Şimdi Ara

AC Odyssey Türkçe Yama Çalışması BETA (1.5.0 ve 1.0.6 uyumlu) [AnimusProjesi.com] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
26
Favori
94.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun kendisinde altyazı özelliği olmadığı için bizim altyazı ekleme şansımız yok ne yazık ki.
  • AnimusProjesi kullanıcısına yanıt
    assasin creed 1 çeşke altyazı mod gelse birtane programcı oyunu modlayıp altyazıları çıkartsa
  • Merhaba arkadaşlar, bahsi geçen iş geçişini tamamladım. Artık kariyerime 23 Studios'ta managing director/genel müdür olarak devam edeceğim. Bu sebeple Animus Projesi'ndeki görevlerimi Erkam Ali Dönmez'e devrediyorum. Artık bu kullanıcı adı ile Animus Projesi ile ilgili bir mesaj atmayacağım. Var olan konuları da Animus Projesi adlı resmi hesaba devredeceğiz. Devam eden projelerin hiçbiri bu değişiklikten etkilenmeyecek çünkü zaten hali hazırda çevirmen veya proje yöneticisi olarak bulunmuyorum. Bu değişikliğin hayırlı olması dileğiyle.
  • Hayirli olsun bu zamana kadar bir cok assian creed cevirisinde emeginiz var .tesekkurler
  • the curse of the pharaohs Dlc'sini dün bitirdim. On adetten fazla yama hatasıyla, çevirilmemiş diyaloglarla karşılaştım. Yama kaç ay testten geçti milletten para almayı biliyorsunuz bari işinizi laiği ile yapın. 100 tl oyuna verip 25 tl çeviriye veriyor insanlar, Dlc parasına türkçe yama satıyorsunuz onu da tam yapın bari.
  • yama cikmacak galiba 2 sene oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezgin87

yama cikmacak galiba 2 sene oldu
    Oyun çıkalı 5 ay olmadı.
  • Yine konu ile alakası olmayan mesajlar birisi sanırım gelecekten gelmiş 2 yıl oldu diyor kafalar billur kafalar k-pax..
  • Yamaya dair herhangi bir gelişme yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık birileri bilgilendirebilir mi? Yaklaşık bir aydır hiç bir hareket yok gibi yamada

• Merhaba,
    Odyssey ile ilgili çeviri çalışmamız tüm hızıyla devam ediyor.

Konuyla ilgili her ayın 1'i DC Grubumuzda toplantı düzenleyip, rapor yayınlıyoruz yine ayın 15'inde projenin durumuyla ilgili 2'ci raporu yayınlıyoruz.
    Konuyla ilgili abonelerimiz Facebook sayfamızı ve Discord grubumuzu takip edebilirler.
  • Yamanın ne zaman çıkacağını, yüzde kaçta olduğunu öğrenmek istiyorsanız lütfen para verin arkadaşlar. Bu son derece önemli bilgilere de sadece üyeler erişebiliyor.
  • Lütfen yorum yapmak için para veriniz Animus projesi bir Electronic Arts paravan şirketidir
    Not: Yorum beğenme ücreti 3$ dolar olmaktadır
    Not: yorumu okumak 1$ dır
  • Animus projesinin yeni intro şarkısı.

• ingilizce yazilim ve donanim urunleri yasaklandigi zaman sorun cozulecek

• sezgin87 S kullanıcısına yanıt
    Abi bir ara kendimi AC sydicate formunamı geldim dedim :))
  • origins çevirinizi şimdi oynuyorum, elinize sağlık. kolay gelsin
  • purrfect kullanıcısına yanıt
    herhangi bir hakaretde bulummadım sadece fiyat politikalarının yanlış olduğunu söylüyorum, benim hakkımda hiçbirşey bilmemene rağmen omurgasız diyor ve diğer tiplere benzetiyorsun, aklınca beni aşağılamaya çalışıyorsun, adam gibi bir cevapda yazabilirdin ama genelde ''senin gibi tipler'' böyle işte kendilerini tatmin etme yöntemleri ararlar, vergi demişsin vergiden pek bahsedeni görmedim ama bu yamaları yapan kişiler madem o kadar emeğe önem veriyor eğerki çok kazanıyorsa vergi vermesinide bilecek bilader, yamaları ücretli yapmalarına zaten bir lafım yok madem herşey kuralına göre olacak tam olsun o zaman herkes emeğinin karşılığını alsın, beni beleşçi zihniyette olan insanlarla karıştırdın galiba benim içim rahat ne korsancıyım nede bedavacı, yamayı sonra ücretsiz yapabilirler kendi fikirleri orası bizi ilgilendirmiyor ben şimdiden bahsediyorum, bu arada duyar kasacağım en son yer burası bunuda bilesin.

Benim türkçe yamayla ilgili şahsi fikrim bu işin ciddiye binmesi birşeyler kazanılıyorki bu iş için site falan kuruluyor hatta reklam bile alabiliyorlar
    bir meslek haline gelebilir aslında ama karın doyururmu onu site yöneticilerine sormak lazım.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.