Şimdi Ara

A4 TECH X7-G800MU ve A4 TECH XL-750BF İNCELEMESİ (FOTOĞRAFLI)!!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
1
Favori
72.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konuyu açan arkadaş ilk sayfada anlatmıştı, tekrar alıntı yapıyorum.

quote:

Klavye üzerindeki ek tuşlar G baş harfi ile başlayanlar windowsta iken üzerlerindeki görevleri yapıyorlar...Ama yerleşimlerine göre oyun içerisinde istediğiniz görevi atıyabiliyorsunuz...Herhalde kurulum cd sini bunun için vermediler...

Numpadin üzerinde buluna S ve D tuşlarından S tuşu hız D tuşu yön değişimi için kullanılıyor...D tuşuna ilk basışta üzerindeki led yeşil oluyor ve yön tuşları ile wasd tuşlarının yerleri değişiyor...İkinci basışta turuncu oluyor ve Caps Lock ile Ctrl tuşlarının yeri değişiyor...Üçüncü basışta ise kırmızı oluyor ve hem yön tuşları ile wasd tuşlarının hemde Caps Lock ile Ctrl tuşlarının yerleri değişiyor...S tuşu ise klavyenin hızını etkiliyor...Gerçektende S tuşunu kullanınca yön tuşları ile satır içerisinde ilerlemek çok hızlı oluyor...Bence bunu iyi düşünmüşler...Bunun 4 kademesi var...S tuşuna hiç basılmadığı zaman normal mod, sonrasında ise sırasıyla ivmeli, hızlı ve turbo mod olarak isimlendirilmiş...Bunlarında led renkleri yine sırasıyla yeşil, turuncu ve kırmızı...

@ Nazmi_8
    http://www.vatanbilgisayar.com/a4-tech-x7-g800mu-x7-g800mu-kablolu-gamer-klavye/productdetails.aspx?I_ID=34815

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 15 Ağustos 2010; 14:31:49 >

• mouse ıcın razer deathhadder alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

mouse ıcın razer deathhadder alın

herkesin bu kadar durumu yoktur. benim mesela yok

quote:

Orijinalden alıntı: iluvatar35

benim şu anda kullandığım mouse işte bu;
    http://www.microsoft.com/hardware/mouseandkeyboard/productdetails.aspx?pid=008#

son zamanlarda çok gıcık etmeye başladı beni. özellikle oyunlarda çok takılıyor. yeni birşey almayı düşünüyorum. bütçem de 40 lira civarı. bu tanıtılan mouse hoşuma gitti. ama merak ediyorum aralarında büyük bi fark var mıdır diye. yani değiştirmeye değer mi, ne dersiniz?

sen aynı kullandığından bi tane daha al

beyler x7 uzun ömürlü bir fare değil. logitech-microsoft-razer-steelseries gibi büyük markalardan şaşmayın siz. kime baksam bi sorun. 1 yıl kullanmadan sol click bozulur mu bir farenin ya ? üstte microsoft mouse var aynısını 6 sene tek bir sorun çıkarmadan kullandım ve iyi kullanmamama rağmen bu kadar gitti. millet bi özenle yeni fare alıyor 1 sene gitmiyor. vermeyin bu x7'ye para. klavye hakkında yorum yapmıyorum bilmediğimden dolayı ama a4 tech'in hiç bi ürününe güvenemiyorum nedense. hep bir sorun hep bir kalitesizlik

• İkiliyi hala sorunsuz kullanıyorum...
  • Arkadaşlar ben bu alev desenli olanı kullanıyorum. Ancak bi sorun var. Oyunlarda sol 2 tuşu kullanamıyorum. ALT tuşu olarak görüyor ikisini de. İki tuş ayrı ayrı kullanılmıyor. Neden acaba?
  • güzel klavye.Bi para ayırıp alamadım
  • şuan da o 2liye sahibim 750bf mouse zaten vardı ama g600 kalvyem bozulunca g800mu almak zorunda kaldım bugün gidip aldım. gerçekten g600den 3-4 kat daha fazla özellğie sahip diyebilriim. mouslea mükemmel 2 li oldular coooll
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

Orjinalden alıntı: minscnboo

ps2 olması birkaç tuşa aynı anda basınca sorun yaratıyor mu peki? sorun değildir heralde, öyle bi tasarım salaklığı yapmamışlardır artık diyorum ben..

Şimdi sen söyledikten sonra denedim 4 tuşa aynı anda basınca problem yok ama 5. tuşa da bastığın zaman ötmeye başlıyor...Ahtapot olmadığımıza göre problem yok sanırım...

hocam bende x7 g800mu alıyım diyorum.fakat bazı sitelerde g tuşlarına bişey atayamazsınız yazmışlar.bi kullanıcı olarak bunun doğruluğu nedir? yani oyunda controlsden atanıyordur ama ör g3 e bastığımda arka arkaya eğil kalk ateş et şarjör değiştir gibisinden görevler veyahut bir programı açma kapama gibi görevler atanabiliyormu

• g800 mu kullanıcıları. acaba klavyenin yanında cd geldi mi ? ve kendi hafızası ve makro araması var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 15 Temmuz 2011; 15:49:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

g800 mu kullanıcıları. acaba klavyenin yanında cd geldi mi ? ve kendi hafızası ve makro araması var mı ?

kendi hafızası vardır heralde nede olsa değiştiridğin tuşların yeini hatırlaması lazım, makro arama yok. CD yoktu galiba tam hatırlamıyorum... zaten gerek yokki nedne sordun ? ha driver ayrı istersen a4techte ara. ama win7 de gerek yok drivera.
  • Yanında CD gelmiyor, gerek yok zaten.
  • g800v modeli var. daha doğrusu özellikleri ve fiyatı farklıydı dedim g800v hakkında pek yorum yok alalım bakalım xd.

yanında cd geldi. makro atama falan diyor. g800mu daki 3x fast , yedek tuşlar ve kulaklık için ektra çıkşlar yok sadece usb.

ama + sı sanırım makro atanması ve 5 profil oluşturup klavye üstündeki tuşla geçiş sağlanması.

peki cd ve program yoksa g1 .... g15 tuşlarına nasıl atama yapıyorsunuz?
  • g800mu

3xFAST Gaming Klavye
    "G1-G15" Yeni Anahtar Pozisyonlar En Yoğun Oyun sırasında kolayca erişim için özel Oyuncular için Yerleştirilecek.
    Hızlı 4 Speed: Shift yeteneği --- Normal, hızlandırın, Hız ve Turbo (Sürücü Yok Gerekli)
    Oyunu Dostu Anahtar Postion --- Bir Düğme elverişli Keys Oyun-Play sırasında Oyunu Dostu Pozisyon Pozisyon Anahtarları.
    Kombinasyonu yön tuşlarını kullanarak Silah Değiştirme (tuşları 1 ~ 4) Silah-FPS Oyun Modu Motion (Hayır herhangi bir Conflict) --- Oyuncu Değiştirebilir (bombardıman) A + S, A + W, S + D ve D + W .
    7 Mltimedia Kısayol Tuşları Multimedya Fonksiyonlar Destek - Sık Programları çoğu Anlık Erişim için Just One Touch.
    Yiyin, Dökülme, Sweat veya klavyeniz üzerinden Cry - 5 Yıldızlı endişeler su geçirmez Tasarım --- Gözler Oyunu tutun sağlar!
    Yön Shift Göstergesi Açık "Windows" Anahtar Oyun-Play En Heyecan Verici sırasında yok daha tıklamak Hata otomatik Engelli olacaktır.

g800v

Gelişmiş hayalet anahtar önlemek için 8 anahtar rollover
    CS, DOTA, World of Warcraft, vb gibi tüm online oyun ve konsol oyunu için idealdir.
    Super-Combo15
    15 tam programlanabilir tuş ile özel makrolar
    Zahmetsizce oyun kazanmak için stunts gerçekleştirmek
    Oyun sırasında Windows tuşunu devre dışı bırak
    Yanlışlıkla Windows tuşuna basarak klavye üzerindeki kaçının ve oyun deneyimini geliştirmek
    5 mod geçiş yapmak için 1 tıklayın
    Çift renkli gösterge ile modları geçmek için gereken herhangi bir sürücü
    Tepki süresi 1 ms / 1000 Hz
    8 Teşekkür normal USB klavye (8 ms / 125 Hz) daha hızlı
    96K on-board hafızaya
    Sürücü / yazılım, özel makrolar gerçekleştirmek için gerekli
    Takılabilir veya konumu yapısı
    Membran ve drenaj delikleri tamamen kapalı, mükemmel takılabilir veya konumu sonuç sağlar
    Tek dokunuşla kısayol tuşları?
    Hızlı erişim çok işlevli
    Yüksek dayanıklılık silikon keycaps
    Rahat tuş hissediyorum ve 20.000.000 döngüsü ömür boyu
    Ellerinizi rahat bir Geniş wristpad
    Ellerinizi ve işletilmesi için güzel bir deneyim

google translate. idare edin

• bende merakımdan aldım ya bu klavyeyi alan yok yada hayrına şuraya bir yorum yapan. hiçbir bilgi bulamamıştım.

• Hepsi birbirine denk , gönlün hangisine kaydı ise ona bak. İki model daha var.http://www.vatanbilgisayar.com/a4-tech-xl-747h-xl-747h-anti-vibrate-orumcek-desenli-mouse-7b-1t/productdetails.aspx?I_ID=44591 http://www.vatanbilgisayar.com/a4-tech-xl-755bk-xl-755bk-kablolu-oscar-laser-mouse---siyah/productdetails.aspx?I_ID=50673 A4 TECH XL-747H mouse da fazla olarak ağırlık değiştirebilme özelliği var. Eğer bir miktar daha paran varsa benim sana tavsiyem şu mouse olacak. Az paraya alabileceğin en iyi mouse budur. http://www.sanalmarketim.com/urun/bbfa7e296e3cbacc071fff1b6a5a01b2/LOGITECH-G500-Laser-Gaming-Mouse-910-001262

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat.nur -- 7 Ağustos 2011; 0:52:37 >

•  A4 TECH X7-G800MU ve A4 TECH XL-750BF İNCELEMESİ (FOTOĞRAFLI)!!!
    Not:konu 2008in ama olsun
  • Bu klavyenin boyu ne kadar? internette günlerdir bakıyorum bir bilgi bulamadım.
    Benim klavye yeri naksimum 50 cm. sığarmı diye bakıyorum ama bir bilgi bulamadım.

Bilen varsa söyleyebili rmi ebatını?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatlı

Bu klavyenin boyu ne kadar? internette günlerdir bakıyorum bir bilgi bulamadım.
    Benim klavye yeri naksimum 50 cm. sığarmı diye bakıyorum ama bir bilgi bulamadım.

Bilen varsa söyleyebili rmi ebatını?

benimkide öyle ve rafa tam sığıyor
  • Ben de bugun vatan bilgisayardan bu klavyeyi ve ps2 usb donusturucusu aldm
    Ancak bazi arkadaslarin dedigi gbi aynen bende de tuslara birlikte basamama sorunu var..
    Acaba aranizda bu sorunu cozen birisi var mi
    Vatan'a gitsem de adamlarin bu sorunu pek cozebilecegini sanmiorm cok da ugrasmak istemiyorum cok vaktim yok yani...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.