Binbaşı
24 Mart 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhabalar, kendi atolyemde ufak tefek islerimi halletmek icin tezgahli hidrolik pres yapacagim. Ancak arac tipi şişe hidrolik kriko kullanmak istiyorum fiyat olarakta gayet uygun. Ancak bunlar piyasada hep manuel kollu, elektrik motorlu goremedim...eger boyle birsey yok ise manuel kola motor baglamak icin neler yapabilirim...fikirlerinize ihtiyacim var simdiden tesekkurler.
Bisiklet macerasina yeni giris yapiyorum. Haftanin 3 gunu 15 km. yol yapacagim kardiyo amacli, onun disinda havalar isininca İstanbul'da yazin gezi rotalari kesfetmeyi planliyorum. Bu amacla 27.5" jant disk fren bisiklet tavsiyeleriniz nelerdir. Salcano NG350 veya Whistle Huron 650B 1484D dusunuyorum, sizin tavsiyeleriniz nelerdir. Max. butcem 1200 tl.
Yapmak istedigim su ki sarj edilebilir pillerle bir kutu yapayim cikis gucunu ayarlayarak cesitli cihazlarimda kullanabileyim.(mini pc,raspberry pi,tel sarj aleti olarak)

Boyle biseyi yapmam mumkunmudur. Simdiden tesekkurler.
Arkadaşlar merhaba,
Bu yılki ygs ye başvurmadım, önüzdeki sene için sınavsız kayıt olabiliceğim uzaktan eğitim vs. fakultelerine kayıt olabilirmiyim. 2007 meslek lisesi mezunuyum teşekkürler
Arkadaşlar merhaba,
Bu yılki ygs ye başvurmadım, önüzdeki sene için sınavsız kayıt olabiliceğim uzaktan eğitim vs. fakultelerine kayıt olabilirmiyim. 2007 meslek lisesi mezunuyum teşekkürler
Iki modem arasinda kaldim. Zyxel markasini hic kullanmadim, tp-link in bir modelinde sinyal guc yetersizligine bagli kopma problemleri yasiyodum. Ama yinede sans verebilirim. Benim icin onemli olan baglatida kopma, yavaslama vs. olmasin, Sizin tavsiyeldriniz nelerdir.

TP-LINK TDW8970
http://www.hepsiburada.com/m/tp-link-td-w8970-300mbps-n-kablosuz-4-port-gigabit-3x5dbi-degistirebilir-antenli-2xusb-wps-ewan-adsl2-modem-router-ap-p-BD303176

ZyXEL P-660HNU-F1
http://www.hepsiburada.com/m/zyxel-p-660hnu-f1-adsl2-4port-300mbps-kablosuz-modem-router-p-BD500805
Arkadaşlar özel bir sebebden dolayı acil pepsi kapaklarını altındaki şifrelerden lazım paylaşak birisi varsa dua'mı alacak. şimdiden çok teşekkürler.
Arkadaşlar ASUS M5A99FX PRO R2.0 almaya karar verdim ancak desteklediği ram 2133MHZ(O.C.) olarak belirtilmiş. 2133 ram alsam bunu oc yapmadan nasıl gmrecek. Yada kaç mhz ram almalıyım, şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar ekran kartına fazla para verip vermemk arasında kaldım, normalde düşündüğüm kart 7870, ancak 7970 lerde ilgimi çekiyor almışken tam alayım diyorum ama parası yüksek. 7870alıp ileride CF yi düşünsem yeterli performansı alırmıyım. Yani kısavası CF'li 7870, 7970'yi yenermi?
Arkadaşlar aşağıda özelliklerini yazmış olduğum pc yi toplamak istiyorum öneri ve görüşlerinizi alabilirmiyim teşekkürler.

AMD FX X8 8320 SOKET AM3+ 3.5GHZ 16MB CACHE 32NN - 365 TL
ASUS M5A99FX PRO R2.0 AMD 990FX/SB950 DDR3 2133MHZ(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 - 339 TL
ASUS HD7870 DIRECTCU II GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11.1 541 TL
CORSAIR 8GB (2X4GB) VENGEANCE 1866MHZ DDR3 CL9 - 172 TL
SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB CACHE 7200RPM - 148 TL
OCZ ZS SERİSİ 80PLUS 650W 158 TL
CORSAIR VENGEANCE SERİSİ™ C70 269 TL

Düzeltme; Revize.
Hakkında
Meslek: öğrenci
İlgi Alanları: amd
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Ses Sistemi
Logitech
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.632
İkinci El Bölümü Mesajları: 29
Konularının görüntülenme sayısı: 113.643 (Bu ay: 226)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.