Şimdi Ara

ADSL??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ADSL modem almayı düşünüyorum ama hangi model iisidir fiyatı uygundur bilmiyorum..
    biraz baktım da usb bağlantı, ethernet bağlantı var.. hangisini seçmeliyim.. birde ADSL 2+ desteği ne oluyor??

• Forumun arama bölümünü kullanmaya ne dersin? Bu konuda birçok yazı var bu forumda....
  • biraz önce araştırdım.. cvbımı tam olmasada buldum sayılır...
  • Fiyat performans için önerebileceğim en iyi modem bence airties. zoomda kullandım. bende sorun çıkarmadı ama bir sürü kişinin sorun yaşadığını duydum.... Bi başka arkadaş US roboticks kullanıyo oda sorunsuz olduğunu söylüyor. Bence Airties...
  • kesin sonuç ve tavsiye us robotics. oyunlar için ping sayısı en yüksek olan modem.
  • zyxel der geçerim
  • geek Q51 kullanıyorum.Önemle tavsiye ederim...74$ civarında
    http://www.pclabs.gen.tr/article.asp?doc=450

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aduyar12 -- 30 Temmuz 2005, 10:15:12 >
  • bende wireless zyxel var . yan odadan çekemiyo. duvardan geçemiyor garibim.
  • us robotics Veya zoom oneririm....

mumkunse USB digilde ethernet baglantılı tercih et...
  • sen aramada tam yanıtını bulamadıysan hiç birşey alamazsın sen en az 1000 tane topıc var orada
  • dostum bu konu ile ilgili yüzlerce topik war...artık yazmayalım...aratırsan çok iyi sonuçlar alırsın...yinede tawsiye edecek olursam U.S ROBOTİKS harikadır.....
  • anakartında ethernet çıkışı vardır sanırım bence hiç tartışılmaz

ZYXEL
  • Zyxel in 60 dolar civarında adsl 2 destekleyen modemleri var tavsiye ederim
  • us robotics
  • dostum ben U.S ROBOTİCS derim hiç tereddütsüz robotics den şaşma
  • asus zyxel zoom..
    bu 3 markanın modellerinden alabilirsin..
    ben asus aam6010 kullanıyorum
  • baslık acmasaydın bu konu ile ilgili bi dunya baslık var bıraz arastırsaydın
  • valla rorbitcs'in 56 k modemlerde oldukça iyi olduğunu biliyorum fakat hiç adsl modemini denemedim.. ama iyidir sanırım zoom serisinin içler acısı halini gördükten sonra hepsi işini görecektir diye tahmin ediorum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.