Şimdi Ara

ACER ASPİRE 6935G DERNEĞİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.628
Cevap
21
Favori
427.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Multimedya tuşları fazla hassas değiller bence. Ses ayarı hariç diğerleri güzel. sesi istediğim gibi ayarlayamıyorum. 5930g deki ses ayar tuşu çok daha güzeldi bence.

@ibrami
    sistem geri yükleme yap düzelir olmazsa driverini arayalım
  • ya kardeş denedim sistem geri yükleme yaptım ama olmadı driver bulunursa sevinirim
  • Tam olarak neyin driverini arayacaksın merak ettim doğrusu.
    quote:

Orjinalden alıntı: ibrami27@mynet.com

ya kardeş denedim sistem geri yükleme yaptım ama olmadı driver bulunursa sevinirim
  • arkadaslar ya oyun ıcı goruntulerı konulsa sole bol bolda oyun performansı hakkında net bı bılgı edınebılsek kac fps cıvarlarında dolasıyo gorsek.
  • merhaba arkadaşlar öncelikle alan herkese hayırlı olsun bende 2 gün önce teknosa dan aLdım
    fakat anlamadığım bir şey var full hd ekran çözünürlüüğü 1920x1080 olduğunu söylüolar
    fakat kişileştirme>görüntü ayarları'nda maximum çözünürlük 1366x768 burayı pek anlıyamadım
    ekranı full hd yemi geçiriyoruz başka bir driveri mi var bilmiyorum cahil kaldım...
    bilen arkadaşlarımız açıklarsa çok memnun olurum..
    birde recovery yapmadım daha yarın 3 4 tane dwd alayımda bir yardımcı olun arkadaşlar.
    teşekürler
    benide listeye alıver..
  • Ekran kartı iyi ancak işlemci-ön bellek bu devre göre artık zayıf....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shady

Ekran kartı iyi ancak işlemci-ön bellek bu devre göre artık zayıf....

sana katılıorum böyle bi makineye böyle bi işlemci çok saçma
  • quote:

Orjinalden alıntı: ziper

quote:

Örneğin T8600-2,4 ghz işlemci,3mb önbellek (bence artık 3lerde yetersiz ama) iyi giderde bu bilgisayara...
  • benide eklerımısınız arkadaslar kullanıcılar arasına bugun ıtıbarı ıle bı grubtan bırıyım :D:D herkese ıyı paylasımlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ziper

quote:

işlemcinin neresi kötü Allah aşkına sanki makinada 285 ekran kartı varda işlemci gpuyu yavaşlatacak bu makinanın en güçlü bileşeni işlemci

ziper
    bilgisayarda fullhd demiyor full hd playback diyor yani fullhd çözünürlüğe uygun 16:9 oranı itibari ile
  • peyler kardes sen daha once kullandın bıılırsın ben facebookta pokere gırıorum az once ses vardı sımdı poker sesı yok..ama muzıkte var msn de var ndn bı bıgın varmıdır..facebookta vıdeolarda bıle ses yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yan___ -- 18 Mart 2009; 0:45:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeYLeR.

işlemcinin neresi kötü Allah aşkına sanki makinada 285 ekran kartı varda işlemci gpuyu yavaşlatacak bu makinanın en güçlü bileşeni işlemci

Notebooklarda artık 2,4-2,5-2,66 ghz işlemciler standartlaşırken,hatta opsiyonel olarak 2,93ghz'i gördükten sonra bu devirde 2.0'ın çok da iyi olmadığını düşünüyorum....

http://www.acer.com.tr/acer/product.do?link=oln23g.redirect&changedAlts=&kcond5e.c2att92=460&CRC=472818700

Farklı konfigürasyonları tercih edilmeli bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shady -- 18 Mart 2009; 0:53:04 >

• oyle dıosun shady kardes haklısında yanı fıyat olarak akıl celen bı urun bu sonucta bakalım ısalla sorun yasamayız tum kullananlar olarak.
  • @delton
    sound space expander ile dolby headphone sürücye göre isinleri değişebiliyor ve aynı şeyler. Laptopun hoparlörlerinden ses alırken bunlardaki ve NATURAL BASS yanındaki seçimleri kaldırın yoksa seste cızırtı olur. Sonrada 5+1 kolan takarsanız devreye sokabilirsiniz.

@eyoruk
    Recovery için 2 boş DVD , eğer istersende driverler için 1 DVD. Laptopun işletim sistemi bozulduğunda recovery yapmana yardımcı oluyor. Çok faydasını görürsün. Birde hard diskteki PQSERVİCE bölümünü sakın silmeyin. Bu olmadan recovery yapamazsınız.

@ibrami27@mynet.com
    launch manager programı Vista açıldığı zaman sağ altta çalışıyormu?

@ziper

Vista 64 Bit kurduğun taktirde FULL HD filimleri harddiskten oyntıp FULL HD televizyonda görüntü kaybı olmadan izlersiniz. Laptop ekranı HD değil.
    Bu fiyata bu sistem çok iyi bence. Ekran kartınız başlı başına parmak ısırtıyor çoğu laptoplara

@2,93ghz işlemci+İntel GMA kullanan laptop ile @2 ghz işlemci+ 9600M GT (6935) yi kapıştıralım mı her platformda?
    Arkadaşlar çok şanslısınız, SONY lerin TOSHİBA ların ASUS ların tozunu attıracaksınız bu ekran kartıyla, hepsi nal toplayacak arkanızdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcebeci -- 18 Mart 2009; 1:07:31 >

• Teşekkürler..
    Demek PQService yi silmeyeceğiz..İyi oldu bunu öğrendiğim ,gerçi görsem bile ne olduğunu bilmediğim şeyi silmem ama olsun.
    Hatta öyle ki Vista yı çözene dek hiçbirşey silmeyeceğim.Varsın pc yavaş açılsın beklerim..Şimdiki Pc çok mu hızlı sanki

Bir de sanırım Vista ile devam edenlerde var..Herkes XP kurmamış
    Vista 64 bit destekli demek..Ohh iyi oldu bu...Ben başka yerde destekli değil diye görmüştüm..İlieride +1 ramı taktırınca daha iyi olur gibi.

• İnternetten indireceğiniz Orjinalinde SP1 entegreli Vista DVD ile kurulum yaptığınızda 32 Bit veya 64 Bit Vista Home Premium unuzu( diğer sürümler olmaz!) Microsoft ile internet bağlantısı sayesinde yasal şekilde orjinal olarak kullanabiliyorsunuz.

Yani orjinal İşletim sisemi DVD si isteyenler bir şekilde SP1 i orjinalinde entegreli Türkçe Vista DVD si indirsinler internetten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tcebeci

@delton
    sound space expander ile dolby headphone sürücye göre isinleri değişebiliyor ve aynı şeyler. Laptopun hoparlörlerinden ses alırken bunlardaki ve NATURAL BASS yanındaki seçimleri kaldırın yoksa seste cızırtı olur. Sonrada 5+1 kolan takarsanız devreye sokabilirsiniz.

@eyoruk
    Recovery için 2 boş DVD , eğer istersende driverler için 1 DVD. Laptopun işletim sistemi bozulduğunda recovery yapmana yardımcı oluyor. Çok faydasını görürsün. Birde hard diskteki PQSERVİCE bölümünü sakın silmeyin. Bu olmadan recovery yapamazsınız.

@ibrami27@mynet.com
    launch manager programı Vista açıldığı zaman sağ altta çalışıyormu?

@ziper

Vista 64 Bit kurduğun taktirde FULL HD filimleri harddiskten oyntıp FULL HD televizyonda görüntü kaybı olmadan izlersiniz. Laptop ekranı HD değil.
    Bu fiyata bu sistem çok iyi bence. Ekran kartınız başlı başına parmak ısırtıyor çoğu laptoplara

@2,93ghz işlemci+İntel GMA kullanan laptop ile @2 ghz işlemci+ 9600M GT (6935) yi kapıştıralım mı her platformda?
    Arkadaşlar çok şanslısınız, SONY lerin TOSHİBA ların ASUS ların tozunu attıracaksınız bu ekran kartıyla, hepsi nal toplayacak arkanızdan

valla dostum ne guzel solemıssın ısalla dedıın gıbı olur.

• @disasterx

Mesajını gördüm , çok teşekkürler
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: PeYLeR.

Notebooklarda artık 2,4-2,5-2,66 ghz işlemciler standartlaşırken,hatta opsiyonel olarak 2,93ghz'i gördükten sonra bu devirde 2.0'ın çok da iyi olmadığını düşünüyorum....

http://www.acer.com.tr/acer/product.do?link=oln23g.redirect&changedAlts=&kcond5e.c2att92=460&CRC=472818700

Farklı konfigürasyonları tercih edilmeli bence...

bakın ben bu işlemciyi 2.4 , 2.5 , 2.66 , 2.93 ile kıyaslamıyorum demek istediğim kötü bir işlemci değil hatta gayet iyi bir işlemci öyle bir belirtiliyorki sanki işlemci dandiğin önde gideni buda bu kampanyadan yararlanmak isteyen ve donanımdan bihaber olan kişileri olumsuz etkiliyor
    şunuda bilin saat hızı tek başına performansı belirlemez

• quote:

Orjinalden alıntı: chomar
    valla dostum ne guzel solemıssın ısalla dedıın gıbı olur.

@chomar
    Laptopunun tuşlarında sorun falan mı var?

Hayırlı olsun laptopun
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.