodri meydan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgora -- 21 Mart 2017; 12:7:42 >
  • Kendini dev aynasında görenler, her istediğini yaptırmaya alışık olanlar, karşısında gerçek polisi görünce afallamış.
    Anlayın işte bu ülkeyi kimlere teslim ettiğinizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

Verin jason stathamı bu kadının emrine ne filmler çeker vallahi. Kendimi bildim bileli dandik 1vs20liklerden aksiyon filmi izlerim ilk defa aile ve sosyal politikalar bakanımız fatma kaya sayesinde namluya mermi sürme sesi diye bir şey olduğunu gördüm

namluya mermi sürme sesi görülmez duyulur...
  • ölsemde asla buradan bir yere gitmiyorum dedi mermi sesini duyunca apar topar geri döndü demek ki
  • Bu piyesi reis filminin senaristi yazmış sanırım. Bu da tutmadı.

• Sayende akp sehitligi statusu dogardi işte ama neyse bir daha ki sefere inşallah

• Evde çorap örerken tayyipin bakan yaptığı kadının dediğine bak hele koskoca bakanın muhattabı polis miymiş te miş miş... Kendini nimetten sayıyor garibim.
  • Ne kadar kuvvetli bir ses duyusu var bakanımızın. Maaşallah maaşallah. Türbanı olmasına rağmen arının kanat sesini bile duyuyor. Bu bir işaret değilmidir?

• Yav he he sizin bi anlık gazla uçak vurmanız gibi başka ülkenin bakanını mı vuracaklardı saçmalığa bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.