Teğmen
12 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
402112 Gün Cezalı
357626 gün 14 s. 53 dk. kaldı
Gönderileri
Arkadaşlar 2006 yılında aldığım HP laptopumda son dönemde bir sorun yaşamaya başladım , aslında çok büyük bir soun değil ama görsel olarak hoş gözükmüyor , bu hoparlör ızgaraları içinde aleti servise göndermek istemiyorum , bunun başka bir çözümü var mı , yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum . Yani boyayabilirim sorun değil , bu sorunu çözeceğim bir boya varsa piyasada önerebilirmisiniz ?

((( Bu arada konuyu HP-Compaq bölümüne açtım ama burası daha kalabalık diye bir de buraya açayım dedim , umarım kusura bakmazsınız )))

Resimler aşağıda arkadaşlar...

Yardımlarınızı bekliyorum , teşekkürler DH !

Arkadaşlar 2006 yılında aldığım HP laptopumda son dönemde bir sorun yaşamaya başladım , aslında çok büyük bir soun değil ama görsel olarak hoş gözükmüyor , bu hoparlör ızgaraları içinde aleti servise göndermek istemiyorum , bunun başka bir çözümü var mı , yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum . Yani boyayabilirim sorun değil , bu sorunu çözeceğim bir boya varsa piyasada önerebilirmisiniz ?

Resimler aşağıda arkadaşlar...

Yardımlarınızı bekliyorum , teşekkürler DH !

Arkadaşlar ADÜ'de okuyan varsa burada toplanalım ! Ben Nazilli İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye (i.ö) deyim
Arkadaşlar saat 01.15 ten bu yana ne start geliyor , nede login failed veriyor (daha launcher da)... Benimle aynı sorunu yaşayan varmı acaba ? Yada şu anda oyuna girebilen veya oyunda olan varmı ?
Bugün pes 2009 (çakma) aldım , eve geldim hemen cd yi taktım..Ama cd nin içini açıp setup a tıklayınca pc donuyor ve bir süre
sonrada restart atıyor..Kaspersky den şüphelendim , onu kapatıp tekrar denedim ama yine aynı sorunla karşılaştım...Ram 1 gb ekran kartı 256 mb...

Bu veya buna benzer bir sorunla karşılaşıp çözen arkadaş varsa yardımcı olabilirmi ?

Lütfen...

Şimdiden teşekkürler...
Arkadaşlar 15-16 şubat tarihlerinde adsl kotam 3.9 a dayandı kotayı geçmemek içinde bişey bugüne kadar bişey indirmedim sadece ko ve internette gezindim,video dahi izlemedim ama kota biraz önce baktığımda 4.3 gb olmuş . Bu Knight OnLine kotaya ne kadar etki eder yada benimki kadar etki edermi bu arada kablosuz la bağlanıyorum ama mac filter var modemde yani başkasının girmesi zor hem bizim mahallede kablosuz laptop yada usb modemi olan çıkmaz yani . Sorum şu ki fazladan gözüken 400 mb ı knight mı yedi ?

Yardım edin lütfen , bakan ve yorum yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
Bugün Bursa'da şehidimiz Samet Saraç'ın (nur içinde yatsın) cenazesi vardı okul çıkışında arkadaşlarla birlikte ona olan son görevimiz yerine getirmek için cenazesine gittik . Bu fotoları sizlerle paylaşmak istedim . İnsanların halini bir görseydiniz herkesin gözleri intikam dolu bakıyordu . PKK aleyhine yüzlerce slogan atıldı ve edilen küfürlerin hattı hesabı yoktu..
7 den 70 e herkes gelmişti felçli bir teyze bastonuyla , 4 yaşındaki çocuk babasının omzunda '' Şehitler Ölmez , Vatan Bölünmez '' diye haykırıyordu . Gözyaşlarıma hakim olamadığım anlar oldu ve hatta şu anda bu yazıyı yazarken gözlerim doluyor...
Aşağıdaki resimler şehidimizin cenazesinden...

Buradaki insanların 10-11 hatta 12-13 katı da kareye sığmayan yerlerde...

Burada da insanlar şehitliğe girip daha yakın olabilmek için şehitliğin yanındaki mezarlığın duvarlarından
birbirlerini yukarı çekip şehitliğe girmeye çalışıyorlardı...

VATAN SAĞOLSUN...
Arkadaşlar Hp Pavillion dv5155 notebook uma ram almaya karar verdim . Bunun sebebi ben oyun,program vs gibi şeyleri hemen hergün sık sık kullanmamdır hem sizinde bildiğiniz gibi oyunlar artık yüksek özellikli pc lerle oynanınca zevkli oluyor . Neyse benim laptopumun ram i 512x1 yani 1 tane daha ram slotum boşta oraya 1 tane 1 gb almak istiyorum. Şu anda Laptopumdaki ram DDR 333 mhz haliyle benimde DDR almam gerekiyor. Vatan Comp. web sitesinde bir tane laptopuma uygun buldum . Kısa zamanda alıcam ancak laptopumun altında ram takılan yerin kapağında 3 vida var 2 si ince uçlu yıldız tornavida ile açılıyor diğerini bir türlü açamamıştım biraz önce onu da pense yardımıyla gevşetmeyi başardım fakat kapak sanki başka bir şeyle daha alttan bağlıymış gibi vidalar gevşediği halde kapak çıkmıyor bunun sebebi nedir ne olabilir bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var !!

Aşağıya resim koydum daha iyi anlamanız için...

Edit: Başlık biraz ofsayt oldu galiba

Şimdiden teşekürler...

Herkese Hayırlı Bayramlar...
Bu resmi daha 2 gün önce çektim şimdi koyma fırsatım oldu , yer bursa/osmangazi

Yorumlarınızı bekliyorum...

Ben söleyebileceğim bişey bulamadım

Arkadaşlar 2-3 sene önce aldığım Ferrari F40 rc aracımla rc araç işine tekrar merak sarmış bulunmaktayım neyse gelelim asıl meseleye . Ben bu aracıma bir kaç parça değişikliği , biraz modifiye yapmak istiyorum ama sadece istiyorum yapılabilirmi yada nasıl olur bunun hakkında pek fikir sahibi değilim yardımcı olursanız çok sevinirim...Bu arada aracım iş görürmü özellikleri aşağıda yazdım nasıl araba ?

Aracımın Özellikleri

Ölçek : 1:15
Frekans : 27 Mhz
Ölçek Hızı : 180 mil/saat-290 km/saat
Gerçek Hızı : 19.33 km/saat
Hızlı Ve Yavaş Hız ayarı
Diferansiyel Ve Vites Sistemi
Şarjlı
Arka Tekerleklerde Amortisör
İçi Hava Dolu Lastikler

Aracımın Resimleri

Şimdiden Teşekkürler...
Hakkında
Forum İmzası:

Şereftir seni sevmek, senle ağlayıp gülmek
Galatasaray sevgisi, sürecek sonsuza dek
Yetmiyorki stadlar, kalbimiz senle çarpar
Layıksın bu sevgiye, şanlı Galatasaray
Hakkımda:

Kurtlar Vadisi Pusu

DH İkariam BöLÜmÜ AçıLsıN!

IMZAMIZ KURAL DIŞIYMIŞ ! - Bırak Alla Sen Ya !!!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 723
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 21.507 (Bu ay: 58)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.