Yarbay
28 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Beni bilen bilir Herkesin bir popisi vardır o yüzden en pro adamları hiçbir amaç olmaksızın arıyorum. Öyle
Arkadaşlar yeni bir server açılıyor 14 Nisan'da,daha önce Nostalrius serverında yaptığım gibi bu server hakkında da bilgi vermek istedim. Server durumunu incelemek isteyenlerhttp://playtbc.com/ sitesine girip incelemelerini yapabilir.

En dikkat çekici sistemi 1-70 ile 60-70 şeklinde iki ayrı levelling sistemleri olması. Yine nostalrius gibi kademe kademe instance'lar açılacak. Blizzlike server. Başka merak ettiğiniz şeyler varsa linki paylaştım incelersiniz.
Beyler ben birkaç ay burada kalacağım askerliğimi yapıyorum da, burada oturan arkadaşlar yazın havuz falan nereye gidiyor. Sadece gölbaşı nda aquapark buldum başka yer bbulamadım. Var mı güzel bir havuz falan yardımcı olursanız sevinirim. Fiyatı çok önemli değil ama siz yine de not düşün nerede olduğuyl.a bberaber. Ben şu an balgattayım çok da uzak olmaması tercihimdir. Yardımlar için teşekkürle.
Selam arkadaşlar bundan birkaç gün önce açılışını yapmış olan,gelecek vaad eden bir vanilla wow serverından haberdar etmek istedim.

https://en.nostalrius.org/

Blizzlike server,1.12 patch yavaş yavaş content açılacak. Şu an 3k-4k arası oyuncusu varmış yanlış hatırlamıyorsam.

28 Şubat tarihinde açıldı bu yüzden geride de kalmamış olursunuz. Ben indiriyorum bir yandan ancak bir hafta şehir dışında olacağım için iyidir kötüdür güncelleme yapamayacağım bu yüzden sadece haber vermek için konuyu açtım. İlgililer başlık altında gerekli bilgileri paylaşabilir ve ana mesaja ekleyebilirim.

Edit: Şu anda buraya düzenli olarak bakamıyorum eğer sorunuz olursa başlıktaki bir arkadaşa mesaj atarsınız.

Edit 2: Bundan 1 yıl önce açtığım o kadar övdüğüm efsane server da blizzard'ın gazabına uğradı. Hepimize geçmiş olsun

Siteden alıntı:
For over a year, you have been part of an extraordinary journey. A journey back in the early days of our beloved game. A journey in which hundreds of thousands of people took part in together. Something that we had never seen before, either on retail or private servers. Together, we built a strong community, sharing values and a commun genuine interest for this wonderful game created by Blizzard.
Yesterday, we received a letter of formal notice from US and french lawyers, acting on behalf of Blizzard Entertainment, preparing to stand trial against our hosting company OVH and ourselves in less than a week now. This means the de facto end of Nostalrius under its current form.
As soon as we received this letter, we decided to inform the team and players about the future of Nostalrius, where we have all passionately committed our time and energy as volunteers.
Nostalrius Begins PvP, Nostalrius Begins PvE & Nostalrius TBC and all related servers will be definitively shutdown at 23:00 server time on the 10th of April 2016, if our hosting company keeps the server online for that long. It feels kind of unreal, but we want to continue to serve our players as we did, and the best we can in the remaining time.
What will happen next? This time, we have no plan for the future, and will have to rely entirely on our community and/or the private server scene.
We know the time you spent here, the guilds you were part of, and these people with whom you have shared experiences with. We know the strength of these links, and we also know that they do not need a special WoW realm to survive. However, we will still be publicly providing everything needed in order to setup your own “Nostalrius” if you are willing to.
Today is also the day where Nostalrius will start being community-driven in the truest sense of the word, as we will be releasing the source code, and anonymized players data (encrypting personal account data), so the community as a whole will decide the form of the future of Nostalrius. We will still be there in the background if you want us to, but will no longer take the lead.
We also initiated an open letter addressed to Blizzard, that you can READ AND FORWARD if you want. It won’t bring Nostalrius back, but it is a way to express ourselves as a community.
Nostalrius was all about the nostalgia and memories of the glorious vanilla days. We don’t know if you truly felt like it was the glory days while playing here, but we hope that you will keep good memories of the time spent here. Once again, we can all be proud to have been part of the Nostalrius journey, no matter how much time was actually spent “in-game”.
With our best regards,
The whole Nostalrius team.
Administrators, Daemon & Viper.
Developers, Joan, Chakor, Etiakor & Cursive
GM Team, Tyrael, Abuthar, Akasso, Benevael, Cabotage, Eragon, Ithlien, Nalorious, Nathrizyr, Pottu, Quietist, Roffeal, Same, Seshinriyu, Vaelanor & Voltog. Testing team, Nano, Fenrir, Link, Stryg, Shahkar, Clank
Syrah in the communication team and all the other contributors who helped us during all this time, officially or unofficially.
Only a life lived for others is a life worthwhile.
Albert Einstein.

READ AND FORWARD daki linkhttps://www.change.org/p/michael-morhaime-legacy-server-among-world-of-warcraft-community?recruiter=522873458
Biraz değişiklik olsun,eskilerden videolar paylaşalım

2011 yılında kurulup Cataclysm zamanında uzun süre raid yaptıktan sonra aktif raiding hayatına ara veren Türk Guildi Paranoya, 2014 yılı sonunda tekrar raid yapmaya başladı. Tekrar aktif duruma geldikten sonra Paranoya, önceliği olgun insanlar ile kaliteli bir raid ortamında başarılı oyuncular ile raid yapmak olmuştur. Warlords of Draenor sırasında server'da iddialı konumda olmak isteyen Paranoya ekibi Mythic run yapacak kadrosunu güçlendirmek için kaliteli ve olgun oyuncular aramaktadır.

Aktif raid yapan oyuncularımızın büyük çoğunluğu başka guildlerde eski contentlerde heroic seviyelerinde başarı göstermiş kalitede olup, benzer başarıyı göstermiş, istekli ve arzulu oyuncular aramaktadır.

Raid günlerimiz Çarşamba ve Pazar 20.00-24.00,Perşembe 21.00-24.00 arasıdır. Bu süreler gerekli görüldüğü takdirde uzatılabilir ya da ek gün konulabilir.

Bilgi almak için Mialina ve Arha ile oyun içinde iletişim kurabilirsiniz.
Başvuru için websitemizden formu doldurabilirsiniz. Social alım için herhangi bir gereksinimimiz yoktur. Doğrudan yukarıda ismi geçen kişilerle konuşup guilde davet alabilirsiniz.


Güncel Progress:
Highmaul:
7/7 HC
2/7 Mythic

Blackrock Foundry:
7/10 HC

http://www.wowprogress.com/guild/eu/auchindoun/Paranoya
https://www.warcraftlogs.com/guilds/13809

Gerekli bilgilere yukarıdaki siteden ulaşabilirsiniz. Eksik koyduğum, aklıma gelmeyen birşey olmuştur; sormaktan çekinmeyin lütfen.
Evet beyler Molten Core deneme fırsatım olmadı sürekli grup disband oluyordu girdikten bir süre ama battleground a girdim ve tam bir curcuna,eski battleground lar geliyor akla hemen. Rank atlama sistemini de koymuşlar eksik olmasın diye Sıfır taktik sadece adam kesme resmen
Herkese merhaba. Bildiğiniz gibi skada'nın debuff uptime gibi bir kısmı var. Ancak burada her kişinin aldığı debuffların toplamına göre bir yüzde gösteriliyor. Kişinin aldığı X özel debuff'ının combat boyunca üstünde ne kadar süre kaldığını tek tek girip bakmam gerekiyor. Bunun yerine seçtiğim bir debuff için kişilerin üzerinde combat süresinin ne kadar zamanında üzerlerinde kalmış bulmanın kolay bir yolu(gerek skada üstünden gerek ise başka bir addon aracılığla) var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
Günde 500 kere gördüğümüz konulardan gına geldi. Ey seçmenlerim,sizlere yönetici olarak bu konuların hepsini kaldırmayı vaad ediyorum. Beni bölüm yöneticisi yaparsanız bunların hepsine son vereceğim
Soru açık. Ben WoW Vanilla havasını yakalayabileceğine inanıyorum. Gerçekten uzun soluklu,senelerce oynanabilecek bir oyun olur mu tartışılır ancak combat sistemini izlediğim kadarıyla beğendim ve PvP anlamında başarılı diyorum. PvE'si epey zorlayıcı,tam hardcore işi olmuş gibi duruyor. Zaman ve emek kazanacak yani. Sizler ne düşünüyorsunuz?
Hakkında
Konum: İstanbul,Beylikdüzü
Meslek: Android Developer
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
World of Warcraft
Xanir
Dünyadan Futbol
Arsenal FC
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Mesaj Sayısı: 2.443
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.706
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 34.185 (Bu ay: 162)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 179 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.