Şimdi Ara

Abartıyor muyum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
4.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Abartıyor muyum?

Arabayı tamire verdiğim için sigorta şirketi ikame araç verdi ama garaj kumandasını araçta unuttuğumdan otoparka çekemedim mecbur kapı önüne bırakmak zorunda kaldım.

Bir ara mobeseden bakayım neler oluyor dedim bu manzara ile karşılaştım. Heralde birazdan giderler diye bekledim ama gitmek bir yana nöbet değişimi gibi biri gidince diğer hergele poposunu yaslamaya devam etti.
    İçimden küfürler beddualar yağdıra yağdıra garaj kapısının manuel anahtarını aradım ve buldum. Sonra bir hışımla aşağıya indim ama deyyuslar sanki haber almış gibi ortalıktan kaybolmuşlardı.

Manuel anahtarla garajı açıp içeri parkettim.
    Birkaç saat arabayı sokakta bırakmaya bile gelmiyor.
     Abartıyor muyum? Abartıyor muyum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekiRoRo -- 25 Eylül 2017; 21:19:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana biraz fazla sinirlenmişsiniz gibi geldi pek de bir şey yapmamışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobese erişimi belediyenin sitesinden mi?

• İlk fotoğrafta tırrek tehlike kokusunu almis.

• abartıyosun.

• Ne var bunda bütün bu endişe ve sinir çocuk poposunu araca yasladı diye mi!

• Bide soruyor...abartmanın dikalası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobeseden araç izliyorsun sonra da abartıyomuyum diye soruyorsun

• Herkesin aracına,malına bakışı farklıdır...Bazısı çok kolay bulduğu için umursamaz,bazısı da çok zor bulur,gözü gibi bakar...
    Benim aracım bana kıymetli ve kimsenin de yaslanmasını istemem...Senin aracın sana kıymetsizdir çoluk çocuğu üzerinde dans ettirirsin...

Arabaların yanı yaslanma ve muhabbet yeri değil,gidip parkta otursunlar...Sonuç olarak konu sahibi sonuna dek haklı...
  • Mobeseden nasıl izleniyor

• ravenous R kullanıcısına yanıt
    Abi bu kadar iyi cevap verilir hakikaten. Yani başlık sahibi bozulmasın ama hem mobese diyor hem bu soruyu soruyor. Kardeşim cevap sorunun içinde zaten

• Abartmamışsınız. Aracınızın etrafına gizli elektrik akımı döşeyin.tirrekler dokundukları zaman titreyerek uzaklaşacaklardır.

• Çizmedikleri sürece yaslansınlar sıkıntı yok.

• Yaslanmasınlar abi elalemin arabasına. Yani duvara yaslan, korkuluğa yaslan ama elalemin arabası olmaz ki..
    Benim arabaya da tam anten yuvasının oradan yaslanmışlar, anten de tam girmiyor içeri vatandaşın beli antende, dedim inşallah yamultmamışlardır anteni, neyse ki yamultmamışlar.
  • Böyle tepkiler biraz abartı olur hocam yarın gelir arabanı çizerler altı üstü totosunu dayamış

• Sanki kendi hiç yaslanmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Yaslanmasınlar abi elalemin arabasına. Yani duvara yaslan, korkuluğa yaslan ama elalemin arabası olmaz ki..
    Benim arabaya da tam anten yuvasının oradan yaslanmışlar, anten de tam girmiyor içeri vatandaşın beli antende, dedim inşallah yamultmamışlardır anteni, neyse ki yamultmamışlar.

isviçre çeliği yamulurmufiatmı bu

• Sanki biraz ayarı kaçırmışsın gibi. Tamam mal kıymetlidir ama bu kadarda sinir insanı çabuk öldürür.

• Mobese değil güvenlik kamerasıdır o.

Abartmıyorsunuz alıp garaja koymanız en güzeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastik beşli

quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Yaslanmasınlar abi elalemin arabasına. Yani duvara yaslan, korkuluğa yaslan ama elalemin arabası olmaz ki..

isviçre çeliği yamulurmufiatmı bu

Hocam İsveç çeliği yalnız bizimki. Keratayı Hollanda'da üretmişler ama henüz arabanın şasesinde hiç çürük yok. Altta egzoz falan biraz paslı ama o da Hollanda'da takılan orijinal egzoz.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.