Şimdi Ara

ACER ASPİRE 6935G DERNEĞİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.627
Cevap
21
Favori
427.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • onur arkadaşım netten de alsan mağaza gibi garantisi var hatta malı aldın herhangi bir kusuru olmazsa bile internetten yaptığın alışverişlerde ürünü beğenmezsen iade edebiliyosun yeterli bilgilendirilmedim diyerek. darbe ıvır zıvır olursa yenisi ile değiştirmek zorundalar ya da paranı iade ediyorlar.. yalnız dikkat et karta taksitli alışveriş yaparsan ürün iadesinde para iadesini de taksitli yapıyorlar.
  • he bu arada teknosa 2 sene garanti veriyo istersen acer garantisini de kullanabiliyosun o 1 sene fakat daha hızlı çalışıyorlar. ayrıca teknosadan alırken 1 snelik tenokask yaptırabiliyosun sigorta yani. 1 sene boyunca laptobun düşerek kırılsa,üstüne çay dökülse filan bile garanti kapsamında oluyo.58 lira bu sigorta da. ben mağazadan aldım ki bilgisayarda bi problem çıkarsa birisiyle muhattap olim telefonlarda sürünmiyim diye. hem dövecek birileri olsun sigortayı da yaptırmadım bu arada laptoba gözüm gibi bakarım diye
  • bu acer 6935g ürünü teknosada 10 taksit 1.638 diyor.. ekran kartına 9600gt diyor.. nette pcdepo da 1.550 8taksit diyor ve ekrankartına 9300 gs diyor.. sizce bu ikisi arasından bakıldıgında teknosa dan mı almam gerekiyor? ekran kartları arasında baya bi fark varmış cunku..
  • Nteden alışveriş güvenilirdir eğer sağlam sitelerden yapılırsa..

Acer i hele şükür aldım..Teknosa da da kontrol ettim ,hiç de yavaş değil şu Vista,açılış vsss..Valla benim Pc den hzılı ..
    Şimdi % 5 e kadar indireyim sonra 8 saat şarj ederim sonra da yedekler ve wireless bağlantıların yaparım

+Ben Acer in görünümünü beğendim..WD olması çok daha hoşuma gitti.
    -Ama ağır ,sırtçantasında taşırken kambur olmaszsam iyidir
    - USB portlardan 3 tane var.4 tane yazmasına rağmen..
    - Yan taraflara usb & mouse falan takılınca karışıklık olacak gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 18 Mart 2009; 14:21:08 >

• quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

Nteden alışveriş güvenilirdir eğer sağlam sitelerden yapılırsa..

Acer i hele şükür aldım..Teknosa da da kontrol ettim ,hiç de yavaş değil şu Vista,açılış vsss..Valla benim Pc den hzılı ..
    Şimdi % 5 e kadar indireyim sonra 8 saat şarj ederim sonra da yedekler ve wireless bağlantıların yaparım

esata girişini usb olarak kullanabilirsin bende 3 gun sonra alicam inş tukenmez

• bir usb esataya takılıomus heralde ondan 3 saymıssındır

+ laptopa 5+1 baglayabiliyormuyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogguzko -- 18 Mart 2009; 15:50:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurmaurer

selamlar.. internetten cok sy aldım ama hic laptop almadım.. ama almayı dusunuyroum da.. bir iki sorum var.. acer alacagım icin buraya sorayım dedim.. netten siparis verince bilgisayarda herhangibir sorun darbe falan gibi oldugu oluyor mu? buna nasıl guvenecegiz?

internetten sipariş veridiniz ve kargo elinize geçti o esnada korgocunun gözü ününde ürün kontrol edilir ve ürün sakatsa tutanak tutulur size yeni ürün gönderilir
  • LAPTOP ALACAK ARKADAŞLARA UYARI!!!

Arkadaşlar Acer 6930 Ati 4650 ekran kartlı modeli çıktı. Fiyatı 1800 civarı.
    Testlerde 9600M GT 5100 puan alırken HD 4650 ise 6900 puan alıyor. Yeni alacak arkadaşlara duyurulur

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125030866&CS_Category=_SBA_63_1662_444_2103&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_NOTEBOOK63

• İlk izlenimlerim gayet olumlu..
    Visya puanu 4.9 ama öyle anlam veremedim..
    Açılış hızlı ..Şarj süresi şimdi 2.5 saatte bitti.Şimdi 8 saat dolmak üzere şarja koydum..Sonra yedeklemeyi yapacağım..
    Zaten Acer yedekleme programı ikide bir hatırlatma yapıyor yedekleyin diye..

Yalnız internete bir türlü bağlanamadık.Nerede sorun var onu da anlamadım
    Wirless modemin 4 işiğı değil 2 işiğı yanıyor sadece.bütün adımları uyguladım ama 4 adımda onay verdikten sonra kablosuz modemlerinizde ağ bulunanmıyor gibi bir uyarı var..Sonra kullanıcı ad ve şifreyi de girdimHatta kendi adıma ağ oluşturup şifre bile atatım tam o sırada Airties in sayfasına girdi ,bilgileri kaydet demem ile sayfa görüntülenemiyor uyarısı geldi.Bir daha da göremedik sayfayı..
    Bakalım akşama tekrar denyecğeim.Çok basit işlem ama neden olmuyor anlamadım

• quote:

Orjinalden alıntı: 3s3sM4NY4X

quote:

Nteden alışveriş güvenilirdir eğer sağlam sitelerden yapılırsa..

esata girişini usb olarak kullanabilirsin bende 3 gun sonra alicam inş tukenmez

Valla elemanlar bana yarın kampanyanın son günü dediler.

• quote:

İlk izlenimlerim gayet olumlu..
    Açılış hızlı ..Şarj süresi şimdi 2.5 saatte bitti.Şimdi 8 saat dolmak üzere şarja koydum..Sonra yedeklemeyi yapacağım..

Wirless modemin 4 işiğı değil 2 işiğı yanıyor sadece.bütün adımları uyguladım ama 4 adımda onay verdikten sonra kablosuz modemlerinizde ağ bulunanmıyor gibi bir uyarı var..Sonra kullanıcı ad ve şifreyi de girdimHatta kendi adıma ağ oluşturup şifre bile atatım tam o sırada Airties in sayfasına girdi ,bilgileri kaydet demem ile sayfa görüntülenemiyor uyarısı geldi.Bir daha da göremedik sayfayı..

++ Bu arada ilave edeyim ; Smartdisc harici hdd çalışmadı Acer de..Şaştım kaldım..Tanımadı birtürlü.Sorun mu var diye Flash belleği denedik anında ok

• quote:

quote:

İlk izlenimlerim gayet olumlu..

++ Bu arada ilave edeyim ; Smartdisc harici hdd çalışmadı Acer de..Şaştım kaldım..Tanımadı birtürlü.Sorun mu var diye Flash belleği denedik anında ok

alıcaktım benı vazgecıreceksın. baska pc de calışıyormu?hala calışmazsa yazarmısın buraya _ bide arkadas 6930 demiş 1950 lira olan sizce onu almaya degermi? 300 lira fazla vermek

• Üzerindeki webcamim kalitesi nasıl örnek resim koyabilirmisiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: tcebeci

LAPTOP ALACAK ARKADAŞLARA UYARI!!!

Testlerde 9600M GT 5100 puan alırken HD 4650 ise 6900 puan alıyor. Yeni alacak arkadaşlara duyurulur

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125030866&CS_Category=_SBA_63_1662_444_2103&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_NOTEBOOK63

Bu da çok iyiymiş ya. Acer ve Teknosa coştu bu aralar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intensifier -- 18 Mart 2009; 21:26:31 >

• İyi günler herkeze. Yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun ekliyorum hemen derneğe.

@tcebeci
    6930 çok iyiymiş ya keşke almasaydım
  • quote:

Orjinalden alıntı: disasterx

İyi günler herkeze. Yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun ekliyorum hemen derneğe.

@tcebeci
    6930 çok iyiymiş ya keşke almasaydım

bende ayın 11 inde aldığım 6530g laptopumu ertesi gün anakart arıza ile servise yolladım.. değişim raporu ile en kısa sürede gelecek inşallah.. gelsin hemen bu modelden alacam :) olmadı 6935g alacam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzy_oasis -- 18 Mart 2009; 18:15:52 >
  • Heme gelmiyor değişimden hep arayıp sor dekareyi benim değişime yolladığımda hard disk bekliyoruz diyorlardı
  • @intensifier
    aynı ürün değil onlar teknosadakinin 4650 ekran kartı 9600gs den çok daha iyi.diğerinin ise işlemcisi p8600 daha iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Intensifier

quote:

Orjinalden alıntı: tcebeci

LAPTOP ALACAK ARKADAŞLARA UYARI!!!

Bu da çok iyiymiş ya. Acer ve Teknosa coştu bu aralar. Aynı ürün Bimeks'te 2291.56 TL görünüyor...

http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?kid=1002&uid=101678

6900 mu of be süper oc ile 8000-8500 demek süper hem işlemciside t6600 sanırım p7350 den de ii çünkü 2.2 ghz hayırlı olsun ne diyim aslında şu ekrandaki cizgi sorunu olmasaydı daha güzel olacaktıya of of acaba ekranmı ekran kartımı ölüyor ekran kartı ölse bari yerine 4870 takarım

• quote:

Orjinalden alıntı: disasterx

Heme gelmiyor değişimden hep arayıp sor dekareyi benim değişime yolladığımda hard disk bekliyoruz diyorlardı

o zaman ben yarından itibaren aramaya başlayım servisi...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.