Şimdi Ara

ACER ASPİRE 6935G DERNEĞİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.628
Cevap
21
Favori
427.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bilgisayara bi virus bulaştı funny ust scandal yazıyo killer.exe yazıyo annamadım ben bi el atın da halledek ya antivirus de var spy/malware temizleyici filan hiçviri bişe yapamıyo ne yapsak acep?
  • quote:

Orjinalden alıntı: neckreaper

arkadaşlar bilgisayara bi virus bulaştı funny ust scandal yazıyo killer.exe yazıyo annamadım ben bi el atın da halledek ya antivirus de var spy/malware temizleyici filan hiçviri bişe yapamıyo ne yapsak acep?

unlocker kur ara dan arat killer.exe yi bulunca unlockerle silmeye çalış bi olucakmı bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeYLeR.

bende kesildi yada ben duymuyorum bende sound space expande yerine dolby headphone var sanırım ses sürücüsü veriyonu farklı
    sesi ikiye katlama bende limeted aktifti işareti kaldırdım ses katlandı demek sende aktif değilmiş
    Sağolasın hocam.Bir de sound space expander ile dolby headphone aralarında fark var mıdır? Dolby Headphone'nun olmayışı nasıl bir etki yaratır yada headphone ne işe yarar.
  • Selamlar...

laptobumu dün aldım ve 2 gündür forumu takip etmekteyim.

Sizlere sorum parmak izi okuyucusuyla ilgili. setupları yaptığımda parmak izi driverları yüklendi ama programı açtığımda kilitlenip kaldı. bende bir şekil sildim ama tekrar programını kuramıyorum. silinmiş olduğu halde eski sürümü kaldırın demeye devam ediyor.. ne yapmam gerekli sizce?
  • kullanıcılara benide ekleyebilirsiniz ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: delton

quote:

Orjinalden alıntı: PeYLeR.

bende kesildi yada ben duymuyorum bende sound space expande yerine dolby headphone var sanırım ses sürücüsü veriyonu farklı
    sesi ikiye katlama bende limeted aktifti işareti kaldırdım ses katlandı demek sende aktif değilmiş
    Sağolasın hocam.Bir de sound space expander ile dolby headphone aralarında fark var mıdır? Dolby Headphone'nun olmayışı nasıl bir etki yaratır yada headphone ne işe yarar.

Tam olarak bilmiyorum bende bi araştırıyım.

Ekliyorum arkadaşlar sizide hayırlı olsun güle güle kullanın

2. sayfamız açılmış

• Bugün gittim gördüm..Sordum kendimiz serviste kurup veriyorz diyorlar. Vista ile kurulu alacakmışız.Recovery-kurtarma dvd sini kendimiz oluşturacakmışız..
    Ben bu noktayı tam anlayamadım kafam basmadı

Şimdi bu yedekleme işlemini zaten en başta vista kurarken de yapmıyormuyuz ?? Valla ben hiç anlamadım bu işi.. Herkes farklı şeyler yazıyor ya da farklı yollardan aynı şeyi yazıyor..
    Dosyaya tıkla- vista kur işleminin yaparken zaten driver lar da o arada kuruluyor olmuyor mu ? Sonra de dvd isityor bizde o dvd leri takip vista dvd si oluşturmuş olmuyormuyuz ? İşte yedeklenmişte olmuyor mu böylece..
    Valla hiç bilmediğim için fena karışık geliyor kusura bakmayın.Biraz da gereksiz panik yapıyorz milletin yaşadığı proplemleri görünce

Bir de Teknokask sigortası yaptıran varmı ? Yaptırsam mı acaba

• quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

Bugün gittim gördüm..Sordum kendimiz serviste kurup veriyorz diyorlar. Vista ile kurulu alacakmışız.Recovery-kurtarma dvd sini kendimiz oluşturacakmışız..

Şimdi bu yedekleme işlemini zaten en başta vista kurarken de yapmıyormuyuz ?? Valla ben hiç anlamadım bu işi.. Herkes farklı şeyler yazıyor ya da farklı yollardan aynı şeyi yazıyor..
    Dosyaya tıkla- vista kur işleminin yaparken zaten driver lar da o arada kuruluyor olmuyor mu ? Sonra de dvd isityor bizde o dvd leri takip vista dvd si oluşturmuş olmuyormuyuz ? İşte yedeklenmişte olmuyor mu böylece..
    Valla hiç bilmediğim için fena karışık geliyor kusura bakmayın.Biraz da gereksiz panik yapıyorz milletin yaşadığı proplemleri görünce

3-4 tane boş dvd al recovery yapmasını ben anlatırım burda:)

• quote:

Bugün gittim gördüm..Sordum kendimiz serviste kurup veriyorz diyorlar. Vista ile kurulu alacakmışız.Recovery-kurtarma dvd sini kendimiz oluşturacakmışız..

Arkadaşım ben teknokask yaptırdım ne olur ne olmaz diye çünkü en yakın arkadaşım yeni aldığı laptopunu çaldırmişti içim rahat etsin diye yaptırdım 1 yıl için 58TL hiç bişe değil bence ayrıca kırılmaya sıvı teması gibi bi çok şeyde cebinden para çıkmayacak bence yaptır ama aynı faturada olması gerekiyor bunu unutma laptop ve teknokask...

• ben yaptırmadım kask laptopuma bakarım diye
  • Bütün laptoplarını yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum.Ekran kartınızla iligili dikkatimi çeken bi nokta oldu.pixell fillrate ve texture fillrate doldurma hızları sizin kartlarda bir miktar düşük görünüyor bios versiyonlarda farklı ayrıca(bu anormal değil) .diğer arkadaşlar da gpuz görüntüsü alıp koyabilirmi buraya acaba?

Bu 6930g nin 9600gt si
     ACER ASPİRE 6935G DERNEĞİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulo61gun -- 17 Mart 2009; 22:10:45 >
  • eyvallah ya hallettim

quote:

Orjinalden alıntı: disasterx

quote:

arkadaşlar bilgisayara bi virus bulaştı funny ust scandal yazıyo killer.exe yazıyo annamadım ben bi el atın da halledek ya antivirus de var spy/malware temizleyici filan hiçviri bişe yapamıyo ne yapsak acep?

unlocker kur ara dan arat killer.exe yi bulunca unlockerle silmeye çalış bi olucakmı bakalım
  • selam arkadaşlar.öncelikle derneğiniz ve yeni laptoplarınız hayırlı olsun.ben de son 3 senedir ilk defa bir laptop u bu kadar beğendim ama birikmiş 1000 liramdan fazlası olmadığı için alamadım..neyse artık hayırlısı olsun diyelim.sizce bikaç hafta içinde bu makinenin bulunma olasılığı nedir???
  • quote:

eyvallah ya hallettim

quote:

quote:

yardımcı olduysam sevindim
  • quote:

quote:

3-4 tane boş dvd al recovery yapmasını ben anlatırım burda:)

Dvd ler hazır..Yani Vistayı adamlara kurdurayım ,sonra geleyim buraya recovery yapalım ?
    Ok Teşekkürler.

mcbjudge @ evet öyle gerçekten.Ne olacağı beli olmaz.58 ytl birşey değil

• Vistayı kuruyor zaten onlar . Recoverylerde kolay zaten
  • çok sevdiğim bir arkadaşım da alanlar arasında, epey memnun. resimlerini inceledim, ozelliklerine baktım, nerdeyse ben de alıcam. alan herseye iyi gunlerde kullanmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nejat_80 -- 17 Mart 2009; 22:06:32 >
  • Sol taraftaki multimedya tuşlarının dokunma hassasiyetleri nasıl hasasmı
  • arkadaşlar hepimize hayırlı olsun bende yeni aldım bu bilgisayarı fakat bi sorun çıktı. şu anda dokunmatik kısmı kullanamıyorum.ışık falanda yanmıyo. nerde hata yaptım bilemiyorum sabah çalışıodu acaba farkına varmadan bişi yaptımmmı bilmiyorum. fn ve f7 yaptım yine olmadı. alırken drıver cd lerini koymayı unutmuşlar bende yeni farkına vardım. bunun dışında farklı yerlerden açabileceğim bir ayarı varmı yardım ederseniz çok sevinirim. moralim çok bozuldu çünkü

• quote:

Orjinalden alıntı: ibrami27@mynet.com

arkadaşlar hepimize hayırlı olsun bende yeni aldım bu bilgisayarı fakat bi sorun çıktı. şu anda dokunmatik kısmı kullanamıyorum.ışık falanda yanmıyo. nerde hata yaptım bilemiyorum sabah çalışıodu acaba farkına varmadan bişi yaptımmmı bilmiyorum. fn ve f7 yaptım yine olmadı. alırken drıver cd lerini koymayı unutmuşlar bende yeni farkına vardım. bunun dışında farklı yerlerden açabileceğim bir ayarı varmı yardım ederseniz çok sevinirim. moralim çok bozuldu çünkü

driver cd si cıkmıyor kardeş kutudan.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.