Şimdi Ara

ACER ASPİRE 6935G DERNEĞİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.628
Cevap
21
Favori
427.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • deltonun dediği gibi benim açtığım topiği buraya ekleyelim eğer öyle birşey olabiliyorsa boşuna kalaballık oluşturmasın
    azda olsa baya inceleme var
  • undercover oynunu çok merak ediyorum hiçkimse beğenmemiş sizden ricam hem laptopun bu oyundaki performansını hemde oyun hakkında yorum
  • disasterx kardes eyvallah.ya undercoverdan baska ben crysis ve gta4 performansını cok merak edıorum kuran varmı bunları yada kuracak olan?
  • benide yazarsanız sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: chomar

disasterx kardes eyvallah.ya undercoverdan baska ben crysis ve gta4 performansını cok merak edıorum kuran varmı bunları yada kuracak olan?

dostum ben crysis i yükledim ve oynadım

1280 720 çözünürlükte tüm ayarlar orta seviyede anti kapalı fps 10-20 fps verdi iyimi kötümü bilmiyorum(yanlış bir kanı oluştırmasın ancak bazı sahnelerde 36 fps aldım hemde bu sahneler ağır bombardımana tabi olduğum sahnelerdi)
    undergrand2 de ise tüm ayarlar en yüksek fps 70 in altına düşmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeYLeR. -- 16 Mart 2009; 23:36:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeYLeR.

undercover oynunu çok merak ediyorum hiçkimse beğenmemiş sizden ricam hem laptopun bu oyundaki performansını hemde oyun hakkında yorum

Undercover en yüksek çözünürlük aa6x full herşey çok akıcı bi şekilde oynadım 30fpsnin üstündeydi ss aldım ama internetim çok yavaş yükleyemiyorum.
    Crysis performansıda güzelmiş peyler
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogguzko

arkadaslar e.k. i 9600gtmi ? puanları koyarmisiniz laptoppun lutfen vista ve bench.?

ekran kartı kesinlikle 9600gt ve ayrıca gddr3 isterseniz sss koyabilirim

vista puanlaması
     ACER ASPİRE 6935G DERNEĞİ

majesti_boy35 arkdaşımızın test ederek belirlediği puanlamalar

5682 3DMARS
    SM2.0 sCORE 2460
    HDR/SM3.0 SCORE 2308
    cpu score 1798

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeYLeR. -- 16 Mart 2009; 23:42:35 >
  • disasterx

hocam şimdi crysis de performansı güzelmiş derken fiyatına göremi güzel yoksa bu donanıma göremi
    mesela 5930 derneğinde crysisi çok akıcı oynadıklarını belirtmişler ss görmedim ne kadar doğru bilemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeYLeR. -- 16 Mart 2009; 23:47:37 >
  • Özellikler kesinlike ilk mesajda yazdığım gibidir. Laptopun üstündekileri yazdım.
    vista puanlamasını ilk mesaja ekliyorum.

Peyler recovery dvd yedeklerini aldınmı?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: chomar

disasterx kardes eyvallah.ya undercoverdan baska ben crysis ve gta4 performansını cok merak edıorum kuran varmı bunları yada kuracak olan?

dostum ben crysis i yükledim ve oynadım

1280 720 çözünürlükte tüm ayarlar orta seviyede anti kapalı fps 10-20 fps verdi iyimi kötümü bilmiyorum(yanlış bir kanı oluştırmasın ancak bazı sahnelerde 36 fps aldım hemde bu sahneler ağır bombardımana tabi olduğum sahnelerdi)
    undergrand2 de ise tüm ayarlar en yüksek fps 70 in altına düşmedi

iyiymiş bence anladığım kadarıyla en azından peyler kardeş ekran kartını guncellemişmiydin?

• sanırım en son ekran kartı sürücüsü 179.48 ben aygıt yöneticisinden sürücüyü güncelle dedim bana zaten güncel dedi
  • quote:

disasterx

hocam şimdi crysis de performansı güzelmiş derken fiyatına göremi güzel yoksa bu donanıma göremi
    mesela 5930 derneğinde crysisi çok akıcı oynadıklarını belirtmişler ss görmedim ne kadar doğru bilemem

Bendede vardı 5939g onu değişime verip bunu almak zorunda kaldım
    5930 da crysis gta4 gibi çoğu oyunları denemiştim. Bendede söylediğin fps leri almıştım crysis de
    ekran kartını driverini güncelledinmi acaba?
  • hep oyna göre yorumluyoruzda ben her geçen gün aşık olmaya başladı bilgisayarıma bu nasıl bir karizma insanın baktıkça bakası geliyor helal olsun acer tasarımcılarına

belirtmiştim gene belirtiyorum ve belirmeyede devam edeceğim sesi çok güzel alacaklara veya almış olanlara bilgisayarı aldıktan sonra kalkıp ses sistemi almayın zaten yetiyor yok ben ses sistemi alacam diyorsanızda öyle 60 70 liralik ürünlere kaçmayın çünküü kullanmazsınız
  • Vista puanım
    işlemci: 5.0
    Bellek(ram): 5.1
    Grafikler: 5.9
    O.Grafikleri: 5.5
    Hdd: 5.4
    Ortalama 5.0
  • Derneğiniz hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar.. sanırım bende aranıza katılacam, ama henüz belli değil... geçen hafta 6530g modelini aldım ve anakart arızası olduğundan değişim talebi ile servise gitti.. değişim onayı gelsin bu modelden almayı düşünüyorum..

bu modelde 2. hdd yuvası var mı acaba? varsa eğer süper olacak:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzy_oasis -- 17 Mart 2009; 0:17:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzy_oasis

Derneğiniz hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar.. sanırım bende aranıza katılacam, ama henüz belli değil... geçen hafta 6530g modelini aldım ve anakart arızası olduğundan değişim talebi ile servise gitti.. değişim onayı gelsin bu modelden almayı düşünüyorum..

inşallah hemen gelir benim 1.5ayda gelmişti değişimden

2.hdd yuvası malesef yok .
  • quote:

Orjinalden alıntı: disasterx

quote:

Orjinalden alıntı: ozzy_oasis

Derneğiniz hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar.. sanırım bende aranıza katılacam, ama henüz belli değil... geçen hafta 6530g modelini aldım ve anakart arızası olduğundan değişim talebi ile servise gitti.. değişim onayı gelsin bu modelden almayı düşünüyorum..

inşallah hemen gelir benim 1.5ayda gelmişti değişimden

2.hdd yuvası malesef yok .

inşallah o kadar beklemem, zaten laptop almak için 2 ay kadar bekledim, şimdi bi de servisi beklemek çok koyar bana :(

2.yuva olsaydı çok iyi olurdu ama neyse artık, değişim bi gelsin de sonrası kolay :)

• oyunlardan goruntu koyabılcek arkadaslar varmıdır hanı hoş olur.
  • Hayırlı olsun tüm 6935g sahiplerine Allah utandırmasın. Benide eklerseniz lsiteye sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: disasterx

Peyler recovery dvd yedeklerini aldınmı?

Şimdi bu yedekleme işlemini zaten en başta vista kurarken de yapmıyormuyuz ?? Valla ben hiç anlamadım bu işi.. Herkes farklı şeyler yazıyor ya da farklı yollardan aynı şeyi yazıyor..
    Dosyaya tıkla- vista kur işleminin yaparken zaten driver lar da o arada kuruluyor olmuyor mu ? Sonra de dvd isityor bizde o dvd leri takip vista dvd si oluşturmuş olmuyormuyuz ? İşte yedeklenmişte olmuyor mu böylece..
    Valla hiç bilmediğim için fena karışık geliyor kusura bakmayın.Biraz da gereksiz panik yapıyorz milletin yaşadığı proplemleri görünce.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.