Şimdi Ara

AC Odyssey Türkçe Yama Çalışması BETA (1.5.0 ve 1.0.6 uyumlu) [AnimusProjesi.com] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
26
Favori
94.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çeviri başlayalı 7 ay olmuş. En iyisi takip etmemek. Uzun sürecek gibi duruyor.
  • Ayn .ing anladigimiz kadar oynayip bitirmek mantikli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekliyorum tr yamasını çıksın da oynayalım ağız tadıyla
  • son durum nedir ne zamana çıkar acaba
  • 7 ay oldu mu be cidden vay anasını hala bitmemiş, şu witcher 3'ü çeviren ekip gibisi gelmedi daha bir de bunlar para ile çeviri yapıyor 7 ay olmuş
  • Geçen gün abone oldum. Çeviri seviyesini görebilmek ve dektek olmak için. 7 ayda gelinen noktayı gördüğümde çok şaşırdım.
    Kimse kusura bakmasın. koskoca 7 ayda gelinen bu duruma bir bahane ile mazaret bulamazsınız. DOS2 ayrı AC ayrı hikaye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiger2H -- 26 Nisan 2019; 13:25:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiger2H

Geçen gün abone oldum. Çeviri seviyesini görebilmek ve dektek olmak için. 7 ayda gelinen noktayı gördüğümde çok şaşırdım.
    Kimse kusura bakmasın. koskoca 7 ayda gelinen bu duruma bir bahane ile mazaret bulamazsınız. DOS2 ayrı AC ayrı hikaye.
    Vay durum cokmu vahim..

• Okadar uyardim bu.dolandiricilara para kaptirmayin diye kufur ettiniz bana. Bu herifler ceviriden once para.toplayip bir ceviriyi tam.tamina 2 senede.bitiririz kafasindalar cunku parayi aldilar.

Aciyorum sizlere suc bunlarda degil bunlara para atanlara.

• Yüzdelik durumu söyleyemem. Kimsenin hakkını yemek istemiyorum çünkü. Ama dediğim gibi 7 aylık bir süreç düşünüldüğünde durum hiç iç açıcı değil.
    Daha yama bitecek de test aşamasına falan geçilecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiger2H -- 26 Nisan 2019; 20:33:38 >
  • Animus ekibinin çevirdiği oyunları oynadım ve teşekkür ediyorum bir kez daha. Yaptıkları iş saygıyı gerçekten hakediyor. Şu yama çıktığı gün siteyede üye olup gereken parayı ödeyip yamayıda alacağım, yada ayrı satış olursa yine alırım. Ama yüzde durumunu paylaşmamak neyin kafasıdır onu hala çözemedim.
  • Konuyla ilgili daha öncesinde Her Ayın ilk günü yani 1'inde Assassin's Creed Odyssey'in Raporunu herkese açık olarak sunacağımızı aktardık.

Sandığımız kadarıyla burada konuyu bu tarz konularla ilgili kirletmeye çalışan arkadaşlar, duyurularımızı takip etmeyip burada bizi karalama derdindeler.
  • AC Origins yaması beta zamanındayken arkadaşlara bağışta bulunup betayı da almıştım. O zaman ki çeviri de uzun sürmüştü ancak tam manası ile dört dörtlük bir yamaydı bu tarz yamalar bi elin parmaklarını geçmeyecek kadar az maalesef o yüzden bu grubun çevirilerini 1 sene de geçse beklerim
  • AnimusProjesi kullanıcısına yanıt
    Benim mi göremiyorum ? nerede herkese açık rapor. https://animusprojesi.com/uncategorized/assassins-creed-odyssey-1-nisan-2019-raporu/
  • quote:

Orijinalden alıntı: KR4T0S

Benim mi göremiyorum ? nerede herkese açık rapor. https://animusprojesi.com/uncategorized/assassins-creed-odyssey-1-nisan-2019-raporu/
    uyduruyor işte daha ne yaptıklarını bilmiyorlar galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KR4T0S

Bu ay itibariyle bağış sisteminde bazı değişiklikler yaptığımızdan dolayı, bu karar 1 Nisan raporu sonrasında alındı, bu yüzden 1 Mayıs 2019 Assassin's Creed Odyssey Durum raporu herkese açık olarak yayınlanacak.
  • Yeni Bağışçı Sistemimizde, Assassin’s Creed Odyssey’in anlık çeviri yüzdesini görebileceğinizi sizlere daha öncesinde aktarmıştık, aynı zamanda her ayın 1. günü Assassin’s Creed Odyssey’in aylık ilerleme raporu Herkese Açık Olarak Yayınlanacaktır.

https://animusprojesi.com/uncategorized/assassins-creed-odyssey-2-mayis-2019-raporu/?fbclid=IwAR2zlUC8b_zOQ6j-0ljNZlohiwDAPaE5oEBZBrcbTvauN9aPTdr5u5aSn_A
  • 2 Mayıs itibariyle çeviri yüzdesi %81 olarak güncellenmiş. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi vahim bir durum yok ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

2 Mayıs itibariyle çeviri yüzdesi %81 olarak güncellenmiş. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi vahim bir durum yok ortada.
    Katılıyorum. Kötü değil.

Aynı sürede FC5'de yarıya gelinmedi. Kaldı ki Ac'de kelime sayısı çok çok fazladır.
  • OST 146799 / 215731 kelime
    SUB 0 / 384013 kelime

Yani yanlış anlamadıysam eğer toplamda 146799/599744 kelime, bu da %24'e tekabül ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.