Şimdi Ara

ABD Başkanı Joe Biden gazeteciye ana avrat sövdü: Ne aptal bir o.... çocugu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu insan kendi annesine "son of a b.tch" diyebilir mi? Diyorsa zaten onu dedikleri dikkate alınmamalı. Diyemiyorsa, anasının anasını tecavuzden katliamdan kurtarmış olan, ülkenin kurucusuna da diyememeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tugrul_512bit kullanıcısına yanıt

abd yi aşırı light buluyorum bu konuda öven yok ,herkes Atatürke bayılmak ve sevmek zorunda değil kimse kimseyi zorla sevemez, Atatürkede küfür edilmemeli, rte yede ikiside devlet büyüğü ben sizin burdaki iki yüzlülüğünüzü belirtmek amaçlı yazdım sadece.

dünyada ölmüş adamı kanunla koruyan bir tane numunelik ülke yok zaten istesende açık olarak edemezsin .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 25 Ocak 2022; 13:59:8 >
  • Tugrul_512bit kullanıcısına yanıt

arap aşığı olan , Türk/Türkiye düşmanlarından çok bir şey beklememek lazım ABD Başkanı Joe Biden gazeteciye ana avrat sövdü: Ne aptal bir o.... çocugu 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 25 Ocak 2022; 13:53:39 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt

Doğrudur, hicbir devlet büyüğüne küfür edilmemeli ama sonuncusu zorla yaptırıyor bunun icin uğraşıyor sonra 80000 kişiye tazminat davası açıyor. Birinin herkesle sorunu varsa, o sorunun kaynağı kendisidir. Atatürk oyle zorla küfür ettirecek birsey yapmadı. Ama sonuncu başkan yaptı.

80000 vatandaşa tazminat davası açana kadar, sorunların kaynağını araştırıp durumu iyileştirebilirdi. Hem zaman hem para kaybı. Bu yıl daha çok insan küfredecek çünkü aynı sorunlar devam ediyor, çözmek için önerge verince reddediliyor. Bence küfredenlerin artık kaybedecek birşeyi kalmadığı için küfrediyorlar. Mesela tarlasını satmak zorunda kalmıştır. Mesela oğlunu suriyeli suç makinesi öldürmüştür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 25 Ocak 2022; 14:0:48 >
  • Yorumlara bakınca herkes kendine küfür etme özgürlüğü istiyor sanırsın.

AKaPe gitse de, başkanımız gazetecilere de böyle küfür etme özgürlüğü gelse. Tabi tam tersi de mümkün olmalı.
    diyosununz yani...

Yalancının ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 25 Ocak 2022; 14:39:29 >

Aha nerrde nerde diyodunuz arkadaş, burdaymış. Nereden sıvışırım diye yer arıyordu galiba.

• Reis yine yargı dağıtmış. XD

+Atatürk'e küfredemiyorum.

- Evet, edemezsin.

ABD Başkanı Joe Biden gazeteciye ana avrat sövdü: Ne aptal bir o.... çocugu

Hasta misiniz ? Niye Atatürk'e hakaret ediyorsunuz. Atatürk'e hakaret edince demokraside çığır mi acacaksinuz ?

O zaman biri gitsin Peygambere küfür etsin , biri Atatürk'e küfür etsin , biri çıksın İsaya etsin , diğeri çıksın Abdulhamide saydirsin , Fatih'te saydirsin.

Sonra bak bakalım ortada ülke kalıyor mu ! Medeniyetin ölçüsü birazda saygıya dayanır. Sacmasapan yorumlarda bulunmayin.

Bu arada Atatürk National Hero sayılır Türkiye için. Dolayısıyla Erdoğan ve Atatürk'un aynı kefeye konulmasi doğru değil bu noktada.

• Periah kullanıcısına yanıt

aynı kefeye koymak değil olay, ikiside devlet büyüğü sen sevmiyorsun diye küfür edilebilir olayıyla bu ülke bir arpa boyu bile yol almaz,sevmediğin insanada devlet büyüğüse saygı duymak zorundasın nokta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 25 Ocak 2022; 16:21:21 >
  • forumda ne çok Atatürk düşmanı var yönetim uyuyor mu?

• Tabi herkes Turkiyeyle kiyaslayip inanilmaz muthis espiriler yapmis ancak ben olaya su sekilde bakiyorum, iftira vs olmadigi surece hakaret vs diye bisey suc olmamali.

Dusunce ozgurlugu heryerde olmamli isteyen akp ye sovsun ki sovuyoruz cok sukur isteyen Chp ye. Isteyen peygambere Ataturke sovsun o insanlarla gorusmem ama hapse de atmak yanlis insanlari sirf agzindan cikan soz yuzunden.

Bizim ulkede ozgurluk sadece kendi karsit gorusune sovebilmek. En kral mualif de boyle Tayyibin askerleri troller de oyle malesef.

• ibo-wan kullanıcısına yanıt

Alıntı

metni:
    Doğru, "son of a bitch" ingilizcede "ulen bacaksız üçkağıtçı" gibi algılanıyor genelde laf arasında kullanılınca. Ama yine de mikrofon açıkken ve direkt olarak söylemesi çok ayıp bir devlet başkanının.

doğru söylüyor onların küfür olayı ile bizimki farklı.son of a bitch Türkçesi gibi değil onlar bunu her şeye arkadaşlarına bile söylüyor.kafayı bir yere vuruyor bunu söylüyor hay lanet gibi bir sinir ifadesi ana bacı değil.onların ana bacısı da farklı.onların ana bacısı ingilizlere göre gündelik bir şey.Trump'a özeniyor bence atarlı başkan ya da adamı harbi kızdırmış o gazeteci boş bulunmuş olur böyle şeyler takılmayın.

ermeniyle yunanla komşu olurum senle olmam

senden nefret ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atatürke küfür edenin TÜM değerlerine aynı şekilde karşılık veririm bu arada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeen kullanıcısına yanıt

edebilirsin no problem düşüncelerimiz karşılıklı,ama bana küfür ve hakaret etme hakkın 0, benimde sana 0 tabi.

• aaaaaaa hiç uyurlar mı ya

Atatürk'e hakaret etmenin hasreti ile yanıp tutuşan zombilerle tartışmaya girmemizi bekliyorlar uzaklaştırma vermek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 25 Ocak 2022; 16:54:25 >
  • bak bak uyanıklığa bak, yazdığımı 180 derece çevirip Atatürke hakaret küfür edilbilmeli diye çevirenleri yüce Allaha havale ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 25 Ocak 2022; 16:58:16 >

atatürk dönemiyle bugunku dönem bir degil ayrıca vefat etmiş birinin ardından sertçe konuşulmaz söz hakkı yok çünkü ABD Başkanı Joe Biden gazeteciye ana avrat sövdü: Ne aptal bir o.... çocugu 

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.