Şimdi Ara

ACİL plaka sorgulama. Taciz içerir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
3
Favori
2.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dün gece 40 yaşında sınıf öğretmeni olan bayan arkadaşım bir sokak ötedeki bir arkadaşının evinden kendi evine yürüyerek giderken bir motorsikletteki iki gencin ısrarlı tacizlerine maruz kaldı.
    Önce yanından geçerken dibine kadar gelip laf atmışlar.
    Sonra 20-30 metre ileride durup gelmesini beklemişler.
    Arkadaşım yan sokağa girip evine diğer taraftan ulaşmaya çalışmış.
    Gençler bloğun çevresinden dolaşıp önünü kesmişler.
    Ve taciz devam etmiş.
    Arkadaşım da çığlık çığlığa onlara saldırmış.
    Ve yumruğu yiyince kaçmışlar.

Bugün karakola gidip şikayettee bulunulacak.
    Ama öncesinde arkadaşımın aldığı plakayı kontrol etmek istedim.

Xxxxxxx
    Veya
    Xxxxxxx

Edit Plakayı doğruladık. Buradan ifşa etmemek için kaldırdım.

Bu plakaları acil sorgulayacak kimse var mı?
    Motorsiklete ait olan var mı?

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bal974 -- 3 Eylül 2014; 8:03:41 >

• Üstad günaydın. Senin için edevlet yazılımını telefona yükleyip sorguladım. AC olan doğru. Ramzey motosiklet görünüyor. AJ olan Citroen otomobil. Keşke bulup ağzını burnunu dağıtsak..
  • Arkadaşlar çok teşekkür ederim.
    Plakamızı sayenizde doğruladık.
    Şimdi gençleri bulması kaldı. O da işin kolay kısmı.

Yaptıkları bu sefer cezasız kalmayacak. Şimdiye kadar yaptıklarından kurtulmuş olabilirler.
    Ama bu sefer yakayı ele verecekler.

Tekrar teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bal974

Arkadaşlar çok teşekkür ederim.
    Plakamızı sayenizde doğruladık.
    Şimdi gençleri bulması kaldı. O da işin kolay kısmı.

Yaptıkları bu sefer cezasız kalmayacak. Şimdiye kadar yaptıklarından kurtulmuş olabilirler.
    Ama bu sefer yakayı ele verecekler.

Tekrar teşekkürler.

Hocam Bizede Konu İle İlgili Haber Verirsen Sevinirim Umarım Yaptıkları Yanına Kalmaz
  • 2-3 güne sonuca ulaşırım. Buradan da haber veririm.
    Şimdi konudaki plakaları sileceğim. Buradan ifşa etmeyeyim.

Gori, sen de silebilirsen güzel olur.

undefined@Gori

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bal974 -- 3 Eylül 2014; 8:04:16 >
  • quote:

2-3 güne sonuca ulaşırım. Buradan da haber veririm.

undefined@Gori

Hocam Tabikide Direk İletiyi Sildim Bile Yardımcı Olabileceğim Bir Konu Varsa Elimden Geleni Yapmaya Hazırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gori

quote:

2-3 güne sonuca ulaşırım. Buradan da haber veririm.

undefined@Gori

Hocam Tabikide Direk İletiyi Sildim Bile Yardımcı Olabileceğim Bir Konu Varsa Elimden Geleni Yapmaya Hazırım

Alıntıları Göster
    Adi köpekler. Kendi anaları veya kız kardeşlerine yapılsa o yaptıkları hareket aslan kesilirler. Ama etrafta ki diğer bayanları rahatsız ederler. Pis herifler. Bunlara elbise giyindirip dolaştıracaksın caddede. Ve dolaştırırken yaptıkları hareketi onlara yapacaksın ki nasılmış milleti rahatsız etmek görsünler. Umarım okkalı bir ceza alırlar. Ve ikisinin gözünün ortasına da bir yumruk iner.

• Ayıptır, şerefsizliktir. 40 yaşında bir insan rahatça dışarı çıkamıyor böyle yamyamlar yüzünden. Nasil bir ruh hallerine sahipler anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CAD34

Adi köpekler. Kendi anaları veya kız kardeşlerine yapılsa o yaptıkları hareket aslan kesilirler. Ama etrafta ki diğer bayanları rahatsız ederler. Pis herifler. Bunlara elbise giyindirip dolaştıracaksın caddede. Ve dolaştırırken yaptıkları hareketi onlara yapacaksın ki nasılmış milleti rahatsız etmek görsünler. Umarım okkalı bir ceza alırlar. Ve ikisinin gözünün ortasına da bir yumruk iner.

Bunu yazmak icin geldim,kendi anasi bacisi olsa direk namuslu ayagina yatar bunlar baskalarina oldu mu her turlu pislihe yeltenirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: n201

quote:

Orijinalden alıntı: CAD34

Bunu yazmak icin geldim,kendi anasi bacisi olsa direk namuslu ayagina yatar bunlar baskalarina oldu mu her turlu pislihe yeltenirler.

Alıntıları Göster
    çift kişininbindiği böyle motorlular ara sokaklarda böyle hareketlerde çok bulunuyor
    yaya olanlara biraz daha fazla görülüyor
    allah kolaylık ve sabır versin herkese ,
    umarım polisten umduğunuzu bulursunuz sonucu paylaşırsanız memnun oluruz
    nasıl işleyecek durum bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Rambo-Cash

çift kişininbindiği böyle motorlular ara sokaklarda böyle hareketlerde çok bulunuyor

Alıntıları Göster
    Üzülerek söylüyorum, keşke yanılsam ama muhtemelen polisten hiçbir sonuç alınamayacak..
  • Hocam, bizi de lütfen haberdar edin bu adilerin, yüzyüze gelince yüzlerindeki ifadeyi merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rambo-Cash

Alıntıları Göster
    Bugün haberlerde dinledim. Avukat bir bayan sabah sporu yaparken bir gencin elle tacizine uğruyor. İmdat diye bağırarak da 2 km kadar kovalaşma başlıyor. 2 km sonrasında yakalanıp Polise teslim ediliyor. En az 10 yılı var

• quote:

Orijinalden alıntı: senbaris

Üzülerek söylüyorum, keşke yanılsam ama muhtemelen polisten hiçbir sonuç alınamayacak..

İnşallah yanılırsınız. Aynı gün bulunur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

quote:

İnşallah yanılmazsınız. Ben de en ağır cezayı almalarını istiyorum. Bulunması mesele değil; Türk adaletine güvenmiyorum. Adamlar "Biz yapmadık" dese elde çok kanıt yok. Dolayısıyla ceza almayabilirler. Hele hele önceden böyle bir konuda suçları yoksa çok zor.

Üstad, kamera kaydı bulmaya çalışsınlar. Yoksa sıkıntı.
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    olay hangi şehirde oluyor?
  • İşte sırf bu yüzden bile biz avrupadan 50 yıl geriyiz.

Ruhsatlı silah almak lazım anca o zaman rahat gezebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

quote:

quote:

İnşallah yanılmazsınız. Ben de en ağır cezayı almalarını istiyorum. Bulunması mesele değil; Türk adaletine güvenmiyorum. Adamlar "Biz yapmadık" dese elde çok kanıt yok. Dolayısıyla ceza almayabilirler. Hele hele önceden böyle bir konuda suçları yoksa çok zor.

Üstad, kamera kaydı bulmaya çalışsınlar. Yoksa sıkıntı.

Aynen o konuda katılıyorum size. Malesef ceza almaları zor. Şikayetçi olunur, bi de onlar şikayetçi olur uğraşıp dur ondan sonra mahkemeyle. En güzeli o an duyarlı vatandaşlara denk gelip bi güzel dayak yemesi sıcağı sıcağına. Bunun gibiler her yerde var ne yazık ki. Karaktersiz herifler

• Plakayı koyun ifşa etmemek ne demek ? Belki görürüz falan aklımızda bulunsun .

Böylelerini ifşa edeceksin sonra da linç edeceksin . Sorsan 1 numara müslümandir . Sevgilisini baska erkeklerle konuşturmaz bacısının sevgilisini dövmeye gider .
  • espv E kullanıcısına yanıt
    İzmir, bostanlı'nın ortasında.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.