Şimdi Ara

ACER ASPİRE 6935G DERNEĞİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.628
Cevap
21
Favori
427.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: PeYLeR.

hoparlörden gelen cızırtıyı yok etmek için
    görev çubuğunda solda saatin yanındaki küçük hoparlör imlecinde sağı tıkla
    kayıttan yürütme aygıtlarına gir
    ordan hopalörleri tıkla
    dobly e gel
    dobly headphone işaretini kaldır
    naturell bass işaretini kaldır
    bu arada özeli tıkla limited output işaretini kaldır sesi ikiye katla

Bende bu hafif cızırtı sesi devam ediyor.Birde bu dolby headphone işaretini göremedim.Hoparlörlerden-hoparlör özelliklerine geçtim.Orada dolby' de "sound space expander" ve "natural bass" işaretli olarak duruyor.Özel de ise limited output işaretsiz olarak duruyor.Sesi ikiye katla derken nereden bunu gerçekleştiriyoruz acaba?Bu cızırtı sesi sizde de oluyor mu?

• beni de eklermisiniz
  • GTA IV oynarken SS çektim, biraz zor buldum

ACER ASPİRE 6935G DERNEĞİ
  • Laptop larınız hayırlı olsun güle güle kullanın.Ben bu laptop u 1 ay önce aramıştım fakat bulamamıştım.Acaba sizler nerden aldınız fiyatı ne kadardır bilgi verirseniz Çok memlun olurum Saygılar.Birde eğer mümkünse laptop'tan 1-2 ss koyabilirmisiniz.16 inç te şu dokunmatik kısım nasıl duruyor merak ettimde.18.4 inç çok kötü duruyordu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hunter_dogus

Laptop larınız hayırlı olsun güle güle kullanın.Ben bu laptop u 1 ay önce aramıştım fakat bulamamıştım.Acaba sizler nerden aldınız fiyatı ne kadardır bilgi verirseniz Çok memlun olurum Saygılar.Birde eğer mümkünse laptop'tan 1-2 ss koyabilirmisiniz.16 inç te şu dokunmatik kısım nasıl duruyor merak ettimde.18.4 inç çok kötü duruyordu.

Şu an en uygun teknosada var. En yakın şubeye gidip inceleyebilirsin hem cihazıda görmüş olursun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeYLeR.

quote:

Orjinalden alıntı: chomar

disasterx kardes eyvallah.ya undercoverdan baska ben crysis ve gta4 performansını cok merak edıorum kuran varmı bunları yada kuracak olan?

dostum ben crysis i yükledim ve oynadım

1280 720 çözünürlükte tüm ayarlar orta seviyede anti kapalı fps 10-20 fps verdi iyimi kötümü bilmiyorum(yanlış bir kanı oluştırmasın ancak bazı sahnelerde 36 fps aldım hemde bu sahneler ağır bombardımana tabi olduğum sahnelerdi)
    undergrand2 de ise tüm ayarlar en yüksek fps 70 in altına düşmedi

dostum
    crysis de ekran kartı herşeye yetemiyor.öyle sahneler var ki dediğin gibi ağır grafikli sahnelerde bile yüksek fps alırken bazı sahnelerde düşük fps almak aslında doğal.neden diye soracaksın şimdi,
    nedeni ise şu; oyunun, grafik hariç ağır ve komplex hesaplamalar,fizik kuralları içeren sahnelerde makine affallayabiliyor.bu sahnelerde de iyi fps alabilmek için işlemcinin yüksek olması gerekiyor,sistem parçalarının birbirine tamamen uyumu da sözkonusu, bunun yanında doğru ekran kartı sürücüsü de bir hayli önemli.
    öyle bi durum ki mesela 180.xx numaralı ekran kartı sürücüsünde crysis benchmarkı 30 cıkarken gta 4 15 çıkıyor.öyle bir driver da var ki mesela 182.xx crysi benchmarktan 25 alırken gta 4 ten 22 alabilir.

• Arkadaşım 6935g kullanıcılarına benide eklemen dileğiyle...

HERKES İÇİN LAPTOP HAYIRLI OLSUN GÜLE GÜLE KULLANIN...
  • Ekledim arkadaşlar hepinizi

Herkeze hayırlı olsun güle güle kullanmanız dileğiyle
  • quote:

Laptop larınız hayırlı olsun güle güle kullanın.Ben bu laptop u 1 ay önce aramıştım fakat bulamamıştım.Acaba sizler nerden aldınız fiyatı ne kadardır bilgi verirseniz Çok memlun olurum Saygılar.Birde eğer mümkünse laptop'tan 1-2 ss koyabilirmisiniz.16 inç te şu dokunmatik kısım nasıl duruyor merak ettimde.18.4 inç çok kötü duruyordu.

valla arkadaşım laptopu alanların çoğu teknosadan aldı.. hatta hepsi diyebiliriz fiyatı peşin 1556 lira. ayrıca teknosa.com dan alırsan 100 lira hediye çeki veriyolar.. ama ürünün yanında bi çanta veya bi mouse filan yok hediye verin dedim dalga mı geçiyon benne der gibi baktı adam bana.. bu bi eksi midir? tabiki deil bu fiyata böle bi notebook bulman imkansız.. alacaksan kaçırma bence stoklar bitmeden al.. tam bi f/p ürünü... canavar gibi maşallah allah nazardan saklasın :D

• quote:

Orjinalden alıntı: delton

Bende bu hafif cızırtı sesi devam ediyor.Birde bu dolby headphone işaretini göremedim.Hoparlörlerden-hoparlör özelliklerine geçtim.Orada dolby' de "sound space expander" ve "natural bass" işaretli olarak duruyor.Özel de ise limited output işaretsiz olarak duruyor.Sesi ikiye katla derken nereden bunu gerçekleştiriyoruz acaba?Bu cızırtı sesi sizde de oluyor mu?

bende kesildi yada ben duymuyorum bende sound space expande yerine dolby headphone var sanırım ses sürücüsü veriyonu farklı
    sesi ikiye katlama bende limeted aktifti işareti kaldırdım ses katlandı demek sende aktif değilmiş
  • Isınma problemi olan var mı? İşlemci ileriye dönük düşünülünce böyle bir sistemin yanında yavaş kalmaz mı? Fiyat gerçekten çok iyi de...
  • quote:

inanın piyasada bu kadar güzel bi tasarıma sahip başka bir laptop yok
    bir kaç resim çekip koymuştum
    burdan bakabilirsiniz
    http://forum.donanimhaber.com/m_30383454/mpage_1/key_/tm.htm

• @tolgabc

Şuana kadar ısınma problemiyle karşılaşan yok

Arkadaşlar herkez recoverylerini alsın unutmayın. Ben şimdi alıyıorum yeni dvd alabildim.

Dokunmatik kısımın birazı havadaydı 1,2mm basınca göçüyordu hafifden hold a alıp bastırdım biraz üstünden oturdu şimdi yerine:)
  • vista puanı 5,1 mi 4,9 mu onu artırdınmı nasıl oldu?
  • İlk aldığımda 4.9 idi sonra acerle gelen programları sildim reset attım bi baktım 5.0 5.1 olmuş işlemci ve ram şuan 5.0 puanım
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolgabc

Isınma problemi olan var mı? İşlemci ileriye dönük düşünülünce böyle bir sistemin yanında yavaş kalmaz mı? Fiyat gerçekten çok iyi de...

hiiç bir şekilde ısınma sorunu ile karşılaşmadım hatta sıcalık değerlerini vermiştim bana inanmadılar dalga geçiyor dediler sonra ss koydum olmaz böyle nerde yaşıyorsun dediler
    daha sonra bir ss daha koydum ve oda sıcaklığınıda verdim kimseden ses çıkmadı

işlemciye gelince neden herkes işlemciye taktı anlamadım işlemci hiç bir şekilde diğer bileşenlerden aşağı kalmaz ve şunu emin bir şekilde söylüyorum bu makinanın en güçlü bileşenide işlemcisi gönlünün rahat olsun

birde hp nin PAVILLION DV5-1210ET NG272EA bilgisayarına bakın işlemcisi pentium ama ekran kartı 9600 gt fiyatını söylemeyeyim aşağıdan bakın
    http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=119986100&CS_Category=_SBA_63_1662_444_914&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_NOTEBOOK63

• 5930

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackberry Smoke -- 6 Eylül 2014; 18:53:42 >
  • Arkadaşlar bende aranıza katıldım.Herkese hayırlı olsun.benide klübe eklerseniz sevinirim.Hiç aklımda böyle bir model yokken teknosada inclememle ürün çok hoşuma gitti.fiyatıda uygun gelince almaya karar verdim.benim ilk notebook deneyimim.Hayırlısıyla 2-3 sene bizi idare eder.Yalnız ben bir konuyu merak ediyorum.Bilgisayarın kurulumunu teknosada yaptılar.aldıktan sonra 45 dk sonra gel kurulumunu yapacaz dediler.Bilgisayarı bıraktım oraya onlar kurulumunu yaptılar.Teslim aldıktan sonra baktım kutu içeriği olarak içinden hiç bişey çıkmadı.cd falan hiç bişey yok.Sadece bir kitap çıktı okadar.İçerisinde ne var ne yok hiç göremedik.Bilgisayarın kutusunu kendi açan arkadaşlar varsa kutu içeriğini yazarlarsa çok iyi olur.İnsanın aklına takılıyor görmediği için...
  • Teşekkürler hepinize şimdi tek sorun peder beyi ikna etmek :D
  • Hadi hayırlısı ikna edersin inşallah
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.