Şimdi Ara

Kontak kapalıyken kalorifer çalışır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arabanın kaloriferini kapatıp kapatmadığımı hatırlamıyorum. Kontağı kapatıp direk çıktım. Arabayla biraz mesafem uzak. Kalorifer çalışıyor mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonel teletabi -- 5 Ocak 2024; 17:3:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rasyonel teletabi R kullanıcısına yanıt
    Hayır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Araba kalorifer bilyesi dağılabilir. Acil araç başına gidin hocam  

• Neyse ne olur ne olmaz birisini arabaya gönderdim. Bakımını yaptırmam için emaneten almıştım. Benim araba dijital olduğundan otomatik çalışıyor ve duruyor ama eski Corsa olduğu için güvenemedim. Kaloriferi birde bırakmışım ama kalorifer çalışmıyormuş.

• Çalışabilir de hiç belli olmaz. Eskiyen araçlarda elektrik durumu hiç belli olmuyor.

• Klima koruma denen özelliği varsa araç kapatıldıktan sonra da bir süre çalışabilir ama klima korumayı açmak gerek.
    Amacı:araç stop ettirildikten sonra motor ısısını kullanarak iç mekan sıcaklığını korumaktır.

• bu ekstra bir özellik olarak bazı araçlarda var, ayrıca aktive etmek gerekiyor. passat'ta var mesela, yarım saat boyunca çalışıyor.

• beyinsis B kullanıcısına yanıt

Benim T-roc yapıyor da Corsa C onu yapamaz  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonel teletabi -- 5 Ocak 2024; 22:13:53 >
  • Rasyonel teletabi R kullanıcısına yanıt
    Trocda rest tuşu var mı klimada?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Benim aracım vebastolu, kontak kapalı ama anahtar üzerindeyken güç yarım saat kesilmiyor ve kalorifer açıksa vebasto çalışıyor ( araçta gecelemek için falan ) ama çoğu araçta özellikle manuel klimalılarda anahtarı çekince ısıtma sistemi devre dışı kalır.

• Dj_Gençkan D kullanıcısına yanıt

bahsettiğim özellik o değil. passat'ta arabadan çık anahtarı yanına al. rest tuşuna bas git, yarım saat ısıtmaya devam eder. bahsettiğin şey bütün araçlarda zaten olan birşey, 92 model samara'mda da öyleydi, şahin'imde de broadway'imde de.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.