B

Binbaşı
29 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 56 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba. Konu başlığındaki lastikçiden sahibinden ilanı ile bir jant alma durumum var. İl dışına kargo edecekler. Kendileriyle iş yapan tanıyan var mı aranızda? Ödeme sonrası gönderim yapacak oldukları için sağlam bir yer mi diye sorayım dedim.
Merhaba arkadaşlar. 2011-2013 model 150K 180K kmdeki 143lük 8 ileri multitronic A4lere 110 130 istiyor millet. Hasarlı olan da var olmayanda. Yalan yoksa bazı hasarlar kabul edilir seviyede üstelik. Premium D için bu piyasada uygun geldi bana.

Sizce normal mi bu durum? 3.20 daha yüksek mesela. Audi daha mı hızlı değer kaybediyor yoksa bu motor ve şanzımanlı a4 kronik sorunlara mı sahip?
Degerli forumdaslar,
Normalde bu tur basliklar acmaya cok hevesli degilim ama ilgili araca dair bilgim sınırlı olmakla birlikte başlangıc fıyatı pıyasa şartlarına göre oldukca uygun gorundugu ıcın sormak ıstedım bılenlere. Arac B suv boyutunda mı? Boşline diye mi boyle? Yoksa harbiden Porsche Türkiye beklenmedık sekılde 'bır kısım' tuketıcıyı mutlu mu etmek ıstıyor kampanyayla? Böyle dusunmemde haberı yapan sıtenın başlıgının etkısı çok tabı.
https://www.ototeknikveri.com/haber/11205/macan-porsche-ozel-fiyati-ile-satista

Edıt: Heycanla konu acinca boyle oluyor iste. Simdi resmi sitelerine baktim da. GLC 307'den F-pace dizel olmakla birlikte 396'dan basliyor. Kalite farkini bilmiyorum ama cok cazip de degilmis Macan fiyatlari.
Arkadaşlar benim s2 , 3 gün önce kendi kendine durduk yere kapandı açılmıyor. Download mode açma kapama hiçbir tepki vermiyor. Cihaz rootlu. Sabah konuşma yaptım. Arabaya bindiğimde cihaz kapanmıştı. Açılmıyor. %80 şarjı doluydu. Anlamadım gitti. İçinde notlar ve birkaç resim var onlar önemli. Rootlu cihaz böyle tepki verir mi aniden kendi kendine? Önceden hiç olmamıştı.. Lütfen yardım edin. Hiçbir tepki alamıyorum cihazdan
Porsche efsanesi Panamera ve Maiden efsanesi the trooper bir arada. Üstelik orkestra coverıyla. Bomba olmuş video

http://www.youtube.com/watch?v=4zvUO5RyOp4
Herkese merhabalar. Bi arkadaşımın megane 2, 2007 model 172.000'de dizel aracı var. Yaklaşık 2 yıldır kullanıyor, bu sürede 24.000 km yol yaptı. Arkadaşım bu süre zarfında yakıtını hep OPET'ten alıyordu. Geçenlerde benim araçla giderken indirim kartıyla 4.2 tl'den Türkiye Petrollerinden mazot aldığımı görünce biz OPETe 4.5 veriyoruz falan dedi. Ben de TP'den epey memnun olduğumu önceden OPET'ten aldığımı ama OPET'in hem performansta hem de tüketimde çok önde olmadığını söyledim. Arkadaşım dün akşam TP'den ilk kez yakıt almış. Akşam eve dönerken araç MAZOT FİLTRESİNİ DEĞİŞİN uyarısı vermiş. Bu da hemen sanayideki ustasını aramış. Usta HOCAM MAZOTA SU KATMIŞLARDIR demiş.

Şimdi kendi aracımda 1 yıldır hiç sorun yaşamadım TP mazotunda. Bu usta sallamış gibi geliyor. Zira arkadaşım aldığından beri mazot filtresini hiç değişmediğini söyledi bana. Bunu bilen ustanın direk yakıta .ok atması garip geldi.

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. TP babamın markası değil ama arkadaşa söyleyen ben oldum. Mahçup olduk
Arkadaşlar uzun zamandır kafamı kurcalayan bi husus var. BMWlerin dizellerinin güncel yakıt tüketimiyle ilgili. bmw.com.tr'ye göre fabrika ölçümünde gerek 3 gerek 5 kasa olsun dizel motorların şehir içi tüketimi 5.2 ile 6.8 arasında değişiyor. Ve beni hayrete düşüren bu araçların 1500-1900 kg arasındaki boş ağırlıkları. Reelde üzerine 2 lt bile eklesek inanılmaz iyi yine de. Burda Bavyera ekibinin uçuk düzeyde abartsısı mı sözkonusu yoksa diğer markalardaki gibi olağan fabrika verisi mi sizce ? Allah aşkına şu küçük dilimi yerine koyabilmem için bu araçların güncel motor ve şanzımanlı kasalarını kullananlar varsa günlük hayatta gerçek tüketimlerini yazarlarsa çok mutlu olacağım.
Şimdiden herkese teşekkürler..
Babalar tüm direnmeme rağmen kayınpeder araştırmayı sevmeyen yapısından dolayı (çıkalgelcidir sağolsun) istanbuldaki bi galeriden 2012 fiesta 1.4 titanium otomatik araç aldı. Sahibindende muadillerine baktığımda aracın 8.9 şehir içi (istanbul reel 10 olur heralde) yakıtı var. Şimdi ses etmiyor ama benzine yetişemeyeceğini öngördüğümden ilerde lpg düşüneceğinden eminim. Bu aracın LPG uyumu nasıl? Fordlar çok sevmiyor diye biliyorum lpg'yi. Sizce mantıklı mı LPG taktırmak bu alete? 15 bin km/yıl'ı geçmezler diye düşünüyorum. Ne dersiniz babalar?
Babalar bugün son kasa jetta tdi sahibi bi eleman otobanda 220yi gördüğünü basmaya devam etse daha da artacağını falan söyledi. Bu kompakt dizellerin fabrika verisi olarak genelde maximumlarının 190 195 falan olduğunu biliyorum. Bu eleman sallıyor mu yoksa doğruluk payı yüksek mi? Araç stock bu arada.
Hakkında
Forum İmzası:
2011 Cruze Ls Plus A/T 1.6
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.524
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 8.373 (Bu ay: 244)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.405 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.