Şimdi Ara

Aç kapa musluk arızası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
38.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6 yıl kadar önce satın aldığımız eca marka aç kapa musluk birden aşırı derecede sertleşti. Açıp kapatırken çok zorlanıyor. Nedeni ne olabilir?

• sök contalarına felan bak birde üstünde metal bir parça olur klips gibi onu değiştir pas tutmuşta olabilir tabi
  • O açıp kapatırken kullandığın kısmı sök,büyük ihtimal contası aşınmıştır,yenisiyle değiştir.
  • Nasıl sökülecek bilmiyorum ki? Söküleceğine dair video var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakidoruk

Suyu ana vanadan kapat.

http://www.uzmantv.com/su-akitan-ackapa-musluklar-nasil-tamir-edilir

Video için teşekkürler.

Garantisi 11. ayda sona eriyormuş. Garantiden bakarlar mı acaba ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: B o S c H

quote:

Orijinalden alıntı: bakidoruk

Suyu ana vanadan kapat.

http://www.uzmantv.com/su-akitan-ackapa-musluklar-nasil-tamir-edilir

Video için teşekkürler.

Garantisi 11. ayda sona eriyormuş. Garantiden bakarlar mı acaba ???

kim taktıysa veya kimden aldıysanız gidin sorunu söyleyin garantiliyse değiştirmeleri lazım biz öyle yapıyoruz ürünü aldığımız firma bozulan ürünü alıp yenisini veriyo

• Sağına , Soluna Altına-üstüne bundan biraz sık.

Aç kapa musluk arızası
  • AÇ KAPA ARTEMA
  • mustizmir kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Aynen dediğiniz gibi wd40 sıktım birden daha da sertleşti olmadı biraz da yağ damlattım daha da çok sertleşti ne yapabilirim biliyor musunuz

• Aynı sorun benim de başıma geldi azcik yaglayayim dedim. Daha da zorlaştı. Başına gelenler nasıl çözdü?

• O başlığı söküp içindeki kartuş denen plasrik malzemeyi çıkartıyorsun nalburdan yenisini alıyorsun sıfır gibi oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok asılmışsınız hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Major König -- 5 Aralık 2016; 21:25:34 >
  • Benim mix de sıkıştı. Hatta açıp kapatırken gıcır gıcık ötüyor. Bu mixi yağlamanın yolu yokmu? Ben yukardaki resimdeki ile yağladım daha da sıkışkı. İnce makine yağı döktüm sonuç aynı. Ne yağı ile yağlamak lazım. İllaki değiştirmek mi gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yay67

Benim mix de sıkıştı. Hatta açıp kapatırken gıcır gıcık ötüyor. Bu mixi yağlamanın yolu yokmu? Ben yukardaki resimdeki ile yağladım daha da sıkışkı. İnce makine yağı döktüm sonuç aynı. Ne yağı ile yağlamak lazım. İllaki değiştirmek mi gerekiyor?
    resimdeki sprey, öncelikle metalik, hafif paslanma ağırlıklı, kamanmış, sökülmeyen noktalara uygulanır.
    aşındırıcı asit içerir, yağlama özelliği çok az ve kısa sürelidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.