Şimdi Ara

AC Odyssey Türkçe Yama Çalışması BETA (1.5.0 ve 1.0.6 uyumlu) [AnimusProjesi.com] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
26
Favori
94.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimse babasının hayrına bu oyunu Türkçe yapmaz, çünkü çok dialog var. Yapanlar elbette para isteyecekler, zaten belli bir süre sonra çıkan yamaları ücretsiz veriyorlar.
    Tercüme bürosuna gidin sadece tek bir A4 kağıdında yazan ingilizceyi kaça Türkçe'ye çevirecekler sorun (:
  • DeLyWar kullanıcısına yanıt
    beynini kullan yazdıgımızı oku dicemde işte insanda olmayan şeyşer isteme gibi bir dürtü vardır
    dantenin dedi gibi kimi hayata yaşamaya çalışır aklı ile kimi yaşar hayvanlar gibi içgüdü ile biz yamanın parasında degılız zaten aboneyım yamaya aylık ücreten yüzdelik dilime para istemelerine tepki burda insanların yüzde kaç oldugunu öğrenmek için ücret ödenmesine karşı yoksa yamaya para alamya degil sana tavsiyem yazdıgını okuman bunun içinde friedrich nietzsche öneririm okudunu anlama sorunu olan insanlar için
  • TURKİSS33 T kullanıcısına yanıt
    Yüzde kaç olduğunu öğrenme sende ;) Yama çıktığında alırsın. Bu yamanın yüzde kaç olması sana ne kazandıracak?
    Her şeye olumsuz bakarsanız karşınızdakini olumsuz yönde etkilersiniz, her malın alıcısı vardır bu arkadaşlarda bu şekilde hizmetlerini pazarlıyorlar.
  • AC: Odyssey yamasını sabırsızlıkla bekliyoruz da benim aklım AC: Origins'in DLC çevirilerinde kaldı (özellikle DLC 2: The Curse of the Pharaohs için) bayağı olumsuz kötü şeyler söylenmişti bir çok çevirisi yapılmadan bırakılmış metinler cümleler var denilmişti. Şimdiye kadar (son iki aydır diyelim) AC: Origins DLC çevirilerine hiç güncelleme bir şey geldi mi haberiniz var mı?.

Hepimizin bildiği gibi AC: Origins sonrasında "Animus Projesi çeviri gurubu" olarak AC: Odyssey ile beraber Dragon Age II, Batman: Arkham Knight, Divinity Original Sin 2 ve Mutant Year Zero yamalarına başladılar, bakalım umarız akıbetleri AC: Origins DLC'lerine benzemez; 'online' yama kurulumu şartı aranmadan yamayı kurmak için ayrı bir yazılım/app. şartı gerektirmeden eksiksiz sorunsuz tam tekmil güzel bir çalışma ortaya koyarlar işallah. Bu arada yama durumlarını yüzdelerini kontrol etmek için bile abonelik şartı getirmişler ya neyse bir sözüm yok Animus'a çalışmalarında başarılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 17 Mart 2019; 8:9:55 >

eleştri olumsuzlu değ,ldir sunu beynınıze sokun eleştri yapıcıdır dedigim gibi önerdim kitapları okuyun yoksa böyle çok sıkıntı çıkar küçük görülürsünüz ve dünyanın hiç bir yerinde yüzdelik dilimi parayla satılan hiç bir yama yok :) önce eleştrile hakareti öğren
  • TURKİSS33 T kullanıcısına yanıt
    Önce şunu söyleyeyim lafların çok iğneleyici ve kırıcı, kitap okuyun v.s yazmışsın ama kendin daha Türkçe yazmayı bilmiyorsun.

Yüzdelik dilimi öğrendiğinde eline ne geçecek onuda çok merak ediyorum.

Bu devirde oyun içi skin satılıyor millet deli gibi alıyor, üstelik hiç bir işe yaramıyorken sen hala yüzdelik dilimi parayla satıyorlar diyorsun. Dediğim gibi her malın alıcısı var, sen bu kadar kafana takma bu yüzdelik dilimi.
    Zaten sen İngilizce de biliyorsundur.
    türkçe yazmakla konuşmak arasında fark var kinaya kullandım ve ingilizce orta seviye çok ileri değil ordaki benim görüşüm ve beğenenler destek çıkanlar çoğunluk zaten yamayada aboneyim burda istedigimi de derim ister kinaye yapar ister eleşetiririm küfür hakaret ezikleme aşagılama olmadan bunu analamıcak kadar kapistesiz oldugun için önerdim kitap ve anlıcak kapisitede olsaydın kinaye yi bilirdin neyse 100 cahile mğnakasaya girsem elimde 1000 kanıt olsa cahili cahiliğe ikna edemezsin ve yüzdelik dilimden merak ediyoruz ve sormak hakkımız ve her şeyede para alınmaz işin bir adabı kültürü vardır yama satılırr parayla ama yüzdelik dilim satılması etik değil pohpohlama veya yalakalık yapcagına biraz mantıklı ol dicemde ülkem de senin gibi yalaka çok var
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURKİSS33

türkçe yazmakla konuşmak arasında fark var kinaya kullandım ve ingilizce orta seviye çok ileri değil ordaki benim görüşüm ve beğenenler destek çıkanlar çoğunluk zaten yamayada aboneyim burda istedigimi de derim ister kinaye yapar ister eleşetiririm küfür hakaret ezikleme aşagılama olmadan bunu analamıcak kadar kapistesiz oldugun için önerdim kitap ve anlıcak kapisitede olsaydın kinaye yi bilirdin neyse 100 cahile mğnakasaya girsem elimde 1000 kanıt olsa cahili cahiliğe ikna edemezsin ve yüzdelik dilimden merak ediyoruz ve sormak hakkımız ve her şeyede para alınmaz işin bir adabı kültürü vardır yama satılırr parayla ama yüzdelik dilim satılması etik değil pohpohlama veya yalakalık yapcagına biraz mantıklı ol dicemde ülkem de senin gibi yalaka çok var
    Ne kullandın?
    Yemin ederim okuyacağım diye yoruldum.

Ama yinede anlamadım.

kısaca :D adam kinayeyle hakareti karıştırıyor eleştirmek suçmuş saygı çerçevsinde :D
  • yamanın fiyatı belli mi herkes tartışıyor ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Minimum 50 diyecekler bence
  • NeloAngelo kullanıcısına yanıt
    animus projesinde aylık abonelikden satılıyor 3-4-5 dolar gibi ücret
  • Çeviriyi yapan arkadaslara kolaylıklar diliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Animus projesi size bütün AC serisini türkçe oynama imkanı sağladı, bunun için binlerce kez teşekkür etsek azdır bence ve bu yama abonelik ile takip edilebiliyor, erken erişim sağlanabiliyor bunlar tabi ki ücretli olacak ama sonunda yamayı ücretsiz olarak veriyorlar. O yüzden yama şu kadar olacak, pahalı olacak demeyin ve bekleyin. Ayrıca ücretsiz vermeseler bile buna hakları olduğunu düşünüyorum. Ben bütün seriyi oynayan biri olarak söyleyebilirim ki çevirileri bence gayet başarılıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnimusProjesi

Projenin Durumuyla ilgili 15 Mart raporu yayınlandı

https://animusprojesi.com/uncategorized/assassins-creed-odyssey-15-mart-2019-raporu/
    Sevgili sayın AnimusProjesi ekibi ve buradaki özellikle AC: Origins DLC yamalarını parasıyla orijinal alıp kullanan arkadaşlar, hep sormak isterim sordum da ama cevap alamadım bir türlü:

AC: Origins'in "DLC 2: The Curse of the Pharaohs" yaması hakkında çok laf edildi online etkileştirme olayı yama kurulumu için ayrı bir yazılım/app. şartı (ACODLC.exe) meselesi vardı ve DLC 2 yamasında bir çok çevirisi eksik kalmış ingilizce cümleler olduğunu söylendi burada ekran görüntüleri paylaşıldı. Şu an diyelim DLC 2 yamasını parasıyla alsak AnimusProjesi'nin şu videoda anlattığı durum zorunluluk hala devam ediyor mu? ( https://www.youtube.com/watch?v=8rpUysnaBhw ) Parasıyla alınan bir yama için bu kadar (video anlatıldığı gibi) zahmete pek gözüm yemiyor da sırf şu yama kurulum işlemleri için bundan sonraki gelecek AnimusProjesi altyazı yama çalışmalarından korkmaya çekinmeye başladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

Sevgili sayın AnimusProjesi ekibi ve buradaki özellikle AC: Origins DLC yamalarını parasıyla orijinal alıp kullanan arkadaşlar, hep sormak isterim sordum da ama cevap alamadım bir türlü:

AC: Origins'in "DLC 2: The Curse of the Pharaohs" yaması hakkında çok laf edildi online etkileştirme olayı yama kurulumu için ayrı bir yazılım/app. şartı (ACODLC.exe) meselesi vardı ve DLC 2 yamasında bir çok çevirisi eksik kalmış ingilizce cümleler olduğunu söylendi burada ekran görüntüleri paylaşıldı. Şu an diyelim DLC 2 yamasını parasıyla alsak AnimusProjesi'nin şu videoda anlattığı durum zorunluluk hala devam ediyor mu? ( https://www.youtube.com/watch?v=8rpUysnaBhw ) Parasıyla alınan bir yama için bu kadar (video anlatıldığı gibi) zahmete pek gözüm yemiyor da sırf şu yama kurulum işlemleri için bundan sonraki gelecek AnimusProjesi altyazı yama çalışmalarından korkmaya çekinmeye başladım.

Alıntıları Göster
    Devam etmiyor, kimse yamayı kuramayınca korumayı kaldırdılar. Eski usul dosyayı klasöre kopyalayarak yüklüyormuşsun artık.

• Son durum hakkında bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiger2H

Son durum hakkında bilgisi olan var mı?
    %10
  • emrecan12bjk E kullanıcısına yanıt
    Espri yapma. Hiç gerek yok çünkü komik değilsin.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.