Şimdi Ara

Neden Herkes Bana Bakıyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
8.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dışarıda sürekli bakıyorlar bu yüzden rahatsız oluyorum.Tipsizim diye mi bakıyorlar?Sosyal fobiliyim zaten rahat değilim.

• Bu bir histir çoğu insanın başına gelebilen bir şey veya diğer tarafından bakacak olursak insanlar sürekli birbirine bakar. Sanırım son zamanlarda aklının odak noktası bu olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tip tip bakyorlar.
  • Garip :s

• Hmmm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onlar sana bakmasa bile senin algın sana öyle hissettiriyor sen rahatsız oluyorsun ve bu ifade yüzüne ve bedenine yansıyor. Durum boyle olunca rahatsız tavırların onların dikkatini çekiyor ve sana bakmalarına neden oluyor olabilir.

Sf,yi biliyorum, neler hissettiğini de. Sessiz sakin biriysen tavır ve davranışlarındaki atılgan çıkışlar insanların dikkatini çekebiliyor.

Lanet olsun kimin umrundalar ki.

• Sen dışarıda millete ne kadar ters ters bakıyorsan insanlar da sana dışarıda o kadar ters bakıyorlar. Zihnin sana oyun oynuyor. Farkına var bunların..

• Sen de onlara bak, çekinme. (Bak geç yani, uzun süre dik dik bakma.)

• Aslinda kimse sana bakmiyor kardesim sana oyle geliyor. Veya sen onlara bana bakiyorlar mi diye bakiyorsan o zaman bakiyor olabilirler. Yasin daha kucuk sanirim ileride gecer merak etme. Benden sana bir tavsiye rahat ol. o bu bakiyor mu falan dusunme bunlari . sosyal fobiyi yenmek icinde kendine bir hobi bul birseylerle ugras spor,kitap,resim vs herhangi birsey olabilir kendine özguvenin gelir.

• yolda teyzeler bana bakıyo kampüse giderken bende onlara bakıyorum kafasını çeviriyolar.hatta birini noldu teyze dedim kadın bana terbiyesiz bu yeni nesil dedi sana bakana sende bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #mosoko -- 20 Kasım 2015; 13:34:07 >
  • Gördüğün sana bakar, baktığın değil, çaktın mı olayı

• asau kullanıcısına yanıt
    Görmem için bakmam lazım.Bu nasıl açıklamadır?
  • Bana da oluyordu takma kafaya. Onlar sürekli sana mı bakıyor, sen de onlara bak olsun bitsin
  • Bunu hisseder insan. Gicik olursun bakarsin oraya oda sana bakar. Kim once bakisini baska bir yere cevirirse, savas kaybetmis gibi hisseder kendini. Ama cevirmez ise, ne bakiyorsun kavgasi baslar.

• Kimsenin sana baktığı yok o senin kendi kafanda kurduğun paranoya. Bunu kafandan atman lazım. Eğer atamıyorsan şunu dene.

" İnsanlar bana çok yakışıklı olduğum için bakıyor. Tabi bana bakacaklar. Ben dururken başkasına niye baksınlar ki. "

Bu şekilde düşünürsen kendini iyi hissedersin ve özgüvenin yerine gelir

• kardeşim sokaktan geçen biri senin için önemli olmasın çünkü emin ol sende onlar için önemli değilsin yani bakar bakar geçer sende bak tabi artis artis bakma zaten göz göze geldikten sonra ya kavga çıkar türkiyede yada 2 taraftan biri yoluna gider :)
  • Ayni durum bende de var. Ama his degil goruyorum yani. Sokakta yururken herkesle gozgoze geliyorum sonra tip tip bakiyorlar. Nedeni de anlamadim. Belki de ben baktigim icin bakiyorlardir. Ama bakmasam da onlarin bakip bakmadigini goremeyecegim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.